وکیل حقوقی

بیش تر اختلافاتی که امروزه در جامعه به وجود می آیند حقوقی هستند که در دادگاه ها و شوراهای حل اختلاف حل و فصل می شوند. در ادامه مقاله به وکیل حقوقی می پردازیم.

وکیل حقوقی کیست؟

وکلی امور حقوقی دارای دانش کافی حقوقی هستند. این وکلا در اموری که مربوط به روابط افراد با یک دیگر هست و با جرایم و مجازات ها ارتباطی ندارند فعالیت می کند.

وکیل امور حقوقی باید امانت دار موکل خود باشند و اسرار و مدارک آن ها را به هیچ وجه افشا نکنند. وکیل حقوقی باید احساس مسئولیت در برابر امور حقوقی شما داشته باشد.

وکیل حقوقی کیست؟

از رسیدن به هدف پرونده شما کوتاهی نکند و نهایت تلاش خود را بکند. این وکلا برای داشتن پروانه وکالت باید دارای دانش عمومی خوبی باشند.

همواره به روز باشند و اطلاعات خود را در زمینه های مختلف افزایش دهند و بتوان به آن ها اعتماد کرد. وکیل امور حقوقی همواره وظیفه دارد تا مشاوره درست به موکل خود بدهد.

وکیل حقوقی در تهران، متخصص دادگاه خانواده و مدنی است. وکیل حقوقی در دادگاه هم خسارت ها را جبران می کند، هم خسارت های به جا مانده از خسارت های اولیه و هم خسارت بعدی که متأثر از خسارت های اولیه است را مطالبه خواهد کرد و به شما تقدیم می کند.

ویژگی وکیل حقوقی

وکیل حقوقی دارای دانش کافی حقوقی می باشند. این وکلا در اموری که مربوط به روابط افراد با یک دیگر هست و با جرایم و مجازات ها ارتباطی ندارند فعالیت می کند.

وکلای حقوقی باید امانت دار موکل خود باشند و اسرار و مدارک آن ها را به هیچ وجه افشا نکنند. وکیل حقوقی باید احساس مسئولیت در برابر امور حقوقی شما داشته باشد.

از رسیدن به هدف پرونده شما کوتاهی نکند و نهایت تلاش خود را بکند. این وکلا برای داشتن پروانه وکالت باید دارای دانش عمومی خوبی باشند.

ویژگی وکیل حقوقی

همواره به روز باشند و اطلاعات خود را در زمینه های مختلف افزایش دهند و بتوان به آن ها اعتماد کرد. وکیل حقوقی هموار وظیفه دارد تا مشاوره درست به موکل خود بدهد.

وکیل خوب نباید برای دریافت حق الوکاله بیش تر پرونده موکل خود را بی دلیل به مراجع قضایی ارجاع دهد و باعث دردرسر موکل خود شود.

نباید وعده های دروغین به موکل خود بدهد و او را نسبت به روند پرونده بی جهت امیدوار کند که این کار خارج از اخلاق حرفه ای می باشد باید واقعیت را به موکل خود اعلام کند.

حوزه کاری وکیل حقوقی

امور حقوقی به دو دسته ‌ی امور حقوقی و کیفری تقسیم می ‌شوند. این تقسیم‌ بندی بر اساس طیف موضوعاتی می باشد که وکیل حقوقی با آن رو به ‌رو می شود.

امور حقوقی به این معنا می باشد که فقط شامل مسائل و دعاوی میان اشخاص خصوصی با یک دیگر می باشد که به آن ، حقوق خصوصی می گویند و لذا از مسائل کیفری جدا می باشد.

تعداد بسیاری از دعاوی حقوقی به علت عدم آگاهی شخص رخ می دهد و در اکثر موارد به زیان فرد منجر می شود. فرد با کمک وکیل حقوقی میتواند از این زیان جلوگیری کند.

حوزه کاری وکیل حقوقی

بیش تر اختلافاتی که امروزه در جامعه به وجود می آیند حقوقی هستند که در دادگاه ها و شوراهای حل اختلاف حل و فصل می شوند.

در مشاوره های حقوقی دعاوی خانوادگی نیز مطرح می شوند اعم از طلاق ، مهریه ، نفقه ، اجرت المثل ، حضانت و … که آسیب های زیادی به زوجین وارد می کنند.

زمینه فعالیت وکیل حقوقی

وکیل حقوقی در زمینه مشاوره حقوقی ملک و املاک نیز فعالیت دارد. این وکیل در زمینه دعاوی ملکی مانند دعوی موجر و مستاجر ، تخلیه ، خلع ید ، الزام به تنظیم سند رسمی و… متواند کار ساز باشد و به شما کمک کند.

وکیل حقوقی مجرب می تواند در زمینه ملکی خسارات ناشی از این موضوع پرونده شما را به سمت پیروزی سوق دهد و شما را از مشکلات ملکی نجات دهد.

در دعاوی های حقوقی وصول چک نیز اجام می شود. وکیل حقوقی می تواند در دعاوی وصول مطالبات مانند چک ، سفته ، رسید بانکی و …فعالیت کند.

دعاوی وصول مطالبات و چک یکی از شایع ترین دعاوی در دادگاه ها می باشد که نیازمند یک وکیل حقوقی ماهر و با تجربه می باشد.

زمینه فعالیت وکیل حقوقی

تسلط بر این پیچیدگی ها بسیار مشکل می باشد و احتمال دارد باعث تضییع حقوق قانونی افرادی شود که در فرایند رسیدگی به پرونده ها و دعوا در دادگاه ها می شود.

همین امر لزوم بهره بردن از حضور یک وکیل حقوقی ماهر و کارآزموده که بر قوانین تسلط داشته باشد و به عرف دادگاه‌ ها و مراجع قضایی آگاهی کامل داشته باشد را نشان می دهد.

این وکیل می تواند با تجربه خود در این زمینه حکم محکومیت متهم و یا خوانده را از دادگاه اخذ کند و هم چنین می تواند درخواست قرار تامین خواسته را طلب کند و اموال از دست رفته موکل خود را به دست آورد.

دعاوی حقوقی

تعداد بسیاری از دعاوی حقوقی به علت عدم آگاهی شخص رخ می دهد و در اکثر موارد به زیان فرد منجر می شود. فرد با کمک وکیل امور حقوقی می تواند از این زیان جلوگیری کند.

بیش تر اختلافاتی که امروزه در جامعه به وجود می آیند حقوقی هستند که در دادگاه ها و شوراهای حل اختلاف حل و فصل می شوند.

در مشاوره های حقوقی دعاوی خانوادگی نیز مطرح می شوند اعم از طلاق ، مهریه ، نفقه ، اجرت المثل ، حضانت و … که آسیب های زیادی به زوجین وارد می کنند.

اگر شما در این زمینه ها دچار مشکل شده اید می توانید با کمک گرفتن از وکیل امور حقوقی حرفه ای و ماهر مشکلات خود را برطرف نمائید.

وکیل امور حقوقی در زمینه مشاوره حقوقی ملک و املاک نیز فعالیت دارد. این وکیل در زمینه دعاوی ملکی مانند دعوی موجر و مستاجر ، تخلیه ، خلع ید ، الزام به تنظیم سند رسمی و… متواند کار ساز باشد و به شما کمک کند.

وکیل امور حقوقی مجرب می تواند در زمینه ملکی خسارات ناشی از این موضوع پرونده شما را به سمت پیروزی سوق دهد و شما را از مشکلات ملکی نجات دهد.

در دعاوی های حقوقی وصول چک نیز اجام می شود. وکیل حقوقی می تواند در دعاوی وصول مطالبات مانند چک ، سفته ، رسید بانکی و …فعالیت کند.

دعاوی وصول مطالبات و چک یکی از شایع ترین دعاوی در دادگاه ها می باشد که نیازمند یک وکیل حقوقی ماهر و با تجربه می باشد.

این وکیل می تواند با تجربه خود در این زمینه حکم محکومیت متهم و یا خوانده را از دادگاه اخذ کند و هم چنین می تواند درخواست قرار تامین خواسته را طلب کند و اموال از دست رفته موکل خود را به دست آورد.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی یعنی انجام دادن عملی که مجازات آن عمل در قوانین کیفری آمده باشد. در دعاوی کیفری مجازات برای مرتکب شونده عل کیفری توسط دادگاه تعیین می شود.

جعل ، قتل ، دیه ، مواد مخدر، ، آدم ربایی ، کلاهبرداری ، سرقت ، جرایم پزشکی ، روابط نامشروع ، مزاحمت تلفنی ، جرایم رایانه ای و انتقال مال غیر جزو دعاوی های کیفی محسوب می شوند.

دعاوی و مشاوره کیفری درحقیقت شاخه ای ازحقوق جزا هستند که شامل جرایم ، مجازات ها و قوانین جزایی می باشند که در ارتباط با جرم ، مجرم و مسئولیت کیفری است.

منظور از جرم هر نوع رفتار اعم از فعل یا ترک فعلی است که در قوانین کشوری جرم انگاری شده و برای آن مجازات تعیین شده باشد.

هر شخصی (اعم از حقیقی و حقوقی) که ارتکاب عمل مجرمانه به او نسبت داده شده باشد و در محکمه صالح صحت این ارتکاب احراز شده باشد و در نهایت منظور از مسئولیت کیفری قابلیت انتساب عمل مجرمانه به متهم و به عبارت بهتر استحقاق مرتکب عمل مجرمانه به تحمل مجازات است.

وکیل حقوقی در تهران

وکیل حقوقی در تهران شامل کلیه دعاوی مدنی است.دعاوی مدنی در مورد دادگاه خانواده و ضرر و زیان معاملات، اموال و مالکیت، قراردادها، عقد و اجاره، نفقه، مهریه، حضانت، ازدواج و طلاق، ارث ، حق انتفاع، عقد وکالت، عزل وکیل با وکیل حقوقی در تهران است و در این موارد به شما کمک خواهد کرد.

وکیل حقوقی در دادگاه های عمومی، دادگاه های انقلاب، دادگاه تجدید نظر و دیوان عالی کشور به کمک شما خواهد آمد و از پرونده شما دفاع خواهد کرد.

وظایف وکیل حقوقی در تهران

اختلاف در اموال و مالکیت و پیچ و خم های آن آنقدر زیاد است که به هزاران پرونده می رسد و در دادگاه ها ادامه دارد و تمام شدنی نیست.
اموال و مالکیت یکی از دعاوی مهم حقوقی است، دعاوی اموال منقول و غیر منقول در اموال و مالکیت آنقدر وسیع است که بدون وجود کارشناس و قاضی و وکیل و اسناد و مدارک قابل حل نیست.

وکیل حقوقی در تهران در بحث اموال و مالکیت هم قدرت دفاع و هم قدرت شکایت دارد.در دعاوی اموال و مالکیت، وکیل نیازهای پرونده برای دادگاه مدنی را کامل می کند و پرونده شما را به پیروزی می رساند.

ابطال سند رسمی، اثبات مالکیت در اموال منقول و غیر منقول، حق شفعه، استرداد سند، استرداد مال، الزام به سند رسمی صلح سرقفلی، تجویز انتقال منافع به غیر، تحویل اصل اسناد مالکیت غیر مالی، تخلیه اماکن، تسلطی ید و وضع ید بر مال غیرمنقول ملک، تسلیم مبیع، خلع ید، دستور فروش ملک مشاع، رفع اثر از اموال توقیفی، رفع تصرف عدوانی، الزام به تنظیم سند مالکیت، فک پلمپ، شرح حق انتفاع و یا بهره مندی از اموال، شفعه و بسیاری از کارهای حقوقی دیگر، در اموال و مالکیت را به وکیل حقوقی در تهران تحویل دهید.

در اموال و مالکیت دو نوع حق موجود است، یکی حق عینی و حق دینی، در حق عینی، فرد به صورت مطلق و مستقیم بر اموال و ملک خود حق دارد و در حق دینی این حق به دو شکل است یکی صاحب حق و موضوع حق، که هر کدام از آنها مورد بررسی دقیق دادگاه و وکیل است.
وکیل حقوقی در تهران که در موسسه حقوقی ما همکاری می نماید مفتخر است تا به شما سروران گرامی در این خصوص کمک نماید.

وکیل حقوقی تهران در قراردادها

مردم، در مورد قراردادها نیز، دچار اختلاف می شوند، بسیاری از قراردادها دچار تدلیس می شود و در نتیجه طرف مقابل قرارداد هم دچار خسارت سنگین می شود، فروشنده نیز از اینکه پول کالا را گرفته و دیگر مسئولیتی ندارد، از مسئولیت فرار می کند.در چنین شرایطی وکیل حقوقی در تهران، می تواند هم کالا را برگرداند و هم خسارت را از ایشان مطالبه کند.

دعاوی خانواده با وکیل حقوقی در تهران

در رسیدگی به دعاوی حقوقی مربوط به خانواده مهریه و نفقه و طلاق، وکیل حقوقی موسسه ما می تواند به شما کمک نماید.
آیین دادرسی مدنی، برای گرفتن نفقه و مهریه یک کار فنی است. اگر شما مسیر شکایت را متخصصانه اعمال نکنید، ممکن است زمان گرفتن مهریه و نفقه خود را طولانی کنید یا ممکن است حتی با یک کار حرفه ای و فنی نفقه را از دست بدهید، و مهریه را قسطی و با قیمت کم از دست دهید.

وکیل حقوقی در تهران با گرفتن ارث

در گرفتن ارث و به منظور تسریع در فرایند کار اداری و تقسیم عادلانه ارث و رفع اختلافات وارثان وکیل حقوقی در تهران آمادگی خدمت به شما سروران گرامی است.

ارتباط با وکیل حقوقی

وکلای حقوقی موسسه ما، عضو هیأت علمی دانشگاه و افراد حرفه ای و با تجربه هستند و آنها صدها پرونده را به پیروزی رسانده اند و قبل از هر اقدام حقوقی، حتما از طریق شماره تماس یا پیامک واتس اپ و تلگرام از این وکلا مشاوره بگیرید و پرونده های حقوقی خود را به آنها تحویل نمایید.

وکلای حقوقی موسسه مقالات زیادی در خصوص علم حقوق نوشته اند و در دانشگاه شاگردان زیادی تربیت کرده اند، همچنین از سوی قضات دانشگاه مورد قبول هستند و بسیاری از امور حقوقی و پرونده های حقوقی را به نتیجه رسانده اند.

دستمزد وکیل حقوقی در تهران

تعرفه پرونده حقوقی توسط دولت مشخص شده است، درصدی از این مبلغ قبل از اقدام گرفته می شود و مابقی بعد از حصول نتیجه دریافت خواهد شد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر دستمزد وکیل حتما از کارشناسان مشاوره بگیرید و با موسسه حقوقی ملی وکیل در ارتباط باشید.

قطعا این وکیل حقوقی است که شما را به پول می رساند و خسارت ها را جبران می کند، وکیل حقوقی در تهران علاوه بر مطالبه خسارت های اولیه، خسارت های دیگر را مطالبه خواهد کرد، خسارت هایی که در اثر خسارت های اولیه دیده شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

    درخواست تماس

    ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

    تماس با ما

    © تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
    مشاوره سریع حقوقی و وام