برای دریافت مشاوره سند ملک در زمینه حقوقی ملک و املاک و مشاوره سند ملک باید حتما با یک وکیل ملکی حرفه‌ای ارتباط بگیرید. وکلای ملکی نه تنها توانایی کافی برای بررسی جز به جز پرونده شما در دادگاه را دارند؛ بلکه می‌توانید به پشتوانه یک وکیل ملکی حرفه‌ای در دادگاه به حقوق خود دست پیدا کنید.

البته باید توجه هم داشته باشید که نحوه مشاوره سند ملکی و همچنین دریافت اطلاعات حقوقی از وکیل ملکی ممکن است با توجه به مورد پرونده شما متفاوت باشد. بنابراین حتما به صورت کامل اختیارات پرونده خود را به دست وکیل ملکی خود واگذار کنید و توجه داشته باشید که در صورت عدم توجه به نتیجه دادگاه پرونده‌های ملک و املاک احتمال ضرر بسیار زیاد هم وجود خواهد داشت‌‌.

نحوه مشاوره سند ملک

برای ارائه مشاوره سند ملک، اصل اول داشتن دانش حقوقی در زمینه ملک و املاک است‌‌. همچنین باید توجه داشته باشید که هر گونه اختلال در اثر ناآگاهی شما در زمینه پرونده‌های ملکی نتیجه‌ای به جز عدم امکان پیگیری پرونده در دادگاه نخواهد داشت. بنابراین شما می‌توانید در هر زمان که لازم باشد در زمینه تنظیم سند ملکی یا سایر منازعات ملکی و حتی درگیری و اختلاف بر سر ملک و املاک با کارشناسان حقوقی ملی وکیل مشورت کنید.

نحوه مشاوره سند ملک

نحوه مشاوره اسناد ملکی به این صورت است که در ابتدا اشخاص از جهت قوانین و مقررات مصوب ملکی آگاهی نسبی به دست می‌آورند و سپس امکان دریافت اطلاعات بیشتر یا حتی پیگیری پرونده در دادگاه توسط وکیل و مشاور شما وجود خواهد داشت.

مشاوره سند ملک در تهران

اگر در شهر تهران یا هر نقطه دیگری از سراسر کشور نیاز به دریافت مشاوره سند ملک در زمینه شیوه صحیح تنظیم سند ملکی یا رسیدگی به پرونده‌های حوزه ملک و املاک دارید؛ تیم ملی وکیل آماده ارائه مشاوره در طول هفته هستند. مشاوره سند ملک در تهران به دو صورت حضوری و غیرحضوری صورت می‌گیرد و اما خودتان می‌توانید نحوه مراجعه جهت دریافت مشاوره را انتخاب کنید.

مشاوره سند ملک در تهران

در هر دو حالت امکان ادامه همکاری با وکیل یا کارشناس حقوقی که با آن ارتباط برقرار کرده‌اید وجود خواهد داشت. با این حال افرادی که تمایل به دریافت مشاوره سند ملک به صورت غیر حضوری دارند؛ می‌توانند پس از همکاری با چند وکیل یا کارشناس حقوقی در نهایت وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنند.

مشاوره با وکیل سند ملک

وکلای ملکی سابقه فعالیت طولانی در زمینه پیگیری پرونده‌های حوزه ملک و املاک دارند و به همین دلیل هم باید حتما برای انجام اقدامات مربوط به ملک و املاک با وکیل ملکی حرفه‌ای مشورت کنید. البته توجه هم داشته باشید که برخی از وکلای ملکی به دلیل عدم آشنایی با برخی مقررات این حوزه یا حتی نداشتن تجربه کافی مورد مناسبی برای ارائه مشاوره سند ملک به شما نیستند.

بنابراین همکاری با وکلای خبره که در زمینه ملک و املاک به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کنند؛ بسیار حائز اهمیت خواهد بود. همچنین باید توجه داشته باشید که گاهی اوقات نیاز به تکرار جلسات مشاوره وجود دارد و شما با یک جلسه نمی‌توانید پرونده خود را به نتیجه برسید. در چنین مواردی معمولاً امکان اخذ قرارداد وکالتی با وکیل یا همکاری در طولانی مدت هم وجود دارد.

وکیل وکیل سند ملک

وکلای ملکی در شهر تهران هم همانند سایر استان‌ها به صورت حرفه‌ای آماده ارائه مشاوره به شما در زمینه ملک و املاک هستند. البته ممکن است برخی از وکلای ملکی برای انجام چنین جلسات مشاوره‌ای هزینه بسیار زیادی هم دریافت کنند.

بنابراین شما باید حتماً برای همکاری با وکلای ملکی به این مسائل هم توجه کنید. در واقع حق الوکاله وکلا با توجه به میزان تجربه و مهارت آنها تعیین می‌شود. به همین خاطر هم پیش از همکاری با وکیل ملکی در تهران یا سایر نقاط کشور حتماً درباره حق الوکاله او سوال کنید. البته در جلسات مشاوره معمولاً وکلا هزینه بسیار کمی از شما دریافت می‌کنند که قابل چشم پوشی است.

نمونه اظهارنامه تنظیم سند ملک

در اینجا یک نمونه اظهارنامه تنظیم سند ملکی را ارائه کرده‌ایم:

مخاطب محترم خانم / آقای

با سلام

مطابق ماده ۱۵۶ قانون آیین دادرسی مدنی، موارد ذیل به صورت رسمی و قانونی به شما ابلاغ می‌شود:

همانطور که مستحضرید اینجانب طبق مبایعه نامه عادی مورخ … یک واحد آپارتمان / یک باب منزل مسکونی را به پلاک ثبتی …. به مساحت …. بخش …. شهرستان …. به نشانی  ………………….. و به مبلغ ……. از شما خریداری نموده ام. مبلغ …. ریال از ثمن معامله را پرداخت کرده ام و طبق توافقات مقرر شده که مابقی مبلغ در دفترخانه و در زمان تنظیم سند پرداخت گردد. لذا به موجب این اظهارنامه از شما دعوت می شود که در تاریخ …… از ساعت …. الی ….

در دفترخانه اسناد رسمی شماره ….. به نشانی ………………….. حضور پیدا کرده و با دریافت مابقی ثمن معامله به تعهدات قراردادی خود مبنی بر تحویل مورد معامله و تنظیم سند رسمی انتقال اقدام نمایید. بدیهی است در صورت عدم حضور و خودداری از انجام تعهدات قراردادی، از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهم نمود و اجرت المثل ایام تصرف و کلیه خسارات دادرسی را نیز مطالبه خواهم کرد.

با تشکر و تجدید احترام

نام و نام خانوادگی

امضاء


پیام بگذارید

ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

تماس با ما

© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
مشاوره سریع حقوقی و وام