چرا به بهترین وکیل کلاهبرداری نیاز داریم؟

با افزایش جمعیت و مدرن شدن کارها، کلاهبرداری ها نیز به همین شکل توسعه یافته و پیچیده تر شده است. از طرفی، افراد عادی از راه های مقابله با کلاهبرداری، اطلاع کافی ندارند. بنابراین، می توانند با وکالت دادن به وکیل کلاهبرداری، از شرایط و الزامات شکایت علیه کلاهبرداری مطلع شوند.

کلاهبرداری در کشور ها و به خصوص شهر های بزرگ، به قدری پیچیده شده است که برای مقابله با آن، قوانین زیادی وضع می شود و کمتر کسی از مردم عادی می تواند در موقع لازم با ارائه مدارک، علیه کلاهبرداران اقدام کند.

برای جلوگیری یا مقابله با این معضل رو به رشد، لازم است کسانی که اطلاع چندانی از مسائل حقوقی ندارند، با بهترین وکیل کلاهبرداری در شهر خودشان در ارتباط باشند تا در دعاوی مربوط به کلاهبرداری بتوانند از حق خود دفاع کنند.

چرا به بهترین وکیل کلاهبرداری نیاز داریم؟

در ادامه مطلب به مهم ترین انواع کلاهبرداری اشاره کرده ایم:

فروش ملک، خودرو و غیره به چند نفر

یکی از مهم ترین انواع کلاهبرداری، فروش ملک یا هرگونه مال به چند نفر می باشد. دلیل اصلی رواج چنین جرایمی، وجود اسناد غیررسمی و البته بی اعتباری آن است.

کلاهبرداری شرکت های هرمی

این شرکت ها با وعده کسب ثروت در کمترین زمان ممکن، افراد را تشویق به سرمایه گذاری و جذب افراد دیگر می کنند. به این شکل که اعضا، هر چقدر افراد بیشتری برای سرمایه گذاری جذب و سرمایه ورودی به شرکت را افزایش دهند، از جذب اعضا توسط زیر مجموعه هایشان، سهم بیشتری پیدا می کنند و در مدت اندکی صاحب ثروت کلان می شوند.

در حالی که عملا فعالیتی در این شرکت ها انجام نشده یا کالایی به دست مشتری نمی رسد و حتی سود سرمایه گذاران قبلی با سرمایه گذاران جدید تامین می شود.

وکیل کلاهبرداری

برنده شدن در قرعه کشی

یکی از معمول ترین انواع کلاهبرداری، فریب افراد، با خبر برنده شدن آنان در مسابقه، قرعه کشی و یا چیز های دیگر است.

در یک روش قربانیان پیامک یا تماس، مبنی بر برنده شدن مبلغی پول دریافت می کنند. کلاهبرداران، قربانیان را به پای دستگاه خودپرداز کشانده و دستور العمل خاصی برای کار با دستگاه خودپرداز به او می دهند (مثلا از قربانی می خواهند تا زبان خودپرداز را انگلیسی انتخاب کرده و مراحل خاصی را دنبال کند) تا مبلغ زیادی از حساب افراد برداشت و به حساب کلاهبرداران انتقال یابد.

در روشی دیگر کلاهبرداران با درخواست کردن اطلاعات شخصی، مانند شماره شناسنامه، سال تولد، عکس از کارت بانکی و غیره اقدام به فیشینگ می کنند.

کلاهبرداری اینترنتی

کلاهبرداری اینترنتی

کلاهبرداری اینترنتی انواع مختلفی دارد و مخفی بودن هویت کسانی که در فضای مجازی فعالیت دارند، رسیدگی به این نوع پرونده ها را دشوار می کند.

برای مطالعه بیشتر در مورد کلاهبرداری اینترنتی، مقاله وکیل جرائم اینترنتی را از دست ندهید.

کلاهبرداری با جعل اسناد و چک

کلاهبردارانی که با روش های مختلف جعل آشنا باشند، می توانند مدارک شناسایی، چک، سند ازدواج، اسناد ملکی، وصیتنامه و بسیاری از موارد دیگر را نیز جعل کنند.

بسیاری از این افراد با ارائه کردن مدارک شناسایی قلابی، خود را جای فرد دیگری معرفی می کنند و به این شیوه، با روش های مختلف از دیگران کلاهبرداری کرده و متواری می شوند.

برای بررسی صحت اسناد و مدارک یا وجود یک شرکت، بهتر است در سامانه های موجود مانند سامانه ثبت شرکت ها، اطلاعات داده شده توسط این افراد را بررسی کنید و سپس اقدام به همکاری با این افراد نمایید.

کلاهبرداری در پوشش افراد دیگر

افراد سودجو، در پوشش افراد مختلف از نیروی انتظامی گرفته تا کارمند بانک، اداره مالیات یا حتی فروشنده محصولات، با ظاهری آراسته و موجه، از قربانیان، اطلاعات شخصی شان را دریافت کرده و با جعل مدارکشان، حساب بانکی آن ها را خالی می کنند.

 

مواردی که به آن اشاره کردیم تنها بخشی از پرونده ها بیشماری است که با عنوان کلاهبرداری به دادگاه ها می رود. برای اطلاع از مسائل حقوقی مرتبط با کلاهبرداری، بهتر است اول با وکیل کلاهبرداری مشورت کنید.

برای دریافت مشاوره از وکلای ما یا طرح مسئله خود با وکیل کلاهبرداری، با شماره تلفن زیر در تماس باشید:

موسسه حقوقی ملی وکیل    ۰۹۱۲۱۳۰۴۰۸۵

 

برچسب ها: وکیل حقوقی وکیل کلاهبرداری وکیل کیفری

پیام بگذارید

به روزنامه ما بپیوندید!

خلاصه خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید

نگران نباشید ، ما اسپم ارسال نمی کنیم

ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

تماس با ما

© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
Call Now Buttonتماس با مشاوره