وکیل حقوقی | تنظیم لایحه ، مشاوره رایگان

 • خانه
 • خدمات
 • وکیل حقوقی | تنظیم لایحه ، مشاوره رایگان

وکیل حقوقی

بیش تر اختلافاتی که امروزه در جامعه به وجود می آیند حقوقی هستند که در دادگاه ها و شوراهای حل اختلاف حل و فصل می شوند. در ادامه مقاله به وکیل حقوقی می پردازیم.

شما می توانید برای ارتباط با وکیل حقوقی با شماره 02191004858 تماس حاصل فرمایید. 

وکیل حقوقی

 

ویژگی وکیل حقوقی

وکلای امور حقوقی دارای دانش کافی حقوقی می باشند. این وکلا در اموری که مربوط به روابط افراد با یک دیگر هست و با جرایم و مجازات ها ارتباطی ندارند فعالیت می کند.

وکلای حقوقی باید امانت دار موکل خود باشند و اسرار و مدارک آن ها را به هیچ وجه افشا نکنند. وکیل حقوقی باید احساس مسئولیت در برابر امور حقوقی شما داشته باشد.

از رسیدن به هدف پرونده شما کوتاهی نکند و نهایت تلاش خود را بکند. این وکلا برای داشتن پروانه وکالت باید دارای دانش عمومی خوبی باشند.

همواره به روز باشند و اطلاعات خود را در زمینه های مختلف افزایش دهند و بتوان به آن ها اعتماد کرد. وکیل حقوقی هموار وظیفه دارد تا مشاوره درست به موکل خود بدهد.

وکیل خوب نباید برای دریافت حق الوکاله بیش تر پرونده موکل خود را بی دلیل به مراجع قضایی ارجاع دهد و باعث دردرسر موکل خود شود.

نباید وعده های دروغین به موکل خود بدهد و او را نسبت به روند پرونده بی جهت امیدوار کند که این کار خارج از اخلاق حرفه ای می باشد باید واقعیت را به موکل خود اعلام کند.

وکیل حقوقی

حوزه کاری وکیل حقوقی

امور حقوقی به دو دسته ‌ی امور حقوقی و کیفری تقسیم می ‌شوند. این تقسیم‌ بندی بر اساس طیف موضوعاتی می باشد که وکیل حقوقی با آن رو به ‌رو می شود.

امور حقوقی به این معنا می باشد که فقط شامل مسائل و دعاوی میان اشخاص خصوصی با یک دیگر می باشد که به آن ، حقوق خصوصی می گویند و لذا از مسائل کیفری جدا می باشد.

تعداد بسیاری از دعاوی حقوقی به علت عدم آگاهی شخص رخ می دهد و در اکثر موارد به زیان فرد منجر می شود. فرد با کمک وکیل حقوقی میتواند از این زیان جلوگیری کند.

بیش تر اختلافاتی که امروزه در جامعه به وجود می آیند حقوقی هستند که در دادگاه ها و شوراهای حل اختلاف حل و فصل می شوند.

در مشاوره های حقوقی دعاوی خانوادگی نیز مطرح می شوند اعم از طلاق ، مهریه ، نفقه ، اجرت المثل ، حضانت و … که آسیب های زیادی به زوجین وارد می کنند.

 

وکیل حقوقی

وکیل حقوقی در زمینه مشاوره حقوقی ملک و املاک نیز فعالیت دارد. این وکیل در زمینه دعاوی ملکی مانند دعوی موجر و مستاجر ، تخلیه ، خلع ید ، الزام به تنظیم سند رسمی و… متواند کار ساز باشد و به شما کمک کند.

وکیل حقوقی مجرب می تواند در زمینه ملکی خسارات ناشی از این موضوع پرونده شما را به سمت پیروزی سوق دهد و شما را از مشکلات ملکی نجات دهد.

در دعاوی های حقوقی وصول چک نیز اجام می شود. وکیل حقوقی می تواند در دعاوی وصول مطالبات مانند چک ، سفته ، رسید بانکی و …فعالیت کند.

دعاوی وصول مطالبات و چک یکی از شایع ترین دعاوی در دادگاه ها می باشد که نیازمند یک وکیل حقوقی ماهر و با تجربه می باشد.

تسلط بر این پیچیدگی ها بسیار مشکل می باشد و احتمال دارد باعث تضییع حقوق قانونی افرادی شود که در فرایند رسیدگی به پرونده ها و دعوا در دادگاه ها می شود.

همین امر لزوم بهره بردن از حضور یک وکیل حقوقی ماهر و کارآزموده که بر قوانین تسلط داشته باشد و به عرف دادگاه‌ ها و مراجع قضایی آگاهی کامل داشته باشد را نشان می دهد.

این وکیل می تواند با تجربه خود در این زمینه حکم محکومیت متهم و یا خوانده را از دادگاه اخذ کند و هم چنین می تواند درخواست قرار تامین خواسته را طلب کند و اموال از دست رفته موکل خود را به دست آورد.

شما برای مشاوره حقوقی خود در هر زمینه ای  و استفاده از وکیل حقوقی متخصص می توانید به سایت معتبر ملی وکیل مراجعه کنید. این سایت با دارا بودن انواع وکیل خصوصا وکیل حقوقی می تواند به شما در این زمینه مشاوره آنلاین و رایگان بدهد.

این موسسه قبل از قبول وکالت به شما مشاوره رایگان می دهد و شما می توانید از طریق فضای مجازی با این موسسه در ارتباط باشید برای مشاوره در این زمینه می توانید با این شماره ها تماس حاصل نمائید.

09121304085 – 02122112230

 

 

 

 

 

 

 

  درخواست تماس

  ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

  تماس با ما

  © تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
  تماس برای مشاوره