وکیل متخصص کیفری

دعوای کیفری مربوط به عملی است که برای مرتکب و مجرم آن ، دادگاه مجازاتی را تعیین می کند. در ادامه مقاله به وکیل متخصص کیفری می پردازیم.

اگر به دنبال وکیل حقوقی و وکیل کیفری هستید می توانید با مشاوران ما با شماره 09121304085 در تماس باشید .

وکیل متخصص کیفری

شکایت کیفری

شکایت کیفری را می توان به مرجع قضایی تحویل داد اما شکایت حقوقی حتما باید در برگه ای مخصوص به نام دادخواست نوشته شود.

شکایت کیفری را برای رسیدگی باید ابتدا به مرجعی به نام دادسرا ارجاع داد و پس از انجام تحقیقات در کلانتری و دادسرا ، جهت رسیدگی آن به دادگاه فرستاده می شود.

شکایت های کیفری را بدون استفاده از وکیل متخصص کیفری نمی توان در دادگشتری مطرح کرد و باید از کمک یه وکیل متخصص کیفری بهره مند شوید.

دعوای کیفری مربوط به عملی می باشد که برای مرتکب آن ، دادگاه مجازاتی را تعیین کرده است ولی برای دعوای حقوقی دادگاه مجازاتی درنظرنمی ‌گیرد و فقط مرتکب عمل را به دادن حقوق قانونی دیگران یا انجام تکالیفش ملزم می سازد.

دادخواست کیفری

 فرم دادخواست کیفری برای دعاوی حقوقی و مالی می باشد و معمولا به دادگاه‌ های حقوقی تقدیم خواهد شد اما گاهی ممکن است یک امر کیفری با شکایت شما در دادگاه کیفری مطرح شده باشد که جنبه مالی هم داشته باشد.

مثلا علیه کسی شکایت خیانت در امانت مطرح کرده اید و پرونده دردادگاه کیفری درحال رسیدگی می باشد ، چون دادگاه کیفری صرفا به آن چه شما شکایت کرده اید رسیدگی می‌کند و کاری به جنبه مالی ندارد.

قانون گذار اجازه می دهد برای تسهیل کار و این که شما زودتر به حق خود برسید ، دعوی مالی مرتبط با همان شکایت را در همان دادگاه کیفری با تقدیم دادخواست مطرح کنید.

در این صورت دادگاه کیفری پس از رسیدگی به امر کیفری درصورتی که جرم را ثابت دانست و متهم را به مجازات محکوم کرد ، به امر حقوقی ادعائی شما رسیدگی و رای مقتضی صادر را  خواهد کرد.

وکیل متخصص کیفری

وکیل متخصص کیفری

از ویژگی‌ های وکیل متخصص کیفری حرفه ای باید به برخورداری او از تحصیلات آکادمیک کافی در زمینه ‌ی وکالت امور جزایی و کیفری ، داشتن علم و تجربه ‌ی کاری کافی و حاذق و ماهر بودن ایشان اشاره نمود.

در رسیدگی و بررسی پرونده‌ ها و آشنایی با دادسرا و دادگاه‌ ها و محاکم کیفری وهم چنین آشنایی کامل با قوانین دعاوی کیفری هم چون قانون مجازات اسلامی ، آیین دادرسی کیفری ، قانون مبارزه با مواد مخدر ، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و باقی قوانین مربوط به این زمینه‌ ها باید تخصص و تبحر کافی را داشته باشد.

وکلای کیفری در بیش تر پرونده های حقوقی می توانند حتی در عدم حضور موکل خود نیز می تواند وکالت او را بر عهده بگیرد و در دعاوی های کیفری به وکالت و نمایندگی او شرکت کند.

 

پرونده‌های کیفری از این قانون مستثنی هستند و نیازمند حضور شخص متهم می باشد و وکیل متخصص کیفری زمانی می‌ تواند وارد میدان شود که تحقیقات اولیه و مراحل دادرسی به اتمام رسیده باشد.

در دعاوی کیفری با استفاده از وکیل متخصص کیفری می توانید دفاع موثری را در دادگاه انجام دهید که از عواقب کیفری ناشی از شکایت جلوگیری می شود زیرا غالباً عدم استفاده از حق دفاع به منزله قبول اتهام می باشد.

در دعاوی قضایی انتخاب یک وکیل ماهر و با تجربه از ملزمات پرونده های جزایی می باشد. در ای صورت حق بر خورداری ز وکیل متخصص کیفری با اشراف کامل بر قوانین جزایی در مراحل دادرسی بسیار مهم است.

وجود وکیل  متخصص و مجرب می تواند تاثیر بسیاری در روند پیگیری پرونده شما داشته باشد و پرونده را به نفع شما خاتمه دهد همه موارد مورد نظر اهمیت و ضرورت مراجعه به وکیل کیفری در این مسائل را می رساند.

مشاوره با وکیل متخصص کیفری یعنی انجام دادن عملی که مجازات آن عمل در قوانین کیفری آمده باشد. در دعاوی کیفری مجازات برای مرتکب شونده توسط دادگاه تعیین می شود.

 

در این مقاله با وکیل متخصص کیفری آشنا شدیم. شما برای مشاوره  در امور کیفری خود در هر زمینه ای می توانید به سایت معتبر راهیان عدالت مراجعه کنید.

این سایت با دارا بودن انواع وکیل خصوصا وکیل متخصص کیفری می تواند به شما در این زمینه مشاوره آنلاین و رایگان بدهد. این موسسه قبل از قبول وکالت به شما مشاوره رایگان می دهد .

شما می توانید از طریق فضای مجازی با این موسسه در ارتباط باشید برای مشاوره در زمینه های مورد نیاز خود می توانید با این شماره ها تماس حاصل نمائید.

09121304085 – 02122112230

وکیل متخصص کیفری

حساسیت ویژه ای که در مسائل کیفری و پرونده‌های آن وجود دارد بر هیچ کسی پوشیده نیست به‌همین‌دلیل بهترین کار این است که شما از یک وکیل متخصص کیفری برای پرونده‌ی مورد نظر خود استفاده کنید.

 چرا که خسارت‌های زیادی برای این‌گونه پرونده‌ها متأسفانه به چشم می‌خورد که البته با عرض تأسف باید بگویم بسیاری از خسارت‌ها ممکن است قابلیت جبران بسیار پایین داشته باشند، شما اگر بخواهید که روند پرونده‌ی کیفری در دادگاه با سرعت بیشتری پیش برود بهتر است که وجود وکیل متخصص کیفری را فراموش نکنید.

 چرا که وکیل به خوبی می‌تواند از حق موکل خود دفاع کند و متهم موردنظر را به سزای اعمال خود برساند و هر چه تخصص وکیل کیفری شما بالاتر باشد، قطعاً و بدون‌شک شانس پیروزی و برنده شدن در دادگاه را بیشتر خواهید داشت.

تخصص و تجربه

 پس  بهتر است با توجه به هزینه‌های بالایی که در دادگاه وجود دارد از وکیل متخصص کیفری خود را بی‌بهره نگذارید و حتی شایسته است با این موضوع آشنایی داشته باشید که هر چه تجربه و تخصص وکیل مورد نظر شما بیشتر باشد، قطعاً روال پیش رونده‌ی پرونده تاثیر پذیری بیشتری را شامل خواهد شد.

 تبصره‌های خاصی در قانون مخصوص به مسائل کیفری وجود دارد که با وجود جرائمی که تنها وکیل متخصص کیفری با آن آشنایی داشته و به خوبی می‌داند که باید چگونه با آن برخورد کند در این صورت است که تجربه مهم‌ترین چیزی است که وکیل متخصص کیفری باید داشته باشد.

 به‌این‌دلیل که مسائل کیفری با پیچیدگی خاص و به‌روزی روبه‌رو هستند و تجربه‌ی وکیل به‌خوبی می‌تواند در برخی مواقع بهترین نتایج را در بر داشته باشد واگر از آن دسته از افراد در جامعه هستید که به حیثیت و آبرو توجه بسیار زیادی دارید و به‌هیچ‌عنوان نمی خواهید که خدشه‌ای در این مورد به شما وارد شود باید برای پرونده کیفری خود یک وکیل متخصص کیفری عالی را انتخاب کنید.

عادل بودن

 چراکه قضاوت و بررسی که بر روی نوع جرم در این پرونده صورت می‌پذیرد به حیثیت و آبروی افراد شاید بتواند لطمه‌ای وارد کند و به‌همین‌دلیل توصیه‌ی من به شما این است که در انتخاب وکیل کیفری نهایت دقت را داشته باشید و از جمله ویژگی‌هایی که به طور عمده وکیل متخصص کیفری باید آن را داشته باشد عدالت در نوع کار خود است.

 چراکه حقوق کیفری کاملاً جزء به جزء مورد بررسی قرار می‌گیرد و حتی اگر وکیل متخصص کیفری بتواند به تمام ابعاد خاص پرونده توجه کند و از لحاظ تیپ شخصیتی فردی باشد که به روحیه‌ی موکل خود نیز رسیدگی نمایند، کیفیت پرونده در حد بالایی قرار خواهد گرفت.

 به‌همین‌دلیل توصیه‌ی من به شما این است که ویژگی‌های خاص را برای وکیل متخصص کیفری در راستای شخصیت بی‌نظیر او نیز در نظر داشته باشید، عموماً وکیلی می‌تواند در کار خود موفق باشد که روابط عمومی بالایی داشته و هم‌چنین در تمام عرصه‌ها بتواند گرهی را از کار فردی باز کند.

پزشکی قانونی

 چرا که بسیار مشاهده شده است در برخی از پرونده‌های کیفری نیاز به تأییدیه‌های خاص از پزشک قانونی بوده است که در اینجا اصولاً وکیل متخصص کیفری به خوبی باید اطلاعات لازم را در زمینه‌ی پزشک قانونی دریافت کرده و آن‌ها را به شکل درست و حساب شده در مسیر پرونده مورد بررسی قرار دهد.

 اما شما برای تنظیم بسیاری از شکوائیه در دعوی کیفری نیاز به مهارت وکیل کیفری دارید چرا که طرح دادخواست و شکایت مهم‌ترین چیزی است که در راستای کاری وکیل متخصص کیفری دیده می‌شود.

وکیل متخصص کیفری همیشه بهترین طرح شکایت را برای دادگاه آماده می‌کند و هم‌چنین به نوع رسیدگی آن در دادگاه اشراف کامل داردو  به خوبی می‌داند که هر نوع سرقت، تهدید، افترا ؛ایجاد مزاحمت های بسیار ساده تلفنی را حتی باید پیگیری نمایند.

دعاوی کیفری

 چراکه در دعاوی کیفری این‌گونه موارد بسیار در مورد اهمیت می‌باشد که وکیل متخصص کیفری نباید از آن غافل شده و برای هر کدام از آن‌ها راه‌کارها و شگردهای خاصی که با آن آشنایی دارد استفاده و پیاده‌سازی کند و خصوصاً در زمینه‌ی جعل امضاء که متاسفانه بسیار در مسائل کیفری مطرح می‌باشد باید بتواند اتهام متهم را ثابت نموده و این‌گونه وی را به عاقبت اعمالش برساند.

 سخت‌گیری‌هایی که در پرونده‌های کیفری وجود دارد به این دلیل است که به‌خاطر شرایط خاص برخی اوقات متهم دست  به آدم‌ربایی زده و این‌گونه وکیل متخصص کیفری باید بداند که چگونه از این جرم به نحوی ویژه به نفع موکل خود استفاده کند و مسیر پرونده را با سرعت بیشتری همراه سازد.

پیشنهاد من به شما عزیزان این است که بهترین وکیل متخصص کیفری را شناخته و برای این‌که پرونده شما با بهره‌وری بهترین روبه‌رو شود، از تخصص خاص او استفاده کنید، چراکه تاثیری که طرح دادخواست و شکایت کیفری بر روی نتیجه‌ی دادگاه دارد؛تنها بر حوزه‌ی کاری وکیل کیفری مربوط می شود.

 و می‌تواند بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد و شما هم‌چنین می‌توانید در مورد هزینه‌های مختلفی که در دادگاه برای پرونده کیفری محاسبه  می‌شود را از وکیل متخصص کیفری جویا شوید.

 

 

 

 

 

 

 


پیام بگذارید

به روزنامه ما بپیوندید!

خلاصه خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید

نگران نباشید ، ما اسپم ارسال نمی کنیم

ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

تماس با ما

© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
تماس کاملا رایگان