وکیل

وکیل تنظیم قرارداد

برای تنظیم قرارداد به صورت رسمی باید حتما با یک وکیل تنظیم قرارداد همکاری داشته باشید. در واقع زمانی که وکلا اقدام به تنظیم یک قرارداد کنند؛ آن قرارداد کاملا حالت رسمی پیدا خواهد کرد. همچنین باید توجه داشته باشید که حتی اگر همکاری شما با وکیل تنظیم قرارداد حرفه‌ای در زمینه عقد و تنظیم قراردادها بلند مدت نباشد؛ می‌توانید با این وکیل به صورت موقت هم همکاری کنید.

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های وکیلی که اقدام به همکاری با او جهت تنظیم قرارداد می‌کنید؛ توجه به این مسئله است که وکیل تنظیم قرارداد به صورت حرفه‌ای در این زمینه فعالیت کند و این مسئله اهمیت بسیار زیادی دارد. در واقع ممکن است قراردادی که قصد تنظیم آن را دارید؛ یک سند ملکی یا حتی معمولی باشد.بنابراین باید هنگام تنظیم قرارداد، حتماً از یک وکیل فعال در همان حوزه حقوقی کمک بگیرید. برای آشنایی بیشتر با وکلای تنظیم قرارداد و همچنین شیوه انجام این کار در ادامه توضیحات بیشتری ارائه کرده‌ایم.

وکیل تنظیم قرارداد کیست؟

وکیل تنظیم قرارداد متخصص حقوقی است که توانایی زیادی در زمینه عقد قراردادهای مختلف و همچنین نظیم لایحه‌های حقوقی دارد. در واقع بدون کمک گرفتن از یک وکیل تنظیم قرارداد گاهی اوقات انجام این امور تا حدودی سخت خواهد بود. همچنین باید توجه داشته باشید که وکلای فعال در این حوزه معمولاً به صورت رسمی فعالیت می‌کنند و عضو کانون وکلای دادگستری هستند.

وکیل تنظیم قرارداد کیست؟

اما به هر حال همه وکلا صرفا فعالیتی اختصاصی در زمینه تنظیم قرارداد ندارند و در کنار این وظیفه مهم به سایر امور حقوقی هم رسیدگی‌ خواهند کرد. به طور مثال بسیاری از وکلای ملکی علاوه بر اینکه در زمینه پرونده‌های ملکی ورود پیدا می‌کنند؛ این توانایی را هم دارند که نسبت به تنظیم قراردادهای ملک و املاک اقدامات لازم را انجام بدهند.

وکیل تنظیم قرارداد کاری

گاهی اوقات برخی از شرکت‌ها یا سازمان‌ها صرفاً به وکیلی نیاز دارند که به آنها برای بستن قراردادهای کاری و قانونی کمک کند.در چنین مواقعی معمولاً وکیل تنظیم قرارداد باید حتماً برای تنظیم قراردادهای کاری تخصص داشته باشد و بتواند مفاهیم حقوقی را به خوبی در متن قرارداد اجرا کند. البته برخی از افراد هم تمایل دارند که با یک وکیل تنظیم قرارداد به صورت خصوصی همکاری کنند.

چنین افرادی باید حتماً توجه داشته باشند که وکیل تنظیم قرارداد مورد نظر آنها مجوزهای لازم را در زمینه فعالیت‌های رسمی دادگستری دارا است. پس از اطمینان از این امر می‌توانید با وکیل مورد نظر همکاری کنید. همچنین باید توجه داشته باشید که در حال حاضر امکان همکاری با وکلای حرفه‌ای در مجموعه ملی وکیل برای ثبت قراردادهای کاری وجود دارد.

هزینه تنظیم قرارداد توسط وکیل

هزینه تنظیم قرارداد توسط وکیل حقوقی در هر مجموعه حقوقی ممکن است متفاوت باشد و این مسئله کاملا به وکیلی که با آن همکاری میکنید بستگی خواهد داشت. اما به هر حال، برای تنظیم قرارداد با وکیل و مراجعه به دفتر وکلاباید حتما بودجه مشخصی را کنار بگذارید. در واقع برخی از وکلا برای جلسات مشاوره مبلغ عرف را دریافت می‌کنند و برخی دیگر دریافت هزینه را به زمانی که قرارداد تنظیم شد موکول خواهند کرد.

هزینه تنظیم قرارداد توسط وکیل

به هر حال نکته مهم در مورد همکاری با یک وکیل جهت تنظیم قرارداد اهمیت به نحوه انجام این کار توسط او و همچنین عضو بودن وکیل تنظیم قرارداد در کانون وکلای دادگستری است. شما می‌توانید برای ارتباط با وکلای حرفه‌ای در زمینه تنظیم قرارداد یا حتی دریافت مشاوره از آنها با کارشناسان ملی وکیل تماس بگیرید.

همکاری با وکيل تنظیم قرارداد

همانطور که توضیح دادیم؛ خوشبختانه امکان همکاری با وکلای تنظیم قرارداد در مجموعه ملی وکیل به صورت آنلاین و حضوری فراهم شده است. بنابراین زمانی که قصد همکاری با این وکلا را دارید؛ می‌توانید به پنل شخصی خود در سایت ملی وکیل مراجعه کنید. امتیاز وکلایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند در سایت ملی وکیل حقوقی مشخص است و شما می‌توانید انتخاب نهایی را با توجه رضایت سایر مراجعه کنندگان انجام بدهید.

نمونه قرارداد با وکیل

این قرارداد در تاریخ فیمابین

شرکت / آقای خانم شخص حقوقی … موسسات غیرتجاری نشانی ) » ثبت شده در اداره ثبت شرکت ها و 9 تحت شماره ثبت …. و شناسه ملی و کد پستی به نشانی و شخص حقیقی …………. فرزند …….. دارای کد ملی تلفن ثابت . و تلفن همراه طرف و شرکت آقای خانم شخص حقوقی … 9 که زین پس در این قرارداد کارفرما» نامیده می شود از یک ) ثبت شده در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری . ……….. تحت شماره ثبت.. و شناسه ملی و کد پستی دارای کد ملی ونشانی و تلفن………….) و شخص حقیقی ……………………… فرزند به نشانی و تلفن ثابت و تلفن همراه ) که زین پس در این قرارداد بازاریاب» نامیده میشود از طرف دیگر و به شرح موارد مشروحه ذیل منعقد می گردد.

ماده یک موضوع قرارداد

انجام موضوعات و فعالیتهای مرتبط با بازاریابی اعم از تدوین برنامه های بازاریابی در دوره های ماهانه / فصلی، اجرای برنامه های بازاریابی ، معرفی خدمات و کالاهای شرکت از طریق مراجعات حضوری و غیر حضوری شبکه های اجتماعی و سایر ابزارهای مرتبط تبلیغاتی

ماده دو مدت قرارداد

این قرارداد از تاریخ … با توافق طرفین قابل تمدید است.

ماده سه مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت

به مدت …. ماه / سال شمسی دارای اعتبار میباشد و در پایان مدت


پیام بگذارید

ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

تماس با ما

© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
مشاوره سریع حقوقی و وام