مقالات مقالات حقوقی

وکیل حقوقی تهران | مشاوره تخصصی رایگان و تنظیم لایحه

 

مشاوره از وکلای حقوقی برای حل دعاوی حقوقی

شما حتما با مشکلات و دعاوی حقوقی روبرو شدید و نیاز به وکیل حقوقی در تهران دارید ، یکی از بهترین گزینه های وکیل حقوقی تهران  موسسه حقوقی ملی وکیل می باشد ، یکی از ساده ترین راه ها برای ارتباط با وکیل یا مشاوران استفاده از چت آنلاین با وکلای ملی وکیل یا ارتباط مستقیم با وکیل از طریق شماره های داخل سایت می باشد .

وکیل حقوقی تهران  باید خیلی به مسائل حقوق مشرف باشد که بتواند موشکافانه پرونده های حقوقی شمارا تحلیل کند ، وکلای حقوقی ملی وکیل می توانند بهترین راه حل ها و مشاوره های حقوقی را در اختیار شما موکلان محترم قرار بدهند تا شما بتوانید بهترین راه حل را برای حل دعاوی حقوقی  خود انتخاب کنید .

دادخواهی امور حقوقی همراه با بهترین وکیل حقوقی تهران :

حتما شما هم به کمک وکیل حقوقی تهران نیاز دارید تا بتوانید دادخواهی امور حقوقی خودتون رو تنظیم کنید و اگر خودتون اقدام به تنظیم دادخواهی کنید یا به دست وکیل حقوقی نا مجرب بسپارید باعث می شود در پرونده حقوقی یا موفقیت نرسید یا زمان بسیار زیادی از دست بدهید که در برخی از پرونده های قضایی و حقوقی فاکتور زمان بسیار مهم می باشد .

وظایف وکیل حقوقی تهران می تواند در زمینه های تنظیم لایحه های حقوقی ، تنظیم اعاده دادرسی حقوقی ، وکیل شرکت ها ، وکیل خانواده  فرد مناسبی باشد و بسیار کار آمد باشد .

ما پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با چالش ها دعوای حقوقی نمونه پرونده زیر را مطلاعه کنید و با چلش هایی که اگر وکیل حقوقی تهران متخصص نبود با چه چالش هایی موکل روبرو می شد بیشتر آشنا شوید .

پرونده فریب در ازدواج و پیگیری آن توسط وکیل حقوقی تهران :

خانم م . ق در سال 99 شکایت فریب در ازدواج را در دادسرای ناحیه 12 تهران مطرح کرد ، با این موضوع که در عقد نکاح آقایی هستند که در زمان خواستگاری ادعا کرده است که مهندس نرم افزار می باشد .

عدله این ادعا شهادت خانواده عروس و همچنین ثبت شده در عقد نامه توسط عاقد می باشد که عاقد در زمان عقد به تاکیید از ایشان پرسیده و و در متن عقد نامه شغل ایشان را ذکر کرده است .

احضار و دفاعیه دادماد

در ادامه شعبه چهارم بازپرسی آقای داماد را احضار کرد و در طی صحبت و دفاعیه آقای داماد اضحار برا آن داشت که در سال 94 وارد دانشگاه با رشته ای مهندسی نرم افزار شده ام اما به دلیل مشکلات مالی امکان ادامه تحصیل نداشتم و از این اتفاق هم خود عروس و هم خانواده اش با خبر بودند .

طبق قانون شعبه بازپرسی بعد از تامین کفالت و صدور قرار محکومیت برای رسیدگی پرونده را به شعبه 1032 جزایی تهران اراسل می کند ، این شعبه بعد از تشکیل جلسه و شنیدن دفاعیات طرفین ، دفاعیات متهم را نمی پذیرد و به شش ماه حبس متهم را محکوم می کند .

در این پرونده اگر یک وکیل حقوقی تهران مجرب مداخله کند باعث می شود تا با استفاده از تبصره های متعدد باعث تبرعه متهم از جرم شود . باید توجه داشته باشید در اینگونه مسائل حقوقی بخاطر نداشتن علم کافی از قانون باید از یک وکیل حقوقی کمک بگیرید .

وکیل حقوقی تهران آماده خدمت رسانی و تسریع پرونده در پیگیری موارد حقوقی شما می باشد تا شما همواره در تمامی مسیر های شما به شما مدعوین عزیز مشاوره و راهنمایی دهد .

نتیجه تجدید نظر

با توجه به فرصت تجدید نظر که در اختیار متهم قرار می گیرد و باعث تغییر رای دادگاه به حسب ماده 467 بخش تعزیرات قانون مجازات عقد می شود .

این پرونده با توجه به این که شغل طرفین شرط ضمن عقد نبوده و خانواده خانم م .ق می توانستد با یک تحقیقات به صحت کار آقای داماد پس ببرند ، لذا ضمن وارد دانستن اعتراض مستندات طبق اصل قانون 37 قانون اساسی حکم بر برائت آقای داماد صادر گردید و این حکم قطی بوده است .

ماده ۶۴۷ بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی: « چنانچه هریک از زوجین قبل از عقد ازدواج طرف خودرا به امور واهی از قبیل داشتن تحصیلات عالی‌، تمکن مالی‌،موقعیت اجتماعی‌، شغل و سمت خاص‌، تجرد و امثال آن فریب‌دهد و عقد برمبنای هریک از آنها واقع شود مرتکب به حبس‌تعزیری از شش ماه تا دو سال محکوم می‌گردد.»

شما می توانید برای بهره گیری از خدمات و مشاوره با بهترین وکیل حقوقی تهران فقط با شماره 02122112230 در تماس باشید یا با پر کردن فرم زیر در خواست مشاوره خود را به ما ارسال کنید تا مشاوران ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند .

درسته است که در موارد حقوقی هیچ گونه حبس و جزای کیفری وجود ندارد اما می تواند در اختیار نداشتن یک وکیل حقوقی خوب باعث شود تا شما در پرونده های خود با شکست روبرو شوید .

در انتخاب وکیل باید دقت لازم را داشته باشید ، اگر وکیل حقوقی مجربی را برای خود یا شرکت خود انتخاب نکنید با مشاوره یا تنظیم لایحه های اشتباه باعث می شود در امور حقوقی خود به مشکل بر بخورید .

مسلما رسیدگی و دادخواهی امور حقوقی همراه با بهترین وکیل حقوقی تهران به موکل، کمک شایانی خواهد نمود، وکیل حقوقی تهران به صورت تخصصی در دادگاه‌های حقوقی، دادگاه خانواده، شورای حل اختلاف، اجرای احکام و… در زمینه قوانینی اعم از قانون مدنی، قانون آیین دادرسی مدنی، قانون تجارت، قانون حمایت خانواده، قانون امور حسبی و برخی امور مدنی دیگر ، از جانب موکل اذن پیدا میکنند تا به پرونده رسیدگی کنند.

در مواجه با مسائل حقوقی که از پیچیدگی های خاصی برخوردار است به چه شخصی باید مراجعه کرد؟

استفاده از خدمات حقوقی و وکیل حقوقی برای شما ضروری است زیرا وکیل حقوقی با پیچیدگی های فنی مسائل حقوقی آشنایی کامل دارد بنابراین در مواجه با مسائل حقوقی باید به وکلایی که در این زمینه تخصص دارند مراجعه نمایید و پس از دریافت مشاوره با اذن و اعطای وکالت نامه به وکیل حقوقی، با خیال آسوده روند پرونده را به دست وی بسپارید

وکیل حقوقی تهران

1) به چه دعاوی، دعاوی حقوقی گفته میشود؟

از جمله دعاوی که می توان به آن، عنوان دعاوی حقوقی اطلاق نمود، اعم از طلاق، دعاوی ملکی، مطالبه وجه، مطالبه نفقه، مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه ، مطالبه اجرت المثل و…. می باشد که برای اقامه هریک ازاین دعاوی باید به یک شخص حقیقی و حقوقی یا به عبارتی وکیل حقوقی تهران مراجعه نمود و از وی مشاوره خواست زیرا یک وکیل بهتر میتواند از حق شما دفاع نماید.

_ در نظر داشته باشید وکیلی که انتخاب می کنید حتما وکیل پایه یک دادگستری باشد، لذا با ذکر این مقدمه و‌ تبیین ضرورت استفاده از خدمات حقوقی و‌ مراجعه به وکیل در نوشته های آتی معیارهایی را که ‌می توانید بر مبنای آن یک وکیل خوب را برای خود انتخاب کنید ارائه خواهیم ‌نمود.

دعاوی حقوقی

2) تفاوت وکیل پایه یک دادگستری با وکیل پایه دو دادگستری در امور حقوقی چیست ؟

وکیل پایه دو دادگستری کاملاً متمایز با وکیل پایه یک دادگستری است ، در واقع وکیل پایه دو دادگستری منحصراً توانایی دخالت در پرونده های مالی با میزان نرخ پایین و پرونده هایی که در خصوص حقوق خانواده مانند طلاق ، اثبات نسب و نفی نسب، هستند را دارا می باشد .

و با اذن شخصی حقیقی به عنوان وکیل اعلام وکالت می نماید، در صورتی که وکیل پایه یک دادگستری به دور از هرگونه محدودیتی در هر نوع پرونده ای می تواند مدافع حق موکل خویش باشد و در مراجع قضایی و غیرقضایی اقامه دعوا کند.

وکیل حقوقی تهران منحصرا به پرونده های حقوقی رسیدگی می کند و در زمینه حقوق خصوصی از موکل خود دفاع میکند و خواستار احقاق حق وی می شود، لازم به ذکر است که وی به هیچگونه از پرونده های کیفری که در قالب حقوق عمومی قرار می گیرد، رسیدگی نمی کند.

3) حقوق خصوصی چیست؟

هنگامی که اشخاص حقیقی به یکدیگر خسارت و زیان وارد می کنند مطالبه وجهی دارند یا برای وصول چکی اقدام میکنند و یا در مسائل غیر مالی اعم از خانوادگی، طلاق، حضانت، تابعیت، نکاح، وقف ، حق ارتفاع، حق انتفاع، قراردادها و مسئولیت های غیر قراردادی، دعاوی مربوط به معاملات (عقد بیع، اجاره، خرید و فروش)، خواهان دادرسی حقشان می شوند مسائل آن در قالب حقوق خصوصی قرار می گیرد به عبارت دیگر ارتباط خصوصی افراد با یکدیگر و اختلاف پیدا کردن مسائل خصوصی افراد با یکدیگر در قالب حقوق خصوصی رسیدگی می شود .

4) حقوق عمومی چیست؟

مجموعه ای از موارد در اثر آن، جرمی واقع شود و در اثر آن جرم آبرو،حیثیت و اموال یک شخص حقیقی به خطر بیفتد و در این زمینه هیچگونه رضایتی از طرف شخص زیان دیده وجود نداشته باشد، در قالب حقوق عمومی و کیفری قرار میگیرد.

وکیل حقوقی

بنابراین وکلا به دو دسته وکیل حقوقی تهران و وکیل کیفری تقسیم خواهند شد که برای هر یک از امور حقوقی و امور کیفری باید به وکلای متخصص در همان زمینه مراجعه فرمایید .

یک وکیل حقوقی تهران ، قبل از هرگونه اقدامی نسبت به پرونده مطروحه به موکل خویش مشاوره حقوقی می دهد و موکل را از تمام جوانب اقامه دعوا اعم از جنبه مثبت و منفی تشکیل پرونده آگاه می سازد و در نهایت با توجه به توضیحات داده شده تصمیم گیری نهایی را به موکل محول می نماید.


پیام بگذارید

ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

تماس با ما

© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
تماس با مشاوره ( رایگان )