افراد ناآشنا با دایره پرونده‌های کیفری می‌پرسند که وظایف وکیل جنایی چیست؟ در واقع وکلا بر حسب حوزه فعالیت خود عناوین شغلی متفاوتی هم دارند. اما در هر صورت، وظایف برخی از آن‌ها به مراتب سخت‌تر و چالش برانگیزتر است. به همین علت هم باید بررسی کرد که برای هر مشکل حقوقی چه وکیلی تخصص لازم و کافی را دارا است.

پرونده‌های جنایی هم دارای مضامین کیفری از جمله قتل، آدم ربایی، جنایت و موارد دیگری هستند که پیگیری آن‌ها در دادگاه از عهده افراد معمولی خارج است. به همین دلیل هم وکلای جنایی با دانش حقوقی و تجربه کاری خود به این نوع پرونده‌ها ورود پیدا میکنند‌.

با این حال، گاهی اوقات دغدغه اصلی دادجویان عدم مهارت کافی وکیل کیفری در حیطه کاری خود است. در چنین شرایطی این افراد به دنبال وکیل جنایی هستند که از مهارت کافی در حوزه پرونده‌های کیفری برخوردار باشد. به همین دلیل هم ما در ادامه ضمن معرفی وکلای جنایی برتر، شرح کلی از نحوه پیگیری پرونده‌های جنایی هم ارائه کرده‌ایم.

وکیل جنایی کیست؟

وکیل جنایی کارشناس حقوقی است که در حیطه جرم و جنایت یا پرونده‌های کیفری از ابتدای ورود خود به دایره وکلای دادگستری فعالیت کرده است و در این زمینه نسبت به سایر وکلا اطلاعات بیشتری دارد. وکلای جنایی باید از تبحر خاص و بالایی برای پیگیری پرونده‌هایی از این دست برخوردار باشند. در واقع یک وکیل جنایی نیاز به هوش بالایی به مانند بازپرس پرونده‌های این چنینی دارد.

وکیل جنایی کیست؟

وکلا برای تنظیم دفاعیه و تبرئه موکل خود از اتهامات جنایی وارده در دادگاه باید حتما از هوش و ذکاوت ذاتی و نکته سنجی در زمینه حقوقی برخوردار باشند. بنابراین برای همکاری با وکلای جنایی که سال‌ها مهارت خود در زمینه پرونده‌های جنایی را به اثبات رسانده‌اند؛ با کارشناسان مجموعه ملی وکیل تماس بگیرید.

وکیل جنایی تهران

اگر ساکن شهر تهران هستید و نیاز به همکاری با یک وکیل جنایی حرفه‌ای دارید؛ شرایط مشاوره و عقد قرارداد همکاری با وکلای جنایی در مجموعه ملی وکیل برای شما فراهم شده است.

وکیل جنایی تهران

در واقع شما این فرصت را خواهید داشت که با مراجعه به سایت ما به صورت حضوری یا غیر حضوری مشاوره دریافت کنید. همچنین از آن جایی که برخی از وکلای حاضر در سایر مناطق هم توانایی بالایی برای رسیدگی به پرونده‌های جنایی دارند؛ این امکان برای شما فراهم شده است که از طریق سایت مجموعه با این وکلا هم ارتباط بگیرید.

مشاوره با وکیل جنایی

اگر قصد دریافت مشاوره از وکلای جنایی مجموعه ملی وکیل در زمینه پرونده‌های قتل، آدم ربایی، جرائم جنسی، سرقت و نزاع را دارید؛ بهتر است حتما پیش از انتخاب وکیل مورد نظر از کارشناسان ما راهنمایی دریافت کنید. در واقع شما زمانی می‌توانید در دادگاه دفاعیات کافی ارائه کنید که یک وکیل کار آزموده داشته باشید. پس از تعیین نوع جرم یا اتهامات وارده، امکان همکاری با وکلای تخصصی هر حوزه جنایی وجود دارد.

به طور مثال وکلای حوزه سرقت بهتر می‌توانند در زمینه پرونده‌های مربوط به سارقین یا شاکیان مشاوره ارائه کنند. بنابراین هر زمان که نیاز به دریافت مشاوره به صورت حضوری یا غیر حضوری داشتید؛ می‌توانید به سادگی با بهترین وکلای جنایی حاضر در مجموعه همکاری کنید.


پیام بگذارید

ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

تماس با ما

© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
مشاوره سریع حقوقی و وام