وکیل کیفری

وکیل کیفری یکی از تخصص های وکیل پایه یک دادگستری می باشد که با توجه به پیچیدگی های پرونده ها در دعاوی مختلف نیاز ویژه ای به کمک و مشاوره آن برای حل دعاوی و پیروزی در پرونده ها بیش از پیش احساس می شود، وکیل کیفری با توجه به علمی که نسبت به ماده و قانون های مدنی و توجه به شواهد و عدله دارد می تواند بهترین گزینه برای حل دعاوی کیفری می باشد.

اما خیلی از وکلای حتی وکیل های تازه کار برای بدست آوردن سود در دعاوی شما، این پرونده هارو قبول می کنند و به دلیل نداشتن علم و تجربه کافی باعث می شوند شما در پرونده و دعاوی شکست بخورید و مجبور به اعتراض به رای پرونده و یا درخواست تجدید نظر کنید، یکی از بهترین موسسه هایی که می توانید برای مشاوره و قبول وکالت کیفری به آن اطمینان کنید موسسه حقوقی ملی وکیل می باشد.

شماره تلفن وکیل کیفری

برای ارتباط مستقیم با وکیل کیفری متخصص می توانید با شماره 09121304085 در تماس باشید، شما با ارتباط تلفنی با وکیل کیفری می توانید مشاوره اولیه را دریافت کنید و سپس برای تکمیل فرآیند پرونده و تنظیم لایحه کیفری مربوطه به دفتر در صورت نیاز مراجعه داشته باشید. مجموعه ملی وکیل با بیش از 15 سال سابقه آماده ارائه خدمات ویژه در حوزه وکیل ملکی ، وکیل کیفری ، وکیل تعزیرات و … می باشد.

مشاوره با وکیل کیفری

وکیل کیفری وکیلی است که در به امور کیفری تسلط دارد به نمایندگی خواهان یا خوانده در دادگاه حاضر می شود تا از حقوق آن شخص دفاع کند، این وکیل وظیفه دارد تا با جمع آوری اطلاعات و عدله کافی مسیر پرونده را برای به نتیجه رسیدن برای موکل میسر کند، همچنین یک وکیل کیفری باید به تمامی بخش های و بندها تسلط کامل داشته باشد تا بتواند به موکل خود بهترین کمک را کند.

مشاوره با وکیل کیفری از سه طریق آنلاین ، تلفنی و حضوری ممکن است که می تواند در سه حالت به شخص کمک کند تا در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه مورد نظر برسد، باید توجه داشته باشید که وکیل کیفری با توجه به عدله و شهود می تواند به شما کمک کند.

مشاوره با وکیل کیفری

وکیل کیفری همچنین باید تسلط کاملی بر قواعد و مقررات در تمام دعاوی کیفری از جمله: قتل، فوت در تصادفات، دیه، سرقت، آدم ربایی، تجاوز، کلاهبرداری، خیانت در امانت فروش مال غیر، نزاع، توهین، مزاحمت تلفنی و جعل و استفاده از سند مجعول را داشته باشد.

نکته: وکیل کیفری بر خلاف سایر وکلای حقوقی قادر به دخالت در تمامی پرونده های کیفری نمی باشد. زیرا بعضی از این پرونده ها در دیوان عالی کشور تنها توسط وکلای پایه یک و صاحب نام دادگستری قابل بررسی می باشند.

وکیل تضمینی کیفری تهران

در بسیاری از دعاوی کیفری حضور وکیل بسیار مهم است و می تواند پیروزی شمارو در پرونده تضمین کند، از این رو اگر در پرونده های دعاوی کیفری دادگاه و دادسرا استان تهران نیاز به حضور وکیل داشته اید می توانید با وکلای متخصص پایه دادگستری مجموعه حقوقی ملی وکیل در ارتباط باشید.

وکیل تضمینی کیفری تهران

وکیل کیفری تضمینی ملی وکیل می تواند حتی پیش از شروع پرونده مشاوره های ابتدایی را به شما ارائه دهد تا با انجام شکایت و ارائه شکوایه درست به بهترین نتیجه در کوتاه ترین زمان ممکن برسید، وکلای این مجموعه با بیش از 15 سال سابقه و بیش از هزاران پرونده موفق می توانند پیروزی شمارو در دعاوی کیفری تضمین کنند.

وظایف وکیل کیفری

وکیل کیفری یکی از شاخه های وکالت است که باید وکیل مورد نظر از تجارب بسیار بالایی برخوردار باشد ، امروزه با توجه به زیاد شدن جرم های کلاهبرداری ، سرقت و …. نیاز به یک وکیل کیفری مجرب بیشتر احساس می شود ، موسسه حقوقی ملی وکیل با داشتن سابقه 25 ساله و حل پرونده های بسیار زیاد می تواند شما را در پیگیری پرونده های کیفری همراهی و راهنمایی کند .

ویژگی وکیل کیفری

باید توجه داشته باشید که یک وکیل کیفری بجز داشتن علم وکالت و آشنایی با تبصره ها و ماده های قانونی بتواند مثل یک کارآگاه در پرونده مشکافی کند و از شهادت شهود بتواند بهترین راه های حل را برگزیند ، شما باید در انتخاب وکیل کیفری دقت لازم را داشته باشید تا بتوانید با به بهترین نتیجه در مراجع قضایی برسید .

ارتباط با وکیل کیفری

موسسه حقوقی ملی وکیل همواره می کوشد تا بهترین مشاوره ها و راه های تسریع در پیگیری پرونده را به شما ارائه دهند ، شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز به صورت رایگان با مشاوران ما در ارتباط باشید .

مشاوره حقوقی وکیل کیفری یعنی انجام دادن عملی که مجازات آن عمل در قوانین کیفری آمده باشد. در دعاوی کیفری مجازات برای مرتکب شونده توسط دادگاه تعیین می شود. در ادامه مقاله به وکیل کیفری می پردازیم.

ویژگی وکیل کیفری

از ویژگی‌ های وکیل کیفری حرفه ای باید به برخورداری او از تحصیلات آکادمیک کافی در زمینه ‌ی وکالت امور جزایی و کیفری ، داشتن علم و تجربه ‌ی کاری کافی و حاذق و ماهر بودن ایشان اشاره نمود.

در رسیدگی و بررسی پرونده‌ ها و آشنایی با دادسرا و دادگاه‌ ها و محاکم کیفری وهم چنین آشنایی کامل با قوانین دعاوی کیفری هم چون قانون مجازات اسلامی ، آیین دادرسی کیفری ، قانون مبارزه با مواد مخدر ، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و باقی قوانین مربوط به این زمینه‌ ها باید تخصص و تبحر کافی را داشته باشد.

وکلای کیفری در بیش تر پرونده های حقوقی می توانند حتی در عدم حضور موکل خود نیز می تواند وکالت او را بر عهده بگیرد و در دعاوی های کیفری به وکالت و نمایندگی او شرکت کند.

پرونده‌های کیفری از این قانون مستثنی هستند و نیازمند حضور شخص متهم می باشد و وکیل کیفری زمانی می‌ تواند وارد میدان شود که تحقیقات اولیه و مراحل دادرسی به اتمام رسیده باشد.

مهم ترین ویژگی های وکیل کیفری

مهم ترین و بارزترین ویژگی و مشخصه های یک وکیل کیفری عبارتند از:

 • وقت شناس بودن

نکته مهم در خصوص پرونده های حقوقی اهمیت زمان در رسیدگی به آن ها است. به همین دلیل لازم است وکیلی کیفری در نزدیکی محل زندگی موکل و محل برگزاری دادگاه باشد. این کار باعث می شود تا هر زمان که نیاز باشد با موکل خود دیدار کند و یا در دادگاه حضور یابد. همچنین وقت شناسی وکیل سبب می شود تا در زمان های لازم بهترین اقدام ممکن را صورت دهد.

 • عادل باشد

یکی دیگر از ویژگی های مهم این نوع وکیل عادل و منصف بودن است. یک وکیل عادل اهمیت زیادی به حق و حقوق طرفین دعوا می دهد و راضی به ضایع شدن حق کسی نمی باشد.

مهم ترین ویژگی های وکیل کیفری

 • بهره مندی از دانش روانشناسی افراد

از ویژگی های دیگر وکیل کیفری داشتن علم روانشناسی افراد است. تسلط لازم و به موقع بر امور اهمیت زیادی در رسیدگی به پرونده های کیفری دارد. از این رو یک وکیل باید با استفاده از علم روانشناسی تسلط لازم بر دیگر مسائل را کسب کند.

 •  داشتن اطلاعات کافی در خصوص پزشکی قانونی

داشتن اطلاعات کافی در خصوص امور مربوط به پزشکی قانونی از دیگر ویژگی های وکیل کیفری می باشد. زیرا در رسیدگی به برخی پرونده های کیفری لازم است به پزشکی قانونی مراجعه کرد. آگاهی وکیل در این خصوص سبب می شود تا در صورت بروز خطا در امور پزشکی قانونی سریعا نسبت به رفع آن اقدام شود.

 • داشتن آگاهی علمی عملی

آگاهی علمی عملی یکی از موضوعات مهمی است که یک وکیل کیفری باید از آن برخوردار باشد. آگاهی علمی عملی در موضوعات کیفری شامل موارد بسیاری می شوند. برای نمونه می توان به کشف جعل و اثر انگشت اشاره کرد. بنابراین یک وکیل آگاه می تواند با تشخیص درست و منطقی کشف جعل کند و در این خصوص به موکل خود کمک شایانی نماید.

 • به روز بودن اطلاعات

یکی از ویژگی های مهم این نوع وکیل اطلاع از تمام موضوعات روز و در اصطلاح به روز بودن است. لازم است او تمامی اخبار جامعه را رسد و دنبال نماید.

اهمیت استفاده از وکیل کیفری

درباره اهمیت استفاده از وکیل کیفری در خصوص رسیدگی به پرونده های کیفری باید گفت که این پرونده ها دارای شرایط خاص و حساسیت بالایی هستند. بنابراین حضور یک وکیل باتجربه و متخصص در روند رسیدگی به پرونده اجتناب ناپذیر است. امور این پرونده ها به نحوی است که احتمال مناقشه طرفین و وارد آوردن خسارت های غیر قابل جبران به یکدیگر حین رسیدگی به دعوا بسیار زیاد است. بنابراین وجود بک وکیل در کنار هر کدام از طرفین دعوا جهت آگاه کردن ان ها از عواقب اقدامات شان بسیار مهم است.

اهمیت استفاده از وکیل کیفری

از طرفی حق داشتن یک وکیل کیفری یکی از مهم ترین حقوق فرد متهم و شاکی پرونده می باشد. همچنین در جریان رسیدگی به پرونده هر دو طرف دعوا نیاز به مشاوره و راهنمایی شخصی با تجربه دارند تا آن ها را در پیشبرد روند پرونده یاری کنند.

ارتباط با مشاوره وکیل کیفری

طرح شکایت و نوع شکایت و زمان طرح شکایت و این که اوراق مربوطه  از جمله لایحه دفاعیه ، اظهارنامه ، شکواییه به چه نحوی باید تنظیم بشوند بسیار سرنوشت ساز می باشد.

در دعاوی کیفری با استفاده از وکیل کیفری می توانید دفاع موثری را در دادگاه انجام دهید که از عواقب کیفری ناشی از شکایت جلوگیری می شود زیرا غالباً عدم استفاده از حق دفاع به منزله قبول اتهام می باشد.

هزینه وکیل کیفری

مهمترین وکیل در کشور محسوب می شود او تمام کارها و آیین دادرسی کیفری را انجام می دهد. تمام هزینه او طبق تعرفه محاسبه می گردد. طبیعتا هزینه وکیل کیفری برای تقدیم شکایت که طبق تعرفه نیز می باشد، صرف ایاب و ذهاب، تمبر، سامانه و تمام کارهای اداری دادگاه است و باید طبق تعرفه از سوی موکل پرداخت گردد.
آیین دادرسی کیفری نیمی از کارهای دادگاه است، که در خصوص جرم و جنایت علیه بشریت و اموال مردم رسیدگی می کند، آیین دادرسی کیفری توسط وکیل کیفری با تکمیل پرونده و تقدیم شکایت به دادگاه شروع می شود.

انصافا هزینه وکیل کیفری مناسب با کار ایشان است زیرا، مثلا در پرونده قتل که جان پر ارزش انسان مطرح است، از اهمیت ترین پرونده های کیفری محسوب می گردد، طبیعتا هزینه وکیل کیفری برای تقدیم شکایت که طبق تعرفه نیز می باشد، صرف ایاب و ذهاب، تمبر، سامانه و تمام کارهای اداری دادگاه است و باید طبق تعرفه از سوی موکل پرداخت گردد.

بعد از اتمام پرونده کیفری و حصول پایانی رأی دادگاه مابقی هزینه وکیل کیفری پرداخت می شود.

وکیل کیفری در مورد قتل، ضرب و جرح ، سرقت ، ورود به عنف، قطع عضو، لواط، زنا، فساد فی الارض، محارب، جاسوسی و …. فعالیت دارد کاری بسیار حساس و مهم است و نیاز به علم، ذکاوت، تیزهوشی، رعایت وجدان، رعایت تقوا و مستند و مستدل و فن بیان قوی دارد، کار وکالت یک کار حرفه ای است، لذا برای به نتیجه رساندن پرونده باید به وکیل حرفه ای متوسل شد.

قتل

قتل یک کار بسیار زشت و ناپسند است و توسط خدای تبارک و تعالی یک جرم نابخشودنی محسوب می شود، خدای تبارک و تعالی فرموده است، هرکس انسانی را به قتل برساند، گناهش به اندازه کشتن کل مردمان دنیا محسوب می شود، لذا باید این حقیقت را قبول کنیم که، وقتی انسانی به قتل می رسد، خانواده مقتول داغدار می شوند، آنها به دنبال قاتل می گردند، اما قاتل فرار کرده است، اینجاست که به یک وکیل حرفه ای و کارآگاهی نیاز می باشد، که سرنخ قاتل را پیدا کند و به کمک دادگاه قاتل را پیدا کند.
در چنین شرایطی خانواده مقتول باید بخشی از هزینه وکیل کیفری را پرداخت نمایند، تا وکیل پرقدرت وارد عرصه مبارزه شود و جانی را به سزای خودش برساند.

ضرب و جرح

بعضی مواقع و بر اثر حالت استرس و عصبانیت و فقدان شعور، با یک بگو و مگوی ساده، یک دعوای فیزیکی آغاز می شود، اما پایان آن ضرب و جرح است، این ضرب و جرح گاهی با سلاح و اشیاء تیز انجام می شود و ممکن است نتیجه آن قطع عضو بدن شود و یا نقص عضو از بدن یا از دست دادن هوشیاری افراد باشد.

در چنین شرایطی فردی که علیه او جنایت شده است، نیاز به وکیل کیفری دارد، تا دیه و خرج و مخارج پزشکی و خسارت های دیگر را بگیرد، کسی که می تواند این مبلغ را زنده کند، وکیل حقوقی  است، ضمن اینکه جانی را به حبس محکوم می کند، تمام دیه و خسارت را از او می گیرد و به موکل خود می رساند، در چنین شرایطی نیز قبل از تشکیل پرونده، درصدی از تعرفه وکالت باید توسط موکل به عنوان هزینه وکیل کیفری پرداخت گردد.

سرقت

سرقت دو نوع است:
الف: سرقت اموال عمومی و جرم عمومی
ب: سرقت اموال خاص جرم عمومی یا سرقت اموال عمومی : جرم عمومی به جرمی گفته می شود که، علیه دو یا سه نفر، یا بیشتر انجام شده باشد، مثلا اگر یک دزد وارد دانشگاه بشود و کیف پنجاه نفر از دانشجویان را به سرقت ببرد، این نوع سرقت ، جرم عمومی محسوب می شود. در چنین شرایطی عموم باید هزینه وکیل کیفری را پرداخت نمایند، تا وکیل کیفری جرم عمومی او را به دادگاه ثابت کند و خسارت های عموم را از سارق گرفته او را وارد حبس نماید.

سرقت خاص: سرقت های فردی و خاص، همان سرقت اموال افراد است، مانند به سرقت بردن موتور یا زدن کیف و جیب بری است که، در چنین شرایطی فردی که علیه او سرقت انجام شده است، باید مقداری از تعرفه وکالت را به عنوان هزینه وکیل کیفری پرداخت نماید، در عوض وکیل کیفری سارق را به دادگاه معرفی کرده، علاوه بر جبران خسارت، حبس او را از دادگاه مطالبه نماید.

ورود به عنف

ورود به عنف از جمله کارهای وکیل کیفری است، احترام خانه و خانواده در قانون بسیار اهمیت دارد، هیچ کس حق ندارد بدون اجازه وارد منزل دیگری شود، هرگاه کسی حریم شخصی دیگری را رعایت نکند و وارد حریم شخصی دیگری شود، مجرم بوده و باید محاکمه شود، ورود به عنف شش ماه حبس دارد که، در صورتی که کسی چنین اتفاقی بر او صورت گرفته باشد، می تواند از وکیل کیفری کمک بخواهد و با پرداخت هزینه وکیل کیفری فرد خاطی را با استفاده از دادگاه به حبس محکوم نماید.

هزینه وکیل کیفری

شما می توانید با شماره تماسی که در سایت اعلام شده است، در خصوص هزینه وکیل کیفری از کارشناسان مشاوره بگیرید.

حقوقدانان که با قوانین دولت آشنا هستند از مسیرهایی که خودشان اطلاع دارند از شخص مظلوم دفاع می کنند وکیل کیفری که مختص عمل مجرمانه مانند قتل و قوانین مربوط به عمل مجرمانه است و کار وی اثبات عمل مجرمانه است.

دستمزد وکیل کیفری

شغل وکالت مانند شغل های دیگر دارای حق الزحمه است وکیل کیفری امور سختی را متحمل خواهد شد از طرفی دارای شغلی بسیار حساس و پر استرس است. امور وکالت اینقدر حساس است که ممکن است با یک ماده قانونی در اثبات دعوا پیروزی یا شکست حاصل گردد، لذا کار وکالت نیز باید دارای حق الزحمه باشد، دستمزد وکیل کیفری در تعرفه وکالت مشخص است و توسط موکل باید پرداخت گردد.

در جرایم ضرب و جرح و قتل، حق الزحمه آن مشخص است و باید پرداخت شود.

دستمزد وکیل کیفری مثل جرایمی از قبیل ورود به عنف و امثال ذلک متفاوت است.

این دستمزد در خصوص جرایم اطفال با دو جرایم بالا متفاوت است و باید پرداخت گردد، بعضی از جرایم کیفری به درجه یک و درجه دو تقسیم می شود، همچنین این دستمزد در بعضی از جرایم توسط دادگاه مشخص می شود.

ضمنا گاهی پرونده به جهت اعتراض محکوم علیه به تجدیدنظر ارسال می گردد که حق دستمزد وکیل کیفری در پرونده های تجدیدنظر مضاعف است و تعرفه آن در حق الوکاله متغیر است و باید پرداخت گردد.قرار ابطال دادخواست قبل از اعلام نظر دادگاه طبق تعرفه یک چهارم است.

فراموش نشود دستمزد وکیل کیفری کاملا قانونی و شرعی است زیرا متحمل زحمت زیاد از سوی وکیل است.

موارد کاربردی دستمزد وکیل کیفری

وکیل در پرونده های کیفری به رفت و آمد نیاز دارد و ممکن است از شهری به شهر دیگر برود، دستمزد وکیل کیفری با توجه به رفت آمد او نیز متغیر خواهد بود.
وکیل متعهد است تا پرونده دعاوی کیفری را تا حصول نتیجه پیگیری نماید و به لحاظ پیگیری های قضایی، دستمزد وکیل کیفری، مطابق با تعرفه های وکالت، باید پرداخت شود.
همچنین این تعرفه ها، هر ساله و به تناسب نرخ تورم، مدام در حال تغییر است.
موکل کسی است که در پرونده کیفری ذینفع است، و از این نفع باید دستمزد وکیل کیفری پرداخت شود. زیرا اگر وکیل کیفری در کار نبود، موکل به این امتیاز دست پیدا نمی کرد.
گاهی جرایم به اشد مجازات تغییر می کند، و این ترفند علمی وکیل، در برابر وکیل طرف مقابل را می رساند، که به این جهت دستمزد وکیل کیفری به درصد بیشتر افزایش پیدا می کند، نقطه قابل تامل این است که، وکیل کیفری در سرعت رسیدگی به پرونده کیفری تاثیر گذار است و نگرش مردم به وکلا باید مثبت باشد.
بعضی افراد از گرفتن وکیل امتناع می کنند که در دعوای کیفری، پرونده خود را شکست می دهند و گاهی به دلیل عجز در اثبات دعوی و عدم پیگیری پرونده، متضرر می شوند.
دعواهای کیفری، مهم و حساس هستند و کسی باید پیگیری نماید که، وکیل کیفری باشد، و هرگز نباید بدون علم تشکیل پرونده داد چون ممکن است، عواقب آن برعکس شود، لذا این کار، کار وکیل کیفری است که باید همه عوامل تشکیل پرونده کیفری به لحاظ علمی آن تشکیل شود

دستمزد وکیل کیفری در ایران

در کشور ایران دستمزد وکیل کیفری طبق تعرفه مشخص از سوی دولت و کانون وکلا مشخص شده است.این تعرفه ده درصد است که مقداری از آن قبل از شروع و تشکیل پرونده قضایی است.
و مابقی بعد از اتمام و حصول نتیجه قضایی است. وکیل کیفری محرم راز و دوست شما خواهد بود و در مشاوره حتما به او اطلاعات کامل بدهید.
اگر مثلا شما در شهر تهران هستید، و قصد دارید در شهر اصفهان تشکیل پرونده دهید، به صورت اینترنتی و از راه دور هم می توانید این کار را انجام دهید، اما قبل از آن به صورت تلفنی از وکیل حقوقی مورد نظر مشاوره بگیرید و در مورد دستمزد و سایر موارد سوال بفرمایید تا تمامی اطلاعات لازم را در اختیارتان بگذارد. تمامی هزینه ایاب و ذهاب حق الوکاله و کارشناسی بر عهده موکل است و باید توسط ایشان به عنوان دستمزد پرداخت شود

وکیل متخصص کیفری

دعوای کیفری مربوط به عملی است که برای مرتکب و مجرم آن ، دادگاه مجازاتی را تعیین می کند. در ادامه مقاله به وکیل متخصص کیفری می پردازیم.

 

از ویژگی‌ های وکیل متخصص کیفری حرفه ای باید به برخورداری او از تحصیلات آکادمیک کافی در زمینه ‌ی وکالت امور جزایی و کیفری ، داشتن علم و تجربه ‌ی کاری کافی و حاذق و ماهر بودن ایشان اشاره نمود.

در رسیدگی و بررسی پرونده‌ ها و آشنایی با دادسرا و دادگاه‌ ها و محاکم کیفری وهم چنین آشنایی کامل با قوانین دعاوی کیفری هم چون قانون مجازات اسلامی ، آیین دادرسی کیفری ، قانون مبارزه با مواد مخدر ، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و باقی قوانین مربوط به این زمینه‌ ها باید تخصص و تبحر کافی را داشته باشد.

وکلای کیفری در بیش تر پرونده های حقوقی می توانند حتی در عدم حضور موکل خود نیز می تواند وکالت او را بر عهده بگیرد و در دعاوی های کیفری به وکالت و نمایندگی او شرکت کند.

پرونده‌های کیفری از این قانون مستثنی هستند و نیازمند حضور شخص متهم می باشد و وکیل متخصص کیفری زمانی می‌ تواند وارد میدان شود که تحقیقات اولیه و مراحل دادرسی به اتمام رسیده باشد.

در دعاوی کیفری با استفاده از وکیل متخصص کیفری می توانید دفاع موثری را در دادگاه انجام دهید که از عواقب کیفری ناشی از شکایت جلوگیری می شود زیرا غالباً عدم استفاده از حق دفاع به منزله قبول اتهام می باشد.

در دعاوی قضایی انتخاب یک وکیل ماهر و با تجربه از ملزمات پرونده های جزایی می باشد. در ای صورت حق بر خورداری ز وکیل متخصص کیفری با اشراف کامل بر قوانین جزایی در مراحل دادرسی بسیار مهم است.

وجود وکیل  متخصص و مجرب می تواند تاثیر بسیاری در روند پیگیری پرونده شما داشته باشد و پرونده را به نفع شما خاتمه دهد همه موارد مورد نظر اهمیت و ضرورت مراجعه به وکیل کیفری در این مسائل را می رساند.

مشاوره با وکیل متخصص کیفری یعنی انجام دادن عملی که مجازات آن عمل در قوانین کیفری آمده باشد. در دعاوی کیفری مجازات برای مرتکب شونده توسط دادگاه تعیین می شود.

حساسیت ویژه ای که در مسائل کیفری و پرونده‌های آن وجود دارد بر هیچ کسی پوشیده نیست به‌همین‌دلیل بهترین کار این است که شما از یک وکیل متخصص کیفری برای پرونده‌ی مورد نظر خود استفاده کنید.

چرا که خسارت‌های زیادی برای این‌گونه پرونده‌ها متأسفانه به چشم می‌خورد که البته با عرض تأسف باید بگویم بسیاری از خسارت‌ها ممکن است قابلیت جبران بسیار پایین داشته باشند، شما اگر بخواهید که روند پرونده‌ی کیفری در دادگاه با سرعت بیشتری پیش برود بهتر است که وجود وکیل متخصص کیفری را فراموش نکنید.

چرا که وکیل به خوبی می‌تواند از حق موکل خود دفاع کند و متهم موردنظر را به سزای اعمال خود برساند و هر چه تخصص وکیل کیفری شما بالاتر باشد، قطعاً و بدون‌شک شانس پیروزی و برنده شدن در دادگاه را بیشتر خواهید داشت.

دعاوی کیفری

چراکه در دعاوی کیفری این‌گونه موارد بسیار در مورد اهمیت می‌باشد که وکیل متخصص کیفری نباید از آن غافل شده و برای هر کدام از آن‌ها راه‌کارها و شگردهای خاصی که با آن آشنایی دارد استفاده و پیاده‌سازی کند و خصوصاً در زمینه‌ی جعل امضاء که متاسفانه بسیار در مسائل کیفری مطرح می‌باشد باید بتواند اتهام متهم را ثابت نموده و این‌گونه وی را به عاقبت اعمالش برساند.

سخت‌گیری‌هایی که در پرونده‌های کیفری وجود دارد به این دلیل است که به‌خاطر شرایط خاص برخی اوقات متهم دست  به آدم‌ربایی زده و این‌گونه وکیل متخصص کیفری باید بداند که چگونه از این جرم به نحوی ویژه به نفع موکل خود استفاده کند و مسیر پرونده را با سرعت بیشتری همراه سازد.

پیشنهاد من به شما عزیزان این است که بهترین وکیل متخصص کیفری را شناخته و برای این‌که پرونده شما با بهره‌وری بهترین روبه‌رو شود، از تخصص خاص او استفاده کنید، چراکه تاثیری که طرح دادخواست و شکایت کیفری بر روی نتیجه‌ی دادگاه دارد؛تنها بر حوزه‌ی کاری وکیل کیفری مربوط می شود.

و می‌تواند بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد و شما هم‌چنین می‌توانید در مورد هزینه‌های مختلفی که در دادگاه برای پرونده کیفری محاسبه  می‌شود را از وکیل متخصص کیفری جویا شوید.

ارتباط با مشاوره وکیل کیفری

مشاوره حقوقی کیفری یعنی انجام دادن عملی که مجازات آن عمل در قوانین کیفری آمده باشد. در دعاوی کیفری مجازات برای مرتکب شونده توسط دادگاه تعیین می شود.

جعل ، قتل ، دیه ، مواد مخدر، ، آدم ربایی ، کلاهبرداری ، سرقت ، جرایم پزشکی ، روابط نامشروع ، مزاحمت تلفنی ، جرایم رایانه ای و انتقال مال غیر جزو دعاوی های کیفری محسوب می شوند.

دعاوی و مشاوره کیفری در حقیقت شاخه ای ازحقوق جزا می باشند که شامل جرایم ، مجازات ها و قوانین جزایی می باشند که در ارتباط با جرم ، مجرم و مسئولیت های کیفری می باشد.

دعوای کیفری مربوط به عملی است که برای مرتکب و مجرم آن ، دادگاه مجازاتی را تعیین می کند ولی برای دعوای حقوقی دادگاه مجازاتی برای فرد درنظرنمی گیرد و فقط مرتکب عمل را به دادن حقوق قانونی دیگران یا انجام تکالیفش ملزم می سازد.

این سایت با دارا بودن انواع وکیل خصوصا وکیل کیفری می تواند به شما در این زمینه مشاوره آنلاین و رایگان بدهد. این موسسه قبل از قبول وکالت به شما مشاوره رایگان می دهد و شما می توانید از طریق فضای مجازی با این موسسه در ارتباط باشید برای مشاوره در این زمینه می توانید با این شماره ها تماس حاصل نمائید.

09121304085 – 02122112230

انواع جرائم مرتبط با وکیل کیفری:

 1. جرم قتل
 2. جرم دیه
 3. جرم خیانت در امانت
 4. جرم کلاهبرداری
 5. جرم تهدید
 6. جرم توهین
 7. جرم ضرب و جرح
 8. جرم آدم ربایی
 9. جرم سرقت
 10. جرم انتقال مال غیر
 11. جرم تجاوز
 12. جرم مزاحمت تلفنی

رشاء و ارتشاء:

دریافت کردن هرگونه وجه نقدی و غیر نقدی که در حکم رشوه باشد توسط مامورین دولتی،کارکنان قوای سه گانه،نیروهای مسلح و مامورین خدمات عمومی حکم زندان(بسته به میزان ارزش مالی) وانفصال از خدمت را دارد.

تحصیل مال از طریق نامشروع:

اموالی که با سوءاستفاده ی افراد از موقعیت شان مانند تقلب در توزیع کالا و …

به دست می آید نامشروع بوده و و فرد خاطی علاوه بر رد اصل مال به زندان و پرداخت جریمه نقدی محکوم میشود.

خیانت در امانت:

اگر فرد اموالی که به صورت اجاره،امانت،وکالت و یا هرچیز دیگری در اختیار دارد صدمه ای وارد کند یا آن را تصاحب یا مفقود کند مجرم شناخته شده و حکم زندان میگیرد.

پولشویی:

به دست آوردن اموالی از راه های غیر قانونی و نگهداری کردن از آن اموال و تبدیل آن به اموالی با منشا قانونی پولشویی محسوب میشود و فرد مجرم علاوه بر برگرداندن درآمد و عواید مربوطه به جریمه نقدی یک چهارم عواید حاصل از جرم محکوم میشود.

ضرب وجرح:

ضرب و جرح عملی است که به وسیله ی آن طی درگیری های پیش آمده شخصی به شخص دیگری آسیب ها و خسارت های جسمی وارد میکند و طبق قانون باید با پرداخت دیه خسارت وارد شده به زیان دیده را جبران کند.

در این شرایط شاکی میتواند با کمک گرفتن از وکیل کیفری هم،زمان اثبات جرم را کاهش دهد و هم بدون نیاز به حضور در دادگاه پس از اثبات جرم دیه رامطالبه کند و یا درخواست قصاص دهد،حتی برای اینکه رضایت خود را از شاکی اعلام کند نیاز نیست در دادگاه حضور داشته باشد و حضور وکیل در داگاه کافی است.

پرونده های جعل:

جعل به این معناست که فرد جاعل عملیاتی انجام دهد(جعل امضاء،مهر،تغییر دادن اسناد و نوشته ها و…)و طی آن افرادی را فریب دهد و دروغ را به جای حقیقت نشان دهد.در این پرونده ها هم فرد شاکی میتواند با کمک گرفتن از وکیل روند رسیدگی به پرونده را سرعت بخشد.

یکی دیگر از مصادیق جرائم کیفری جرایم علیه امنیت ملی،جاسوسی و محاربه است.

این جرائم اعمالی هستند که با انجام دادن آنها امنیت داخلی کشور برهم خورده و هرج و مرج و اغتشاش رخ میدهد به این جرائم در قانون مجازات اسلامی محاربه،بغی و فساد فی الارض میگویند که به دودسته جرائم علیه امنیت داخلی و جرائم علیه امنیت خارجی تقسیم میشوند.

آیا میتوان با کمک گرفتن از وکیل کیفری رابطه ی نامشروع را ثابت کرد؟

این جرم را میتوان از طریق اقرار خود مجرم،علم قاضی و با استناد کردن به شهادت شاهدان اثبات کرد ولی برای اثبات آن میتوان از مستندات دیگری چون پرینت مکالمات،پیامک ها،فیلم و صوت بین زن و مردی که به یکدیگر محرم نیستند و عقله ی زوجیت بین آنها نیست ولی در حال برقرار کردن رابطه ی جنسی و یا رابطه ی عاشقانه هستند ویا در مواردی که از طریق رسانه های جمعی مانند تلفن، موبایل های هوشمند، کامپیوترها و شبکه های مجازی مانند؛ تلگرام، اینستاگرام و…. واقع می گردد نیز با اخذ وکیل کیفری قابل اثبات است.

در این صورت برای مثال زنی که علیه شوهرش اقامه ی دعوی کرده و معتقد بوده که همسرش با کس دیگری رابطه ی نامشروع دارد با ارائه ی این مستندات و کمک گرفتن از وکیل کیفری به راحتی میتواند از همسرش طلاق بگیرد.

جرائم علیه امنیت ملی خود به چند دسته تقسیم میشوند:

 1. محاربه
 2. بغی و فساد فی الارض
 3. تشکیل دادن و یا عضویت در گروه ها وتشکّل هایی که هدفشان برهم زدن امنیت ملی است.
 4. تبلیغ کردن علیه نظام حاکم بر جامعه
 5. جاسوسی کردن برای دشمنان
 6. تحریک کردن افراد جامعه
 7. تهدید کردن به بمب گذاری وسایل نقلیه ی افراد مهم جامعه
 8. همکاری کردن و دادن اطلاعات به دولت های خارجی و دشمنان

انواع جرائم کیفری

تفاوت سرقت حدی و سرقت تعزیری در چیست؟

برای اینکه اثبات شود سرقت حدی است شرایطی وجود دارد که این شرایط عبارتند از :

1.سرقت باید به گونه ای باشد که صاحب مال متوجه ربوده شدن مال خود نشود و اگر صاحب مال از سرقت ما خود اطلاع داشته باشد مشمول مجازات حد نمیشود.در سرقت حدی ملاک مخفی بودن حد عرفی می باشد.

2.یکی دیگر از شروط سرقت این است که صاحب مال،مال خود را در جایی امن محبوس ومخفی کرده باشد و سارق به تنهایی و یا با کمک دیگری به هر نحو ممکن به آن محل دسترسی پیدا کند و آن مال را ازآن خود کند.

3.شرط سوم برای حدی بودن سرقت این است که سرقت در سال های قحطی انجام نگیرد.

با توجه به مسائل گفته شده همه ی سرقت ها تعزیری هستند مگر اینکه حدی بودن سرقت با توجه به شرایط گفته شده ثابت شود.

انواع مجازات کیفری

مجازات ها در قانون به سه دسته تقسیم می شوند.

مجازات های اصلی ، مجازات های تکمیلی و مجازات های تبعی که هر کدام تعریف جدا گانه ای دارند. .

مجازات های اصلی : قانون گذار برای هر جرم مجازات های مختلفی را در نظر گرفته است که اجرای آن ها فقط به موجب حکم قطعی دادگاه می باشد.

در جرایمی که تعزیر به اختیار شخص  قاضی می باشد قاضی نمی تواند متهم را به بیش از یک مجازات محکوم کنند.

مجازات های تکمیلی : مجازات های تکمیلی به مجازات ‌های اصلی اضافه می ‌شوند و به تنهایی مورد حکم دادگاه قرار نمی گیرند.

طبق ماده ۱۹ قانون مجازات اسلامی دادگاه می تواند شخصی را که به علت ارتکاب جرم عمدی به مجازاتی محکوم شده است به عنوان تتمیم حکم تعزیری مدتی شخصی را از حقوق اجتماعی خود محروم کند و از اقامت در نقاط معین ممنوع یا به اقامت در محل معین مجبور کند.

مجازات های تبعی : این نوع از مجازات ها هیچ گاه در دادگاه قید نمی شوند.

مجازات ها در قانون به سه دسته تقسیم می شوند.

مجازات های اصلی ، مجازات های تکمیلی و مجازات های تبعی .

مجازات های اصلی : قانون گذار برای هر جرم مجازات های مختلفی را در نظر گرفته است که اجرای آن ها فقط به موجب حکم قطعی دادگاه می باشد.

در جرایمی که تعزیر به اختیار شخص  قاضی می باشد قاضی نمی تواند متهم را به بیش از یک مجازات محکوم کنند.

مجازات های تکمیلی : مجازات های تکمیلی به مجازات ‌های اصلی اضافه می ‌شوند و به تنهایی مورد حکم دادگاه قرار نمی گیرند.

طبق ماده ۱۹ قانون مجازات اسلامی دادگاه می تواند شخصی را که به علت ارتکاب جرم عمدی به مجازاتی محکوم شده است به عنوان تتمیم حکم تعزیری مدتی شخصی را از حقوق اجتماعی خود محروم کند و از اقامت در نقاط معین ممنوع یا به اقامت در محل معین مجبور کند.

مجازات های تبعی : این نوع از مجارات ها هی چگا در دادگاه قید نمی شوند.

انواع مجازات کیفری

چگونه شکایت کیفری را انجام دهیم؟

شکایت توسط شاکی خصوصی و یا توسط وکیل کیفری او قانون گذاران دادگستری نظاره گر وقوع یک جرم مشهود باشند شکایت کردن از طرف دادستان چگونه شکایت کیفری را اثبات کنیم ؟

شکایت کیفری را می توان به مرجع قضایی تحویل داد اما شکایت حقوقی حتما باید در برگه ای مخصوص به نام دادخواست نوشته شود.

شکایت کیفری را برای رسیدگی باید ابتدا به مرجعی به نام دادسرا ارجاع داد و پس از انجام تحقیقات در کلانتری و دادسرا ، جهت رسیدگی آن به دادگاه فرستاده می شود.

شکایت های کیفری را بدون استفاده از وکیل متخصص کیفری نمی توان در دادگشتری مطرح کرد و باید از کمک یه وکیل متخصص کیفری بهره مند شوید.

دعوای کیفری مربوط به عملی می باشد که برای مرتکب آن ، دادگاه مجازاتی را تعیین کرده است ولی برای دعوای حقوقی دادگاه مجازاتی درنظرنمی ‌گیرد و فقط مرتکب عمل را به دادن حقوق قانونی دیگران یا انجام تکالیفش ملزم می سازد.

طبق ماده 160 قانون ادله باید یکی از موارد زیر باشد :

 1. اقرار
 2. شهادت
 3. قسامه
 4. سوگند در موارد مقرر قانونی
 5. علم قاضی

طبق اصل ۳۵ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در تمامی محکمه‌ ها هر دو طرف حق دارند برای خود یک وکیل انتخاب کنند و در صورتی که شخصی توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشد، باید برای ایشان امکانات تعیین وکیل را فراهم شود .

دادخواست کیفری

فرم دادخواست کیفری برای دعاوی حقوقی و مالی می باشد و معمولا به دادگاه‌ های حقوقی تقدیم خواهد شد اما گاهی ممکن است یک امر کیفری با شکایت شما در دادگاه کیفری مطرح شده باشد که جنبه مالی هم داشته باشد.

مثلا علیه کسی شکایت خیانت در امانت مطرح کرده اید و پرونده دردادگاه کیفری درحال رسیدگی می باشد ، چون دادگاه کیفری صرفا به آن چه شما شکایت کرده اید رسیدگی می‌کند و کاری به جنبه مالی ندارد.

قانون گذار اجازه می دهد برای تسهیل کار و این که شما زودتر به حق خود برسید ، دعوی مالی مرتبط با همان شکایت را در همان دادگاه کیفری با تقدیم دادخواست مطرح کنید.

در این صورت دادگاه کیفری پس از رسیدگی به امر کیفری درصورتی که جرم را ثابت دانست و متهم را به مجازات محکوم کرد ، به امر حقوقی ادعائی شما رسیدگی و رای مقتضی صادر را  خواهد کرد.

با توجه به شرایط امروز جامعه آمار جرم و جنایت هر روز رو به افزایش است و نیاز به یک وکیل کیفری با تجربه روز به روز بیشتر میشود اما این جرایم شامل چه چیزی است ؟

جرایم کیفری چیست و شامل چه جرایمی میشود؟

در ابتدای این بحث بهتر دانستیم تا یک تعریف مختصر از جرم و جرایم کیفری داشته باشیم و در ادامه راجع به وکیل کیفری صحبت کنیم.

به طور کلی منظور از جرم این است که فرد فعالیت هایی را انجام دهد که خلاف قوانین است دراین صورت فرد از نظر قانون مجرم شناخته میشود و باید مجازات شود.

دادگاه های قوهی قضائیه در کل به دو قسمت دادگاه های مدنی و دادگاه های کیفری تقسیم میشوند.

منظور از دادگاه های مدنی دادگاه هایی هستند مسئول رسیدگی به جرائمی هستند که مربوط به :ارث،وصیت،امور حسبی،خانواده(مهریه،تمکین،نفقه)،قرار دادهای ملکی و وصول مطالبات میباشد.

و دادگاه های کیفری دادگاه هایی هستند که به جرایم کیفری یعنی جرایمی که به سرقت،کلاهبرداری،خیانت در امانت،ارتشاء،توقیف اموال،جرائم رایانه ای،مواد مخدر،جعل،منافی عفت و… میشود.

برای هرکدام از جرائم ذکر شده در بالا وکیلی وجود دارد که به طور اختصاصی فقط به آن جرم میپردازد پس برای اینکه در هرکدام از آن دعاوی به نتبجه ب دلخواه برسید بهتر است از وکیل مختصص کمک بگیرید.

نحوه اثبات شکایت کیفری

اگر شما شکایت کیفری کرده اید و میخواهید بدانید که ادله کیفری چیست طبق ماده 160 قانون باید یکی از موارد زیر باشد:

 1. قرار
 2. شهادت
 3. قسامه
 4. علم قاضی
 5. سوگند در موارد مقرر قانونی

شکایت نامه کیفری باید شامل چه چیزهایی باشد؟

 • مشخصات و آدرس خود (شاکی).
 • مشخصات مرتكب یا مرتكبین جرم (مشتكی عنه ) «در صورت امكان» و اعلام نشانی آنها.
 • محل وقوع جرم.
 • شرح انجام جرم مجرمانه مورد ادعا و نحوه انجام و تاریخ وقوع جرم.

وکیل کیفری تهران

در اکثر پرونده هایی که با مشاوران یا وکلا در ارتباط بودند اشاره به این موضوع داشتن که شخص متهم با تبانی با نزدیکان خود در دادگاه به نفع متهم شهادت می‌دهند , یک وکیل مجرب باید تجربه این را داشته باشد که از شهادت شهود بتواند عدله کافی برای موفیقت موکل خود بدست آورد ، در یک پرونده کیفری حتما باید توجه داشته باشید که موارد زیادی برای پیروزی موکل یا تبرئه آن وجود دارد .

راه های ارتباطی با وکیل کیفری تهران

برای تسریع در روند پیگیری پرونده و رسیدن به بهترین نتیجه در مراجع قضایی از ما کمک بگیرید تا در تمامی مراحل همراه شما باشیم و به شما بهترین راه های حل و رفع موانع را پیشنهاد بدهیم ، شما می توانید به صورت رایگان با مشاوران ما با شماره 09121304085 به صورت شبانه روزی در ارتباط باشید .

 وکیل تخصصی امور کیفری

این روز ها درگیری های افراد با کلاهبرداری و سرقت یا جعل اسناد بسیار زیاد شده و قطعا شما هم متوجه شدید که اکثر پرونده ها در دادگاه ها و دادسرا ها یا برای سرقت یا برای کلاهبرداری است ، وکیل کیفری یکی از امور وکالت است که باید با ریز بینی و دقت کامل به آن توجه شود .

فرهنگ سازی نشدن استفاده از وکیل کیفری در امور قضایی باعث شده تا افراد در مشکلات به سراغ وکلایی که به صورت تخصصی بر روی پرونده های کیفری کار نمی کنند بروند ، یک وکیل کیفری متخصص باید توجه داشته باشد که صرفا نباید با وجود اطلاعات در دست پرونده را پیش ببرد .

یک وکیل متخصص کیفری باید دنبال تمام سر نخ های پرونده باشد و مثل یک کارگاه در پرونده جستجو کند و نکاتی را حتی در شهادت شهود پیدا کند که بتواند پرونده را به سمت سوی موکل خود ببرد و در آخر نتیجه مطلوب را برای موکل به دست بیاورد ، وکلای تخصصی امور کیفری ملی وکیل با داشتن دست کم 25 سال سابقه وکالت حتما به شما در تسریع پرونده های کیفری می توانند کمک کنند .

انواع دادگاه های کیفری :

بهترین وکیل کیفری تهران

حتما شما هم با دردسر های مختلف دادسرا های کیفری روبرو شده اید و نتوانستید مشکلات خود را حل کنید یا زمان بسیاری از شما گرفته است تا بتوانید به نتیجه مطلوب برسید . برای کمک گرفتند از بهترین وکیل کیفری تهران موسسه حقوقی ملی وکیل یکی از بهترین کزینه ها است .

یکی از راه تسریع در پیگیری استفاده و کمک گرفتن از وکیل متخصص هستش که میتوانید از موسسه حقوقی ملی وکیل کمک بگیرید .

ما می توانیم به شما مشاوره رایگان بدهیم تا بتوانید بهترین وکیل کیفری را انتخاب کنید تا در پرونده های قضایی مطلوب ترین نتیجه را بگیرید . شما می توانید با شماره 09121304085 تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند .

دادخواهی امور کیفری همراه با وکیل کیفری تهران:

یکی از فاکتور های مهم در وکیل کیفری داشتن علم و تجربه کافی در ماده های قانونی می باشد که می تواند کمک شما کند در تمامی مراحل دعاوی کیفری ، پس با داشتن یک وکیل کیفری می توانید از رای پیروزی به نفع شما تا حد زیادی مطمئن شوید .

شما می توانید برای داشتن یک وکیل کیفری تهران و داشتن یک وکیل مجرب لا کارشناسان و مشاورا وکیل ملی ، با داشتن بیش از 10 سال سابقه وکالت یکی از موسسه های موفق حقوقی می باشد .

وکیل کیفری تهران باید بسیار مجرب باشد در دعوای کیفری کجازات حبس و مجازات مالی وجود دارد اگر از وکیل مجرب کمک نگیرید با مشکلات متعددی روبرو خواهید شد .

شما می توانید برای مشاوره و تنظیم لایحه های کیفری یا اعاده دادرسی کیفری می توانید با وکیل کیفری تهران در موسسه حقوقی ملی وکیل در ارتباط باشید .

برای ارتباط با وکیل کیفری می توانید با شماره 09121304085 تماس بگیرید یا می توانید از بخش در خواست مشاور فرم را پر کنید تا مشاوران ما در کمترین زمان ممکن باش ما تماس بگیریند .

باید توجه داشته باشید زمان در اکثر پرونده و دعوای کیفری مهمترین فاکتور می باشد و اگر زمان را از دست بدهید ممکن است مجازات سختی در انتظار شما باشید .

این موسسه با داشتن وکلای متخصص می تواند به شما در تسریع و پیروزی در پرونده کمک بسیار زیادی کند .

جرائم و حوضه فعالیت وکیل کیفری :

وکیل کیفری تهران می تواند برای جرائمی مانند : تهدید و توهین ، جرائم دیه ، وکیل ماده 474 ، وکیل ماده 477 ، آدم ربایی ، مزاحمت تلفنی ، قتل ، وکیل کلاهبرداری ، وکیل جرائم اقتصادی ، تجاوز به عنف و سرقت کار آمد باشد .

حتما باید توجه داشته باشید که اگر در زمان انتخاب وکیل کیفری تهران انخاب درستی نداشته باشید حتما با چالش های زیادی روبرو خواهید شد و اگر وکیل کیفری مجربی نباشد باعث می شود تا در پرونده شکست بخورید .

در قوانین تعریف شده ایران هر دو طرف یعنی شاکی و متهم می توانند یک وکیل کیفری داشته باشند و اگر توانایی گرفتن وکیل کیفری تهران را نداشته باشند دادگاه وکیل تسخیری به آنها معرفی می کنند .

ولی باید توجه داشته باشید که داشتن یک وکیل مجرب می تواند در پرونده هایی که اهمیت بسیار زیادی دارد به شما کمک کنند .

الزامات وکیل کیفری

و یا نمونه دیگری از مهارت وکیل کیفری تهران آنست در زمان ادای شهادت شهود ، بجای سوال از اصل موضوع به فرعیات توجه ویژه ای نماید به عنوان مثال ممکن است شاهد ادعا نماید موکل بعد از پیاده شدن از خودرو به سمت شاکی حرکت کرده و اورا با ضربات چاقو مجروح نموده است ، حال سوالی که باید از گواه دروغین پرسیده شود آنست که موکل از کدام درب خودرو پیاده شده و یا اینکه خودرو موکل چه بوده و چه کسی پشت فرمان قرارداشته بدیهی است شاهدین دروغین نسبت به کلیات شهادت کذب خود هماهنگی نموده اند اما در خصوص جزئیات پیش بینی های لازم را نداشته و قطعاً دچار تناقض گویی خواهند شد .

ضرورت استفاده از وکیل کیفری تهران در امور حقوق کیفری نهادینه شده است و اشخاص قبل از گرفتار شدن در معضلات و مشکلات حقوق کیفری در معنای عام باید دادخواهی امور کیفری را به وکیل کیفری تهران محول نمایند زیرا وکلایی که برای رسیدگی به حقوق کیفری از طرف موکل مامور به رسیدگی و دادخواهی پرونده مطروحه می شوند.

در زمینه حقوق کیفری تخصص و تبحر کافی دارند و دادخواهی امور کیفری همراه با وکیل کیفری تهران مثمر ثمر تر خواهد بود تا اینکه دادخواهی امور کیفری را به دست وکیل حقوقی بسپارند زیرا وکیل حقوقی تهران نسبت به پیچیدگی های امور کیفری آشنایی ندارد و در صورت عدم آشنایی وکیل با امور کیفری قطعاً مشکل کیفری شما با مراجعه به فردی اشتباه دو چندان خواهد شد.

به قول شاعر:

خشت اول چون نهد معمار کج

تا ثریا می رود دیوار کج

از این رو‌ برای حل مشکل امور کیفری‌ چنانچه به این نتیجه رسیده اید که به کارگیری وکیل کیفری تهران برای شما ضروری است باید به این موضوع توجه داشته باشید که شناخت وکیل کیفری تهران از وکیل حقوقی  به مراتب مهم‌تر و بنیادی تر است، وکیل کیفری تهران در دادگاه های کیفری، نظامی و سایر مراجع قضایی و غیر قضایی، در امور کیفری که با قوانین و مقررات کیفری اعم از قانون مجازات اسلامی، قانون آیین دادرسی کیفری، قانون قاچاق مواد مخدر و سایر قواعد و مقررات مربوطه، به صورت تخصصی به پرونده های کیفری رسیدگی می کند.

دادخواهی امور حقوقی همراه با وکیل کیفری

vakil keyfary 3

1) حقوق کیفری چیست؟

حقوق کیفری مجموعه مواردی است که در اثر آن یک جرمی اتفاق می افتد و در اثر وقوع آن جرم، آبرو، حیثیت یک شخص حقیقی از بین می رود و جرمی علیه شخص یا علیه شخصیت و اموال یک فرد صورت می گیرد و عمدتا در وقوع این حوادث رضایتی وجود ندارد و فرد برای دفاع از حق و حقوق خود نیازمند وکیل کیفری می شود .

منحصرا یک وکیل کیفری تهران می تواند وی را در مراحل قانونی و روند یک پرونده کیفری یاری رساند اما وکیل حقوقی هیچگونه کمکی به او نخواهد کرد زیرا وکیل کیفری در این زمینه تخصص دارد و با مهارت فوق العاده ای به روند پرونده کمک میکند.

2) بهترین وکیل کیفری کیست؟

منظور از بهترین وکیل کیفری تهران وکیلی است که در زمینه امور کیفری تخصص دارد و نسبت به تمام قوانین و مقررات قانون مجازات اسلامی، قانون کیفری و قوانین دیگر اعم از مصوبات قدیم و جدید آگاهی لازم دارد، بهترین وکیل کیفری کسی است که عالم،عاقل و دانا در تمام حوزه های کیفری و قانونی باشد، وکیلی که امانتدار اطلاعات حقوقی اشخاص باشد به مراتب اعتماد بیشتری را نسبت به خود جلب می کند، یک وکیل خوب بهترین راه حل ها را پیش روی موکلینش قرار میدهد تا سریع تر آنان را به نتیجه مطلوب شان برساند.

3) به چه دعاوی، دعاوی کیفری گفته میشود؟

ازجمله دعاوی که عنوان دعاوی کیفری به خود می گیرند و در دادگاه های کیفری نیز نسبت به آنها اقامه دعوا می شود دعاوی اعم از وکیل کلاهبرداری ، سرقت، قتل، زنا، شرب خمر، اهانت به مقدسات مذهبی و سوء قصد به مقامات داخلی، خیانت در امانت، سب نبی، محاربه، افساد فی الارض، جرائم رایانه ای و… هستندکه برای تشکیل پرونده، اقامه دعوا و دفاع از حق، نسبت به هریک از این دعاوی بایستی از وکیل کیفری تهران که در این زمینه تخصص دارد کمک گرفت.

شما می توانید برای اعاده دادرسی خود با مشاوران ما در تماس باشید و همچنین با استفاده از علم و دانش موکلان مجرب ملی وکیل تسریع در امور قضایی را به خوبی مشاهده کنید و در راه موفقیت گام بردارید .

وکیل کیفری در تهران، یکی از مهمترین وکیل‌ها در حوزه‌ی قانونی می‌باشد. جرائم قانونی بسیار حساس و مهم هستند؛ بنابراین برای پیش بردن مراحل قانونی، افرادی که محکوم به جرائم کیفری نظیر: قتل، سرقت، تجاوز و غیره می‌باشند، نیاز به وکیلی با تجربه برای تنظیم فرم شکایت نامه، به درستی و با دقت فراوان هستند

وکیل کیفری در تهران

وکیل کیفری در تهران، یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین مشاغل به حساب می‌آید. وکیل کیفری کسی است که تخصص خود را در زمینه‌ی جرم‌های کیفری گرفته است و به قوانین آن آشنا بوده و به راحتی می‌تواند، موکل خود را ساپورت کند. برای افرادی که مرتکب اعمال کیفری شده‌اند، ضروری است که با یک وکیل کیفری خوب و با تجربه مشاوره کنند.

 

زیرا جرائم کیفری بسیار حساس هستند و برای گذراندن مراحل قانونی آن‌ها، یک فرد عادی یا یک وکیل کم تجربه، در این زمینه نمی‌تواند به موکل خود کمک کند. در هنگام تحقیق و جست و جو برای یافتن وکیلی مناسب، باید یک سری از ویژگی‌ها را مد نظر قرار داده و طبق این ویژگی‌ها، وکیل امور کیفری خوب و باتجربه‌ای را پیدا کنیم تا در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت، به نتیجه‌ی دلخواه خود دست یابیم.

این ویژگی‌ها شامل موارد ذیل می‌باشند:

1. صبور؛
2. منظم؛
3. مهربان،
4. کوشش فراوان در زمینه‌ی کاری خود؛
5. با تجربه؛
6. دارای رزومه‌ی کاری درخشان؛
7. دارای حسن نیت نسبت به موکل خود؛
8. دارای احساس مسئولیت نسبت به موکل خود؛
9. دریافت به صرفه‌ی حق وکالت.

استفاده از وکیل کیفری چه مزایایی دارد؟

وکلا در اکثر پرونده ها حقوقی میتوانند حتی بدون حضور موکل خود و به نمایندگی از او در دعاوی شرکت کنند.ولی پرونده های کیفری شامل این قانون نمیشوند چون فقط شخص متهم میتواند پاسخگو باشد و وکیل بدون حضور موکل خود نمیتواند در دعاوی شرکت کند. وکیل دادگستری در این دعاوی می تواند شکایت را بررسی کرده و جرمی را که موکلش بنا آن متهم شده‌است و همچنین مجازات وی را مورد تجدید نظر قرار دهد.

یکی از نکات حائز اهمیت در پرونده های کیفری این است که فقط یک بار قابلیت مطرح کردن دارند و برای بار دوم قابل مطرح کردن نیستند و به همین دلیل با نتیجه گیری اشتباه،حقوق موکلین را ضایع کرده و هزینه های دادگاه خسارات جدیدی را به بار می آورد داشتن وکیل کیفری حاذق باعث خواهد شد در اسرع وقت با بهترین شکل شکوائیه تنظیم‌کرده و به امور خود رسیدگی نمایید. برای کمک گرفتن از وکلای حاذق کیفری میتوانید با وکلای ملی وکیل در ارتباط باشید.

مراحل اجرای احکام کیفری توسط قاضی مربوطه

1. وظیفه‌ی قاضی این است که بر زندان‌ها، امور و اعمال زندانیان، نظارت دقیق را اعمال فرماید؛
2. صدور حکم برای به اجرا درآوردن احکام کیفری؛
3. نظارت دقیق بر اعمال احکام کیفری؛
4. قاضی باید با توجه به قوانین جمهوری اسلامی، در مورد زندانیانی که شرایط: (1. عفو؛ 2. بخشش)؛ را دارند، اعلام نظر بفرماید و حکم نهایی آن‌ها را صادر کند.
5. علاوه بر مورد فوق؛ قاضی می‌تواند با توجه به قوانین جمهوری اسلامی و حکم زندانیان، برای آن‌ها مدت مشخصی از مرخصی را اعمال نماید.


6. برای افرادی که دارای بیماری‌های خاص هستند، قاضی باید با توجه به قوانین جمهوری اسلامی، آن‌ها را در مراکز درمانی و مربوطه، بستری کند. این افراد شامل موارد ذیل می‌باشند:
• سالمندان؛
• افرادی که به بیماری‌های روانی مبتلا هستند؛
ی افرادی که به بیماری‌های جسمی مبتلا هستند (لازم به ذکر است که هر بیماری جسمی، شامل این قانون نمی‌شود؛ فقط بیماری‌هایی که صعب العلاج هستند، شامل این قانون می‌شوند و در مراکز مربوطه، طبق صلاحدید قاضی، بستری می‌شوند)؛
• اکثر محکومینی که به مراقبت‌های ویژه نیاز دارند.
7. مورد آخر شامل سایر وظایفی است که بر عهده‌ی قاضی می‌باشد؛ مانند: نظارت بر عملکرد همه‌ی ارگان‌های دولتی؛ ممنوع کردن اجرای علنی مجازات و غیره.

وکیل کیفری تهران و انواع ارگان‌های دولتی که در صورت تخلف، مجازات می‌شوند

1. همه‌ی افرادی که در دادگستری مشغول به فعالیت هستند؛
2. نیروهای انتظامی؛
3. نیروهای نظامی؛
4. مقامات وزارت‌خانه‌ها؛
5. مستخدمان وزارت‌خانه‌ها,
6. موسسات شرکت‌های دولتی؛
7. نهادهای عمومی؛
8. موسسات شرکت‌های غیردولتی.

وکیل کیفری در تهران و اجرای مجازاتی که با صلاح دید قاضی به تعویق می‌افتد

1. دوران بارداری
2. دوران شیردهی در مدت رسیدن طفل فرد محکوم به سن دو سالگی
3. پس از زایمان حداکثر تا شش ماه، اجرای مجازات فرد محکوم به تعویق می‌افتد
4. در دوران استحاضه، اجرای مجازات شلاق به تعویق می‌افتد
5. اگر با اجرای مجازات، در روند بیماری روانی یا جسمانی فرد محکوم مشکلی ایجاد شود، قاضی باید اجرای مجازات را به تعویق بیاندازد

وکیل کیفری

وکیل کیفری در تهران و پرونده های کلاهبرداری

کلاهبردار کسی است که با فریب دادن اشخاص کاری میکند که آنها با میل و اراده ی خود اموال خود را در اختیار کلاهبرداران قرار دهند و هنگامیکه به فریب خوردن خود پی میبرند میتوانند به دادگاه رفته و علیه کلاهبرداران طرح شکایت کنند و در صورتی که در این روند از وکیل متخصص کیفری کمک بگیرند مزایایی دارد از جمله اینکه:مدت زمانی که نیاز است تا جرم کلاهبرداری اثبات شود کاهش میابد و دیگر نیازی به وجود شاهدان در دادگاه نیست و از دیگر مزایای اخذ وکیل کلاهبرداری این است  که وکیل با شناسایی کردن اموال موکل خود که در تصرف کلاهبرداران است سریعا آنها را توقیف میکند.واین توانایی را دارد که بعد از اینکه کلاهبردار توسط دادگاه محکوم شد برای پس گرفتن اموال موکل خود اقدام کند.

وکیل کیفری در تهران و انواع موضوعات محرمانه

1. موضوعاتی که خانوادگی هستند.
2. هر دو طرف، تقاضای خصوصی و محرمانه شدن پرونده را داشته باشند؛
3. امنیت یا مسائل مذهبی جامعه، به خطر بیفتد.
4. اعمالی که منافی عفت هستند؛
5. اعمالی که برخلاف اخلاق حسنه، انجام شده‌اند.

وکیل کیفری در تهران و دانش‌های لازم وی

1. وکیل خوب کسی است که به تمام قوانین پزشکی قانونی، مسلط باشد.
2. بر اسلحه شناسی، مسلط باشد.
3. دانش علمی در زمینه‌ی پلیس علمی را داشته باشد، این دانش به موارد ذیل کمک زیادی می‌کند:
• انگشت نگاری؛
• در محل جرم، بتواند اثر انگشت را شناسایی کند؛
• کشف جعل؛
• در محل جرم، بتواند آثار باقی مانده را جمع آوری کند.

وکیل کیفری در تهران و جمع بندی نهایی

همانگونه که در ابتدا گفته شد، جرائم کیفری بسیار مهم هستند و وکیل اعاده دادرسی کیفری باید دارای رزومه‌ی درخشانی باشد، همچنین تخصص کافی در این حوزه را نیز داشته باشد و در زمینه‌ی تنظیم شکایت نامه، بسیار دقت و حساسیت به خرج دهد.

 

وکیل امور کیفری

وکیل امور کیفری

طرح شکایت و نوع شکایت و زمان طرح شکایت و این که اوراق مربوطه  از جمله لایحه دفاعیه ، اظهارنامه ، شکواییه به چه نحوی باید تنظیم بشوند بسیار سرنوشت ساز می باشد.

در دعاوی کیفری با استفاده از وکیل امور کیفری می توانید دفاع موثری را در دادگاه انجام دهید که از عواقب کیفری ناشی از شکایت جلوگیری می شود زیرا غالباً عدم استفاده از حق دفاع به منزله قبول اتهام می باشد.

مشاوره وکیل امور کیفری یعنی انجام دادن عملی که مجازات آن عمل در قوانین کیفری آمده باشد. در دعاوی کیفری مجازات برای مرتکب شونده توسط دادگاه تعیین می شود.

 

جعل ، قتل ، دیه ، مواد مخدر، ، آدم ربایی ، کلاهبرداری ، سرقت ، جرایم پزشکی ، روابط  نامشروع ، مزاحمت تلفنی ، جرایم رایانه ای و انتقال مال غیر جزو دعاوی های کیفری محسوب می شوند.

 

دعاوی و مشاوره کیفری در حقیقت شاخه ای ازحقوق جزا می باشند که شامل جرایم ، مجازات ها و قوانین جزایی می باشند که در ارتباط با جرم ، مجرم و مسئولیت های کیفری می باشد.

دعوای کیفری مربوط به عملی است که برای مرتکب و مجرم آن ، دادگاه مجازاتی را تعیین می کند ولی برای دعوای حقوقی دادگاه مجازاتی برای فرد درنظرنمی گیرد و فقط مرتکب عمل را به دادن حقوق قانونی دیگران یا انجام تکالیفش ملزم می سازد.

در این مقاله با وکیل امور کیفری آشنا شدیم. شما برای مشاوره  در امور کیفری خود در هر زمینه ای می توانید به سایت معتبر ملی وکیل مراجعه کنید.

این سایت با دارا بودن انواع وکیل خصوصا وکیل امور کیفری می تواند به شما در این زمینه مشاوره آنلاین و رایگان بدهد. این موسسه قبل از قبول وکالت به شما مشاوره رایگان می دهد .

شما می توانید از طریق فضای مجازی با این موسسه در ارتباط باشید برای مشاوره در زمینه های مورد نیاز خود می توانید با این شماره ها تماس حاصل نمائید.

09121304085 – 02122112230

وکیل کیفری

ویژگی های وکیل امور کیفری

از ویژگی‌ های وکیل امور کیفری حرفه ای باید به برخورداری او از تحصیلات آکادمیک کافی در زمینه ‌ی وکالت امور جزایی و کیفری ، داشتن علم و تجربه ‌ی کاری کافی و حاذق و ماهر بودن ایشان اشاره نمود.

در رسیدگی و بررسی پرونده‌ ها و آشنایی با دادسرا و دادگاه‌ ها و محاکم کیفری وهم چنین آشنایی کامل با قوانین دعاوی کیفری هم چون قانون مجازات اسلامی ، آیین دادرسی کیفری ، قانون مبارزه با مواد مخدر ، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و باقی قوانین مربوط به این زمینه‌ ها باید تخصص و تبحر کافی را داشته باشد.

وکلای کیفری در بیش تر پرونده های حقوقی می توانند حتی در عدم حضور موکل خود نیز می تواند وکالت او را بر عهده بگیرد و در دعاوی های کیفری به وکالت و نمایندگی او شرکت کند.

 

پرونده‌های کیفری از این قانون مستثنی هستند و نیازمند حضور شخص متهم می باشد و وکیل امور کیفری زمانی می‌ تواند وارد میدان شود که تحقیقات اولیه و مراحل دادرسی به اتمام رسیده باشد.

به هر دلیلی ممکن است در شرایطی این اتفاق رخ دهد که کسی در امانتی که به او داده‌اید متاسفانه خیانت کند ولی جای هیچ‌گونه نگرانی نیست چرا که وکیل کیفری در فرشته با تخصص بالای خود می‌تواند برای دفاع از حقوق شما متهم را به سزای اعمال خود برساند.

چرا که تاثیر وکیل کیفری به خاطر دانش تخصصی او همیشه بهترین کیفیت را برای انواع پرونده‌هایی که سنگین هستند نیز دربَر دارد و اصولاً به‌خاطر جَوّ بسیار سنگین این‌گونه پرونده‎ها باید به یک وکیل کاملاً حاذق و ماهر مراجعه کنید تا بتواند به‌شکل درست نوع کار شما رسیدگی نماید.

چرا که تسلط کافی و بالای وکیل کیفری در فرشته باعث می‌شود که بتواند از تکنیک‌ها و راه‌کارهای مهم در آیین دادرسی کیفری خبر داشته و فرآیند پیگیری نوع پرونده شما را به شکلی سریع و استاندارد به جریان بیندازد.

وکیل کیفری در فرشته

تأثیر نوع صحبت وکیل کیفری

اگر بخواهیم در حوزه‌ی وکالت لقب سخت‌ترین و حساس‌ترین حوزه‌ی آن‌را نام ببریم بدون شک وکیل کیفری در جایگاه اول می‌باشد چراکه پرونده‌های کیفری از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند و اصولاً وکیل کیفری در فرشته با توجه به توانایی های خاص از جمله توانایی در نحوه‌ی صحبت کردن باید به بهترین وجه ممکن هر آن‌چه که دارد را برای حمایت از موکل خود بر روی میز دادگاه بیاورد، چرا که توانایی صحبت به‌جا و ادای درست کلمات بسیار بر محیط دادگاه تاثیر می‌گذارد.

اگر پرونده برای شما در حوزه کیفری از اهمیت بالایی برخوردار است به هیچ عنوان توصیه‌ی من به شما این است که از وجود وکیل کیفری در فرشته غافل نباشید چرا که عموما مشاهده شده نتیجه‌های عالی و ثمربخش به واسطه‌ی تجربه‌ی وکیل حاصل شده است.

چرا که طرح شکایت و هم‌چنین اظهارنامه‌هایی که در دادگاه ارائه می‌گردد همگی به نوع تَبَحُر وکیل اشاره می‌کند، پس بهتر است زمان خود را از دست ندهید و برای این‌که پرونده‌ی شما هرچه سری‌عتر به نتیجه‌ی عالی خود دست یابد از وکیل کیفری در فرشته به دنبال راه‌کار باشید.

نقش تحصیلات وکیل کیفری

تحصیلات خاص و پربازده‌ای که وکیل کیفری در فرشته داشته است را می‌توان در گروه‌بندی خاص از تجربه‌کاری‌ به‌خاطر سابقه‌کاری بالای او به حساب آور؛د چرا که به‌خاطر حل‌و‌فصل کردن بسیاری از پرونده‌های متفاوت به خوبی با ترفند‌های خاصی و اصولاً فوت کوزه‌گری شغل خود آشنا شده‌اند.

و بدین سبب به خوبی از حق موکل خود در دادگاه دفاع می‌نمایند؛ نکته مهم دیگر برای شما عزیزان این مسئله باید باشد که وکیل کیفری در فرشته از لحاظ روحی و روانی به‌تواند شخصیت عالی و باثُباتی داشته باشد چرا که عموماً بسیاری از پرونده‌های امور کیفری با تعامل و انعطاف پایینی برخوردار هستند و روحیه‌ی وکیل در این‌میان از اهمیت بالایی برخوردار است.

وکیل کیفری در فرشته

حوزه کاری

متاسفانه چیزی که این روزها بسیار با آن شاید روبه‌رو باشیم توهین و در برخی از موارد حتی تهدید می‌باشد که باز هم تاکید می‌کنم که به خاطر نداشتن آگاهی افراد از حقوق شخصی خود در بسیاری از شرایط با تحمل انواع توهین و تهدید ممکن است فشار های زیادی را بر خود تحمیل نمایند.

شما باید با این موضوع آشنایی کامل داشته باشید که وکیل کیفری در فرشته می‌تواند بهترین حمایت و دفاع  را برای هرگونه توهین و تهدیدی که به شما شده است داشته باشد چون‌که  انسان‌ها هر کدام با حقوق خاصی در جامعه روبه‌رو هستند و زندگی می‌کنند.

و به‌هیچ‌عنوان نباید از حق خود کناره‌‌گیری نمایند و عموماً وکیل کیفری به این‌گونه مسائل نیز رسیدگی خاصی دارد و شما حتی برای دیه و هر نوع سرقت می‌توانید از تخصص بالا و ستودنی وکیل کیفری در فرشته استفاده نمایید.

به این دلیل که وُکلای ما در منطقه فرشته به خاطر انجام پرونده‌های بسیار سنگین و داشتن سابقه طولانی در این کار می‌توانند در کمترین زمان ممکن بهترین بازدهی را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورند.

مهارت وکیل کیفری در فرشته

توصیه‌ی من به شما این است که وکیل کیفری در فرشته را ماهر و با تجربه بدانید چرا که در بسیاری از شرایط ثابت کرده‌اند که در دادگاه چگونه پشتیبان موکل خود بوده‌اند و توانسته‌اند با ارائه بهترین شواهد و توضیحات عالی با سخنانی کاملاً درست و واضح بهترین دفاع را انجام دهند.

و حتی شما عزیزان نباید نگران هزینه‌های وکالت در منطقه فرشته باشید چراکه وکیل کیفری در فرشته با شما به راحتی کنار آمده و صرفاً اولویت او به نتیجه رسیدن کار شما در دادگاه می‌باشد، حتی بهتر است بدانید اگر در معرض هرگونه اتهام در هر شرایط قرار داشته باشید، بدون هیچ شکی  باید به وکیل کیفری در فرشته مراجعه نموده تا از مشکلات و اتفاق‌های ناخوشایند بعدی جلوگیری به عمل آورید.

چرا که در این‌هنگام افراد به دلیل فشار روانی و استرس‌هایی که به آن‌ها بخاطر جَوّ و محیط موجود وارد می‌گردد در بسیاری از موارد قدرت تصمیم‌گیری درست و معقولانه دور شده و اختیار خوبی ندارند و به‌همین‌خاطر با داشتن یک وکیل ماهر و خوب می‌توانند به راحتی از این استرس رهایی یابند.

  درخواست تماس

  ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

  تماس با ما

  © تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
  مشاوره سریع حقوقی و وام