وکیل حقوقی در تهران، متخصص دادگاه خانواده و مدنی است. وکیل حقوقی در دادگاه هم خسارت ها را جبران می کند، هم خسارت های به جا مانده از خسارت های اولیه و هم خسارت بعدی که متأثر از خسارت های اولیه است را مطالبه خواهد کرد و به شما تقدیم می کند.

وکیل حقوقی در تهران

وکیل حقوقی در تهران شامل کلیه دعاوی مدنی است.
دعاوی مدنی در مورد دادگاه خانواده و ضرر و زیان معاملات، اموال و مالکیت، قراردادها، عقد و اجاره، نفقه، مهریه، حضانت، ازدواج و طلاق، ارث ، حق انتفاع، عقد وکالت، عزل وکیل با وکیل حقوقی در تهران است و در این موارد به شما کمک خواهد کرد.
وکیل حقوقی در دادگاه های عمومی، دادگاه های انقلاب، دادگاه تجدید نظر و دیوان عالی کشور به کمک شما خواهد آمد و از پرونده شما دفاع خواهد کرد.

وکیل حقوقی در تهران ؛ اموال و مالکیت

اختلاف در اموال و مالکیت و پیچ و خم های آن آنقدر زیاد است که به هزاران پرونده می رسد و در دادگاه ها ادامه دارد و تمام شدنی نیست.
اموال و مالکیت یکی از دعاوی مهم حقوقی است، دعاوی اموال منقول و غیر منقول در اموال و مالکیت آنقدر وسیع است که بدون وجود کارشناس و قاضی و وکیل و اسناد و مدارک قابل حل نیست.
وکیل حقوقی در تهران در بحث اموال و مالکیت هم قدرت دفاع و هم قدرت شکایت دارد.
در دعاوی اموال و مالکیت، وکیل نیازهای پرونده برای دادگاه مدنی را کامل می کند و پرونده شما را به پیروزی می رساند.
ابطال سند رسمی، اثبات مالکیت در اموال منقول و غیر منقول، حق شفعه، استرداد سند، استرداد مال، الزام به سند رسمی صلح سرقفلی، تجویز انتقال منافع به غیر، تحویل اصل اسناد مالکیت غیر مالی، تخلیه اماکن، تسلطی ید و وضع ید بر مال غیرمنقول ملک، تسلیم مبیع، خلع ید، دستور فروش ملک مشاع، رفع اثر از اموال توقیفی، رفع تصرف عدوانی، الزام به تنظیم سند مالکیت، فک پلمپ، شرح حق انتفاع و یا بهره مندی از اموال، شفعه و بسیاری از کارهای حقوقی دیگر، در اموال و مالکیت را به وکیل حقوقی در تهران تحویل دهید.

در اموال و مالکیت دو نوع حق موجود است، یکی حق عینی و حق دینی، در حق عینی، فرد به صورت مطلق و مستقیم بر اموال و ملک خود حق دارد و در حق دینی این حق به دو شکل است یکی صاحب حق و موضوع حق، که هر کدام از آنها مورد بررسی دقیق دادگاه و وکیل است.
وکیل حقوقی در تهران که در موسسه حقوقی ما همکاری می نماید مفتخر است تا به شما سروران گرامی در این خصوص کمک نماید.

وکیل حقوقی تهران در قراردادها

مردم، در مورد قراردادها نیز، دچار اختلاف می شوند، بسیاری از قراردادها دچار تدلیس می شود و در نتیجه طرف مقابل قرارداد هم دچار خسارت سنگین می شود، فروشنده نیز از اینکه پول کالا را گرفته و دیگر مسئولیتی ندارد، از مسئولیت فرار می کند.
در چنین شرایطی وکیل حقوقی در تهران، می تواند هم کالا را برگرداند و هم خسارت را از ایشان مطالبه کند.

دعاوی خانواده با وکیل حقوقی در تهران

در رسیدگی به دعاوی حقوقی مربوط به خانواده مهریه و نفقه و طلاق، وکیل حقوقی موسسه ما می تواند به شما کمک نماید.
آیین دادرسی مدنی، برای گرفتن نفقه و مهریه یک کار فنی است. اگر شما مسیر شکایت را متخصصانه اعمال نکنید، ممکن است زمان گرفتن مهریه و نفقه خود را طولانی کنید یا ممکن است حتی با یک کار حرفه ای و فنی نفقه را از دست بدهید، و مهریه را قسطی و با قیمت کم از دست دهید.

وکیل حقوقی در تهران با گرفتن ارث

در گرفتن ارث و به منظور تسریع در فرایند کار اداری و تقسیم عادلانه ارث و رفع اختلافات وارثان وکیل حقوقی در تهران آمادگی خدمت به شما سروران گرامی است.

ارتباط با وکیل حقوقی در موسسه

وکلای حقوقی موسسه ما، عضو هیأت علمی دانشگاه و افراد حرفه ای و با تجربه هستند و آنها صدها پرونده را به پیروزی رسانده اند و قبل از هر اقدام حقوقی، حتما از طریق شماره تماس یا پیامک واتس اپ و تلگرام از این وکلا مشاوره بگیرید و پرونده های حقوقی خود را به آنها تحویل نمایید.
وکلای حقوقی موسسه مقالات زیادی در خصوص علم حقوق نوشته اند و در دانشگاه شاگردان زیادی تربیت کرده اند، همچنین از سوی قضات دانشگاه مورد قبول هستند و بسیاری از امور حقوقی و پرونده های حقوقی را به نتیجه رسانده اند.

دستمزد پرونده های حقوقی در تهران

تعرفه پرونده حقوقی توسط دولت مشخص شده است، درصدی از این مبلغ قبل از اقدام گرفته می شود و مابقی بعد از حصول نتیجه دریافت خواهد شد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر دستمزد وکیل حتما از کارشناسان مشاوره بگیرید و با موسسه حقوقی ملی وکیل در ارتباط باشید.
قطعا این وکیل حقوقی است که شما را به پول می رساند و خسارت ها را جبران می کند، وکیل حقوقی در تهران علاوه بر مطالبه خسارت های اولیه، خسارت های دیگر را مطالبه خواهد کرد، خسارت هایی که در اثر خسارت های اولیه دیده شده است.

برچسب ها: وکیل حقوقی وکیل حقوقی تهران وکیل حقوقی در تهران

پیام بگذارید

به روزنامه ما بپیوندید!

خلاصه خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید

نگران نباشید ، ما اسپم ارسال نمی کنیم

ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

تماس با ما

© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
تماس کاملا رایگان