وکیل کیفری ( مشاوره رایگان ، تنظیم لایحه )

  • خانه
  • خدمات
  • وکیل کیفری ( مشاوره رایگان ، تنظیم لایحه )

وکیل کیفری

وکیل کیفری یکی از شاخه های وکالت است که باید وکیل مورد نظر از تجارب بسیار بالایی برخوردار باشد ، امروزه با توجه به زیاد شدن جرم های کلاهبرداری ، سرقت و …. نیاز به یک وکیل کیفری مجرب بیشتر احساس می شود ، موسسه حقوقی ملی وکیل با داشتن سابقه 25 ساله و حل پرونده های بسیار زیاد می تواند شما را در پیگیری پرونده های کیفری همراهی و راهنمایی کند .

باید توجه داشته باشید که یک وکیل کیفری بجز داشتن علم وکالت و آشنایی با تبصره ها و ماده های قانونی بتواند مثل یک کارآگاه در پرونده مشکافی کند و از شهادت شهود بتواند بهترین راه های حل را برگزیند ، شما باید در انتخاب وکیل کیفری دقت لازم را داشته باشید تا بتوانید با به بهترین نتیجه در مراجع قضایی برسید .

ارتباط با وکیل کیفری

موسسه حقوقی ملی وکیل همواره می کوشد تا بهترین مشاوره ها و راه های تسریع در پیگیری پرونده را به شما ارائه دهند ، شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز به صورت رایگان با مشاوران ما در ارتباط باشید .

برای ارتباط با مشاوران و وکیل کیفری می توانید به صورت رایگان با شماره 02191004858 ( خط ویژه ) تماس بگیرید تا مشاوران و وکلای ما به شما کمک کنند ، همچنین پیشنهاد می کنیم تا برای مشاوره با وکیل کیفری تهران با ما در تماس باشید .

مشاوره حقوقی وکیل کیفری یعنی انجام دادن عملی که مجازات آن عمل در قوانین کیفری آمده باشد. در دعاوی کیفری مجازات برای مرتکب شونده توسط دادگاه تعیین می شود. در ادامه مقاله به وکیل کیفری می پردازیم.

وکیل کیفری

انواع مجازات

مجازات ها در قانون به سه دسته تقسیم می شوند.

مجازات های اصلی ، مجازات های تکمیلی و مجازات های تبعی که هر کدام تعریف جدا گانه ای دارند. .

مجازات های اصلی : قانون گذار برای هر جرم مجازات های مختلفی را در نظر گرفته است که اجرای آن ها فقط به موجب حکم قطعی دادگاه می باشد.

در جرایمی که تعزیر به اختیار شخص  قاضی می باشد قاضی نمی تواند متهم را به بیش از یک مجازات محکوم کنند.

مجازات های تکمیلی : مجازات های تکمیلی به مجازات ‌های اصلی اضافه می ‌شوند و به تنهایی مورد حکم دادگاه قرار نمی گیرند.

طبق ماده ۱۹ قانون مجازات اسلامی دادگاه می تواند شخصی را که به علت ارتکاب جرم عمدی به مجازاتی محکوم شده است به عنوان تتمیم حکم تعزیری مدتی شخصی را از حقوق اجتماعی خود محروم کند و از اقامت در نقاط معین ممنوع یا به اقامت در محل معین مجبور کند.

مجازات های تبعی : این نوع از مجازات ها هیچ گاه در دادگاه قید نمی شوند.

وکیل کیفری

ویژگی وکیل کیفری

از ویژگی‌ های وکیل کیفری حرفه ای باید به برخورداری او از تحصیلات آکادمیک کافی در زمینه ‌ی وکالت امور جزایی و کیفری ، داشتن علم و تجربه ‌ی کاری کافی و حاذق و ماهر بودن ایشان اشاره نمود.

در رسیدگی و بررسی پرونده‌ ها و آشنایی با دادسرا و دادگاه‌ ها و محاکم کیفری وهم چنین آشنایی کامل با قوانین دعاوی کیفری هم چون قانون مجازات اسلامی ، آیین دادرسی کیفری ، قانون مبارزه با مواد مخدر ، قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و باقی قوانین مربوط به این زمینه‌ ها باید تخصص و تبحر کافی را داشته باشد.

وکلای کیفری در بیش تر پرونده های حقوقی می توانند حتی در عدم حضور موکل خود نیز می تواند وکالت او را بر عهده بگیرد و در دعاوی های کیفری به وکالت و نمایندگی او شرکت کند.

پرونده‌های کیفری از این قانون مستثنی هستند و نیازمند حضور شخص متهم می باشد و وکیل کیفری زمانی می‌ تواند وارد میدان شود که تحقیقات اولیه و مراحل دادرسی به اتمام رسیده باشد.

وکیل کیفری

طرح شکایت و نوع شکایت و زمان طرح شکایت و این که اوراق مربوطه  از جمله لایحه دفاعیه ، اظهارنامه ، شکواییه به چه نحوی باید تنظیم بشوند بسیار سرنوشت ساز می باشد.

در دعاوی کیفری با استفاده از وکیل کیفری می توانید دفاع موثری را در دادگاه انجام دهید که از عواقب کیفری ناشی از شکایت جلوگیری می شود زیرا غالباً عدم استفاده از حق دفاع به منزله قبول اتهام می باشد.

مشاوره حقوقی کیفری یعنی انجام دادن عملی که مجازات آن عمل در قوانین کیفری آمده باشد. در دعاوی کیفری مجازات برای مرتکب شونده توسط دادگاه تعیین می شود.

جعل ، قتل ، دیه ، مواد مخدر، ، آدم ربایی ، کلاهبرداری ، سرقت ، جرایم پزشکی ، روابط نامشروع ، مزاحمت تلفنی ، جرایم رایانه ای و انتقال مال غیر جزو دعاوی های کیفری محسوب می شوند.

دعاوی و مشاوره کیفری در حقیقت شاخه ای ازحقوق جزا می باشند که شامل جرایم ، مجازات ها و قوانین جزایی می باشند که در ارتباط با جرم ، مجرم و مسئولیت های کیفری می باشد.

دعوای کیفری مربوط به عملی است که برای مرتکب و مجرم آن ، دادگاه مجازاتی را تعیین می کند ولی برای دعوای حقوقی دادگاه مجازاتی برای فرد درنظرنمی گیرد و فقط مرتکب عمل را به دادن حقوق قانونی دیگران یا انجام تکالیفش ملزم می سازد.

در این مقاله با وکیل کیفری آشنا شدیم. شما برای مشاوره کیفری خود در هر زمینه ای می توانید به سایت معتبر ملی وکیل مراجعه کنید.

این سایت با دارا بودن انواع وکیل خصوصا وکیل کیفری می تواند به شما در این زمینه مشاوره آنلاین و رایگان بدهد. این موسسه قبل از قبول وکالت به شما مشاوره رایگان می دهد و شما می توانید از طریق فضای مجازی با این موسسه در ارتباط باشید برای مشاوره در این زمینه می توانید با این شماره ها تماس حاصل نمائید.

09121304085 – 02122112230

 

 

 

 

درخواست تماس

ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

تماس با ما

© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
تماس کاملا رایگان