بهترین وکیل تعزیرات

تعزیرات یکی از نماد های حکومتی و قضایی می باشد . در ادامه این مقاله به بهترین وکیل تعزیرات می پردازیم.

اگر به دنبال وکیل حقوقی و وکیل کیفری هستید می توانید با مشاوران ما با شماره 09121304085 در تماس باشید .

بهترین وکیل تعزیرات

دعاوی تعزیرات

دعاوی تعزیرات در سازمان تعزیرات حکومتی مطرح می شوند و مورد بررسی قرار می گیرد و قوانین و مقررات خاص خود را دارا هستند.

سالانه پرونده های بسیاری در این شعب مطرح می شوند و افراد بسیاری درگیر دعاوی تعزیرات هستند و دیده می شود که به جهت عدم آگاهی آن ها از قوانین و مقررات موجود در زمینه دعاوی تعزیراتی توانایی دفاع و پیگیری پرونده را ندارند و نیاز به بهترین وکیل تعزیرات دارند.

در دعاوی تعزیرات مانند دیگر دعاوی شاکی یا متهم می تواند بهترین وکیل تعزیرات خود را داشته باشد و قانون این حق را به افراد می دهد تا بتوانند جهت طرح شکایت یا دفاع از خویش در دعاوی ، بهترین وکیل تعزیرات حکومتی معرفی نمایند. 

در این زمینه وکلایی هستند که به صورت تخصصی و حرفه ایی در حوزه دعاوی تعزیرات فعالیت دارند. وکیل تعزیرات بنا بر تخصص خود و آیین نامه ها و بخشنامه های صادره در این زمینه تسلط کامل دارد و می تواند در رسیدن موکل به نتیجه مطلوب کمک شایانی نماید.

وکالت دعاوی تعزیرات

در صورت وجود ایراد مانند ایراد صلاحیت مرجع رسیدگی کننده ، ایراد نداشتن سمت ، ایراد امر مختومه ، ایراد امر مطروحه و ایراد به ذینفع بودن شاکی و … در همان ابتدا و قبل از رسیدگی ماهیتی به دعوی تصمیم مقتضی اتخاذ می شود.

بنابراین بهترین وکیل تعزیرات حکومتی ماهر و با تجربه با توجه به مطرح نمودن ایرادات شکلی می تواند در مدت زمان بسیار کوتاهی باعث خاتمه دعوی گردد.

در خصوص ایراد ماهوی نیز به جهت تسلط وکیل در دعاوی تعزیرات می تواند دفاع ماهوی موثری از موکل خود نماید. مانند این که اعلام نماید اساساً چنین تخلفی در قانون پیش بینی نشده است یا اینکه شاکی مستندات لازم برای اثبات وجود حق را در اختیار ندارد.

بهترین وکیل تعزیرات

بهترین وکیل تعزیرات

بهترین وکیل تعزیرات باید علاوه بر قانون مجازات اسلامی باید از قوانین دیگری مانند قانون مجازات قاچاق ، امور گمرکی ، قانون تشدید مجازات متحکران ، قانون تعزیرات حکومتی ، قانون مواد خوردنی و آشامیدنی و … باید اطلاعات کامل را دارا باشد.

سازمان تعزیرات حکومتی دارای شعباتی می باشد که از ارکان سازمان تعزیرات حکومتی محسوب می شوند و هدف آن ها رسیدگی به تخلفات مندرج در قانون از قبیل گران فروشی ، کم فروشی ، تقلب ، احتکار، عرضه کالا خارج از شبکه ، عدم درج قیمت ، اخفاء و امتناع از عرضه کالا ، نداشتن پروانه بهره برداری ، فروش اجباری و … از قوانین و هم چنین تخلفات و جرائم مربوط به قاچاق کالا و ارز و تخلفات بهداشتی ، آرایشی ، درمانی ، دارویی و…. می باشند.

بهترین وکیل تعزیرات در جلسات دعاوی تعزیرات متذکر خواهد شد که تعزیرات حکومتی که به منظور نظارت و کنترل دولت بر فعالیت های اقتصادی و لزوم کنترل و اجرای مقررات به ویژه در زمینه قیمت گذاری تأسیس شده اند به عنوان یک دادگاه اختصاصی اداری ، وظیفه نظارت و کنترل قیمت ها ، مقابله با احتکار کالا و مجازات متخلفین را بر عهده خواهد داشت.

افرادی که درگیر دعاوی تعزیرات می باشند باید با بهترین وکیل تعزیرات مشاوره کنند و یا آن ها را به عنوان وکیل مدافع خویش انتخاب کنند.

امر مشاوره با وکیل کیفری و یا حقوقی یک کار به شدت تخصصی می باشد و هر فردی به صرف داشتن مدرک حقوقی صلاحیت ارائه مشاوره را نخواهد داشت و باید از یک فرد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

افرادی که از دانش حقوقی برخوردار نباشند با ارائه مشاوره غلط موجب تضییع حق افراد و ایجاد مشکلات عدیده برای افراد حواهند شد.

در این مقاله با بهترین وکیل تعزیرات آشنا شدیم. شما برای مشاوره کیفری خود در هر زمینه ای می توانید به سایت معتبر ملی وکیل مراجعه کنید.

این سایت با دارا بودن انواع وکیل خصوصا مشاوره با بهترین وکیل تعزیرات می تواند به شما در این زمینه مشاوره آنلاین و رایگان بدهد.

این موسسه قبل از قبول وکالت به شما مشاوره رایگان می دهد و شما می توانید از طریق فضای مجازی با این موسسه در ارتباط باشید برای مشاوره در این زمینه می توانید با این شماره ها تماس حاصل نمائید و از مشاورین مجرب در این موسسه بهره مند شوید.

09121304085 – 02122112230

 

 

 

 


پیام بگذارید

ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

تماس با ما

© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
تماس با مشاوره ( رایگان )