وام ملکی

وام با سند ملکی

وام با سند ملکی

وام با سند ملکی به راحتی می‌تواند انجام پذیرد به این شرط که شما با شرایط آن آشنایی کامل داشته باشید، یعنی این که سن شما حتما بیشتر از ۱۸ سال باشد؛ چرا که این گونه می توانید در مورد وام با سند ملکی صحبت نمایید، اما بعد از آن بهتر است این نکته را فراموش نکنید که توان مالی شما نکته بسیار مهمی است؛ چرا که بسیاری از مشکلات که به وجود می‌آید به این دلیل است که افراد توان بازپرداخت درست و صحیح انواع اقساط را ندارند و این‌گونه با بانک به مشکل بر می خورند.

این گونه است که کار به پرونده و دادگاه نیز می رسد، به همین خاطر شما باید از دارایی و نوع درآمد خود مدرکی داشته باشید تا به بانک ارائه دهید که بانک بداند می تواند به شما وام با سند ملکی را اعطا کند یا خیر؟

وام با سند ملکی

اگر به دنبال وکیل حقوقی و وکیل کیفری هستید می توانید با مشاوران ما با شماره 09121304085 در تماس باشید .

 که البته چک کردن این موضوع به نفع شما نیز می باشد چرا که برخی از افراد هنگام گرفتن وام به فکر بازپرداخت آن نیستند و بعد از آن با مشکلات شدیدی روبه رو می شوند، البته نکته دیگری که بسیار حائز اهمیت می باشد این است که شما برای وام با سند ملکی باید قبل از آن از هیچ بانکی هیچ گونه وامی در مورد ملک و مسکن دریافت نکرده باشد؛ چراکه در این صورت نمی توانید از وام با سند ملکی استفاده نمایید.

 البته همان گونه که می دانید در چند سال اخیر دولت امکانات بسیار زیادی را در اختیار مردم برای این که از شر اجاره‌نشینی راحت شوند، اعطا کرده است که اگر شما از امکانات این چنینی دولت برخوردار شده اید بهتر است که دیگر به فکر وام باسندملکی نباشید ؛چرا که به شما تعلق نمی گیرد.

داشتن کارت خدمت

 در هر صورت گرفتن وام با سند ملکی دارای شرایط خاصی می باشد که با در نظر گرفتن این شرایط شما می توانید در کمترین زمان ممکن به راحتی وام خود را از بسیاری از بانک ها دریافت نمایید، بهتر است بدانید که وام با سند ملکی با دارا بودن شرایط بالا باز هم نیاز به مدارک دیگری دارد مانند: داشتن اوراق ممتاز دارد که این اوراق را شما می توانید به راحتی از فرابورس دریافت نمایید.

 پس بهتر است برای دریافت وام با سند ملکی صبور باشید و تمام مراحل را قدم به قدم و با صبر و حوصله به پایان برسانید، توصیه‌ی من به شما این است که اگر آقا هستید کارت پایان خدمت خود را حتماً برای تکمیل مدارک به بانک معرفی کنید چرا که بدون کارت پایان خدمت، شما نمی توانید از وام باسند ملکی استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که شما وام با سند ملکی را به این شرط که نوع وام شما باید با حساب شما همخوانی داشته باشد میتوانید دریافت کنید و البته این نکته را باید بدانید مبلغ وام برای هر بانکی با سند ملکی متفاوت می باشد و اصولاً شما بعد از این که شش ماه از درخواست شما بگذرد می توانید وام خود را دریافت کنید.

وام با سند ملکی

تفاوت شرایط وام در هر بانک

 اما این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که شرایطی که گفته شد در هر بانک متفاوت است و به عنوان نمونه من یک بانک را برای شما توضیح توصیف کردم،  اما در هر صورت شما باید یک حساب قرض الحسنه در بانکی که قصد دریافت وام باسند ملکی دارید را داشته باشید، در مورد سود بانکی وام ها این نکته را متذکر می شود که هر بانک سود مخصوص به خود را دارد و هم چنین وابسته به نوع مبلغ می باشد.

 اما این نکته را به هیچ عنوان از خاطر نبرید که توان مالی و موقعیت شغلی شما مهم ترین نکته ای است که باید برای دریافت وام با سند ملکی به آن توجه ویژه داشت و هم چنین برای دریافت وام با سند ملکی بانک ها عمدتاً طرح های فوق العاده ای را  به مشتریان خود عمدتاً معرفی می‌کنند، که شما با توجه به نوع سپرده بانکی خود می توانید از این طرح ها استفاده نمایید.

 بدین دلیل که وام هر بانکی با بانک دیگر کاملاً متفاوت می باشد، خاطر نشان می کنم برای دریافت وام با سند ملکی شما باید هزینه هایی را نیز بپردازید که این هزینه ها را شما قبل از اقدام به دریافت وام با سند ملکی باید به آن توجه فرمایید، تا در حین روند وام گرفتن دچار مشکل نشوید.

سخن پایانی

توجه داشته باشید که شما برای دریافت وام با سند ملکی تنها برای سه نفر می توانید وام بگیرید با همین شرایطی که گفته شد و بیشتر از سه نفر اجازه داده نمیشود و برای گرفتن با سند ملکی و در بسیاری از بانک‌ها که وام را با سند ملکی تحویل می‌دهند سود بسیار کمی نهفته است که شما باید متقاضی این‌گونه وام از بانک‌های مورد نظر باشید و به یاد داشته باشید که داشتن ضامن با شرایط خاص جزء اصول اولیه می باشد.

برچسب ها: وام با سند ملکی

پیام بگذارید

ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

تماس با ما

© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
تماس با مشاوره ( رایگان )