مقالات مقالات کیفری

( وکیل کیفری تهران ) دادخواهی امور کیفری همراه با وکیل کیفری

دادخواهی امور کیفری همراه با وکیل کیفری تهران:

وکیل کیفری تهران می تواند برای جرائمی مانند : تهدید و توهین ، جرائم دیه ، وکیل ماده 474 ، وکیل ماده 477 ، آدم ربایی ، مزاحمت تلفنی ، قتل ، وکیل کلاهبرداری ، وکیل جرائم اقتصادی ، تجاوز به عنف و سرقت کار آمد باشد .

حتما باید توجه داشته باشید که اگر در زمان انتخاب وکیل کیفری تهران انخاب درستی نداشته باشید حتما با چالش های زیادی روبرو خواهید شد و اگر وکیل کیفری مجربی نباشد باعث می شود تا در پرونده شکست بخورید .

در قوانین تعریف شده ایران هر دو طرف یعنی شاکی و متهم می توانند یک وکیل کیفری داشته باشند و اگر توانایی گرفتن وکیل کیفری تهران را نداشته باشند دادگاه وکیل تسخیری به آنها معرفی می کنند .

ولی باید توجه داشته باشید که داشتن یک وکیل مجرب می تواند در پرونده هایی که اهمیت بسیار زیادی دارد به شما کمک کنند .

الزامات وکیل کیفری

و یا نمونه دیگری از مهارت وکیل کیفری تهران آنست در زمان ادای شهادت شهود ، بجای سوال از اصل موضوع به فرعیات توجه ویژه ای نماید به عنوان مثال ممکن است شاهد ادعا نماید موکل بعد از پیاده شدن از خودرو به سمت شاکی حرکت کرده و اورا با ضربات چاقو مجروح نموده است ، حال سوالی که باید از گواه دروغین پرسیده شود آنست که موکل از کدام درب خودرو پیاده شده و یا اینکه خودرو موکل چه بوده و چه کسی پشت فرمان قرارداشته بدیهی است شاهدین دروغین نسبت به کلیات شهادت کذب خود هماهنگی نموده اند اما در خصوص جزئیات پیش بینی های لازم را نداشته و قطعاً دچار تناقض گویی خواهند شد .

 

 ضرورت استفاده از وکیل کیفری تهران در امور حقوق کیفری نهادینه شده است و اشخاص قبل از گرفتار شدن در معضلات و مشکلات حقوق کیفری در معنای عام باید دادخواهی امور کیفری را به وکیل کیفری تهران محول نمایند زیرا وکلایی که برای رسیدگی به حقوق کیفری از طرف موکل مامور به رسیدگی و دادخواهی پرونده مطروحه می شوند.

در زمینه حقوق کیفری تخصص و تبحر کافی دارند و دادخواهی امور کیفری همراه با وکیل کیفری تهران مثمر ثمر تر خواهد بود تا اینکه دادخواهی امور کیفری را به دست وکیل حقوقی بسپارند زیرا وکیل حقوقی تهران نسبت به پیچیدگی های امور کیفری آشنایی ندارد و در صورت عدم آشنایی وکیل با امور کیفری قطعاً مشکل کیفری شما با مراجعه به فردی اشتباه دو چندان خواهد شد.

به قول شاعر:

خشت اول چون نهد معمار کج

تا ثریا می رود دیوار کج

از این رو‌ برای حل مشکل امور کیفری‌ چنانچه به این نتیجه رسیده اید که به کارگیری وکیل کیفری تهران برای شما ضروری است باید به این موضوع توجه داشته باشید که شناخت وکیل کیفری تهران از وکیل حقوقی  به مراتب مهم‌تر و بنیادی تر است، وکیل کیفری تهران در دادگاه های کیفری، نظامی و سایر مراجع قضایی و غیر قضایی، در امور کیفری که با قوانین و مقررات کیفری اعم از قانون مجازات اسلامی، قانون آیین دادرسی کیفری، قانون قاچاق مواد مخدر و سایر قواعد و مقررات مربوطه، به صورت تخصصی به پرونده های کیفری رسیدگی می کند.

دادخواهی امور حقوقی همراه با وکیل کیفری

vakil keyfary 3

1) حقوق کیفری چیست؟

حقوق کیفری مجموعه مواردی است که در اثر آن یک جرمی اتفاق می افتد و در اثر وقوع آن جرم، آبرو، حیثیت یک شخص حقیقی از بین می رود و جرمی علیه شخص یا علیه شخصیت و اموال یک فرد صورت می گیرد و عمدتا در وقوع این حوادث رضایتی وجود ندارد و فرد برای دفاع از حق و حقوق خود نیازمند وکیل کیفری می شود .

منحصرا یک وکیل کیفری تهران می تواند وی را در مراحل قانونی و روند یک پرونده کیفری یاری رساند اما وکیل حقوقی هیچگونه کمکی به او نخواهد کرد زیرا وکیل کیفری در این زمینه تخصص دارد و با مهارت فوق العاده ای به روند پرونده کمک میکند.

2) بهترین وکیل کیفری کیست؟

منظور از بهترین وکیل کیفری تهران وکیلی است که در زمینه امور کیفری تخصص دارد و نسبت به تمام قوانین و مقررات قانون مجازات اسلامی، قانون کیفری و قوانین دیگر اعم از مصوبات قدیم و جدید آگاهی لازم دارد، بهترین وکیل کیفری کسی است که عالم،عاقل و دانا در تمام حوزه های کیفری و قانونی باشد، وکیلی که امانتدار اطلاعات حقوقی اشخاص باشد به مراتب اعتماد بیشتری را نسبت به خود جلب می کند، یک وکیل خوب بهترین راه حل ها را پیش روی موکلینش قرار میدهد تا سریع تر آنان را به نتیجه مطلوب شان برساند.

3) به چه دعاوی، دعاوی کیفری گفته میشود؟

ازجمله دعاوی که عنوان دعاوی کیفری به خود می گیرند و در دادگاه های کیفری نیز نسبت به آنها اقامه دعوا می شود دعاوی اعم از وکیل کلاهبرداری ، سرقت، قتل، زنا، شرب خمر، اهانت به مقدسات مذهبی و سوء قصد به مقامات داخلی، خیانت در امانت، سب نبی، محاربه، افساد فی الارض، جرائم رایانه ای و… هستندکه برای تشکیل پرونده، اقامه دعوا و دفاع از حق، نسبت به هریک از این دعاوی بایستی از وکیل کیفری تهران که در این زمینه تخصص دارد کمک گرفت.

شما می توانید برای اعاده دادرسی خود با مشاوران ما در تماس باشید و همچنین با استفاده از علم و دانش موکلان مجرب ملی وکیل تسریع در امور قضایی را به خوبی مشاهده کنید و در راه موفقیت گام بردارید .

 

برچسب ها: وکیل کیفری تهران

پیام بگذارید

ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

تماس با ما

© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
Call Now Buttonتماس با مشاوره