مقالات ملکی

وکیل ملکی در تهران

وکیل ملکی در تهران کیست؟ چگونه می توان از او استفاده کرد؟ وکیل ملکی در تهران متخصص پرونده های مدنی و ساختمانی است او می تواند در خصوص دعاوی ساختمانی و زمین به شما کمک کند. مشاوره با وکیل ملکی در تهران می تواند، حضوری یا تلفنی یا از طریق نرم افزارهای پیام رسان واتس اپ، و تلگرام باشد.

وکیل ملکی در تهران

اختلافات بر سر زمین و ساختمان بسیار زیاد است؛ اختلافات زمین و ساختمان در ارث و سند ملکی و قراردادها و کلاهبرداری و حتی در جنایت های کیفری و جرم و جنایت دیده می شود. اختلافات ملکی هم در سندهای عادی و هم در سندهای رسمی دیده می شود. این اختلافات آنقدر زیاد و پیچیده است که، حتی دادگاه برای رسیدن به حقیقت، به زمان زیاد نیاز پیدا می کند. در این اختلافات خیلی از قضات در مورد حل آن، رأی متناقض و متضاد می دهند. انواع دعاوی ملکی و ساختمانی اینقدر مبهم و پیچیده است که، دادگاه مدنی آن را به شورای حل اختلاف ارسال می کند و سپس رأی کارشناسان را می گیرد، پس از آن پرونده به تجدید نظر می رود و به دیوان عدالت کشیده می شود. شهر تهران، بیشترین دعاوی ملکی را دارد، در چنین شرایطی اگر وکیل ملکی در تهران ، به کمک شما نیامد قافله را باخته اید و خسارت جبران ناپذیری را متحمل خواهید شد.

 وکیل ملکی در تهران

مضرات عدم استفاده از وکیل

عدم استفاده از وکیل ملکی در تهران، شما را متحمل ضرر و زیان خواهد کرد. در تهران موسسات حقوقی زیاد است، ما نیز مفتخر هستیم، به عنوان یکی از موسسات حقوقی، در خدمت شما سروران گرامی باشیم.
وکلای ما در خصوص پرونده های ملکی تجربیات لازم را دارند و صدها پرونده موفق را داشته اند.
آنها عضو هیأت علمی دانشگاه و شاگردان زیادی تربیت کرده اند. قبل از وارد شدن جهت دعاوی ملکی و مدنی ، حتما از وکیل ملکی در تهرانمشاوره بگیرید.
مشاوره با وکیل ملکی در تهرانمی تواند، حضوری یا تلفنی یا از طریق نرم افزارهای پیام رسان واتس اپ، و تلگرام باشد.

 وکیل ملکی در تهران

سند عادی ملکی

سند عادی ملکی به سندی گفته می شود که رسمی نیست، این سند توسط افراد عادی، تنظیم شده است، سند عادی ممکن است دستی یا تایپ شده باشد.
سند عادی در زمان های قدیم جهت خرید و فروش ملک و هبه و ارث تنظیم می شد.
در گذشته سند عادی ملکی طبق عرف بوده و به صورت سند شبه رسمی هم مورد استقبال دولت بوده است.
امروزه سند عادی کمتر تنظیم می شود و بیشتر حالت تفاهم نامه قبل از تنظیم سند رسمی محسوب می شود.
سند عادی بیشتر در روستاها و بنگاه های املاک تنظیم می شود.
آنچه در بنگاه ها تحت عنوان قرارداد تنظیم می شود، یک سند عادی است.

 وکیل ملکی در تهران

شرایط استفاده از سند عادی

در دادگاه های ایران، سند عادی که دارای شاهد باشد معتبر است و هر نوع شکایت در این مورد مسوع خواهد بود.
اگر در تهران سند عادی دارید و دچار اختلاف شده اید وکیل ملکی در تهرانمی تواند، به شما کمک کند.
در چنین شرایطی وکیل ملکی در تهران ، اگر حاذق باشد، با همین سند عادی هم می تواند سند رسمی را باطل کند و سند رسمی را از طریق دادگاه بنام شما کند و الزام بنام سند را از دادگاه بخواهد.

سند رسمی ملکی

سند رسمی ملکی، به سندی گفته می شود که توسط دولت رسمیت دارد و دارای مهر و شماره است و در دفاتر ثبتی تنظیم می گردد.
قبل از تنظیم سند دولت نظارت بر ملک و تخلفات ملکی را انجام می دهد و بعد از آن، سند بنام شخص خریدار، یا وارث، تنظیم می گردد.
سند رسمی هر چند دارای قوانین رسمی و انضباط کامل است اما، باز هم اختلاف بر سر صاحبان ملکی دیده می شود.
سند رسمی علاوه بر رسمی بودن، پرونده های زیادی را در دادگاه دارد و مخصوصا شهر تهران، بیشترین پرونده های قضایی نسبت به شهرهای دیگر دارد.

 وکیل ملکی در تهران

دستمزد وکیل ملکی در تهران

وکیل ملکی در تهران ، که در موسسه حقوقی ملی وکیل همکاری می کنند، در جهت دفاع از حق و حقوق هموطنان عزیز ، آمادگی کامل دارند. شما حتی اگر در تهران ساکن نیستید و پرونده مدنی دارید و در خصوص ملک خود دچار اختلاف شده اید، می توانید از همان شهر، یا شهرستان با ما ارتباط داشته باشید و تمام کارهای حقوقی شما از جلسه حضوری و تحویل مدارک لازم ، به صورت دورکاری انجام خواهد شد. بدون حضور در تهران، کار شما در دعاوی مدنی قابل انجام خواهد بود. تمام مراحل دفاع تا حصول نتیجه در دادگاه از صفر تا صد انجام خواهد شد.
دستمزد وکیل ملکی در تهران، طبق تعرفه مشخص شده است، پولی که از شما دریافت می شود، هزینه تمبر و ایاب و ذهاب وکیل ملکی در تهراناست که طبق تعرفه درصدی قبل از شروع کار وکالت خواهد بود و مابقی بعد از حصول نتیجه دریافت می گردد، در صورت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

برچسب ها: وکیل ملکی وکیل ملکی تهران وکیل ملکی در تهران

پیام بگذارید

به روزنامه ما بپیوندید!

خلاصه خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید

نگران نباشید ، ما اسپم ارسال نمی کنیم

ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

تماس با ما

© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
تماس کاملا رایگان