مقالات مقالات کیفری

وکیل کیفری تهران وکالت تضمینی

جرایم کیفری چیست و شامل چه جرایمی میشود؟

در ابتدای این بحث بهتر دانستیم تا یک تعریف مختصر از جرم و جرایم کیفری داشته باشیم و در ادامه راجع به وکیل کیفری صحبت کنیم.

به طور کلی منظور از جرم این است که فرد فعالیت هایی را انجام دهد که خلاف قوانین است دراین صورت فرد از نظر قانون مجرم شناخته میشود و باید مجازات شود.

دادگاه های قوهی قضائیه در کل به دو قسمت دادگاه های مدنی و دادگاه های کیفری تقسیم میشوند.

منظور از دادگاه های مدنی دادگاه هایی هستند مسئول رسیدگی به جرائمی هستند که مربوط به :ارث،وصیت،امور حسبی،خانواده(مهریه،تمکین،نفقه)،قرار دادهای ملکی و وصول مطالبات میباشد.

و دادگاه های کیفری دادگاه هایی هستند که به جرایم کیفری یعنی جرایمی که به سرقت،کلاهبرداری،خیانت در امانت،ارتشاء،توقیف اموال،جرائم رایانه ای،مواد مخدر،جعل،منافی عفت و… میشود.

برای هرکدام از جرائم ذکر شده در بالا وکیلی وجود دارد که به طور اختصاصی فقط به آن جرم میپردازد پس برای اینکه در هرکدام از آن دعاوی به نتبجه ب دلخواه برسید بهتر است از وکیل مختصص کمک بگیرید.

 

نحوه اثبات شکایت کیفری

اگر شما شکایت کیفری کرده اید و میخواهید بدانید که ادله کیفری چیست طبق ماده 160 قانون باید یکی از موارد زیر باشد:

1_اقرار
2_شهادت
3_قسامه
4_علم قاضی
5_سوگند در موارد مقرر قانونی

شکایت نامه کیفری باید شامل چه چیزهایی باشد؟

  • مشخصات و آدرس خود (شاکی).
  • مشخصات مرتكب یا مرتكبین جرم (مشتكی عنه ) «در صورت امكان» و اعلام نشانی آنها.
  • محل وقوع جرم.
  • شرح انجام جرم مجرمانه مورد ادعا و نحوه انجام و تاریخ وقوع جرم.

وکیل کیفری تهران

در اکثر پرونده هایی که با مشاوران یا وکلا در ارتباط بودند اشاره به این موضوع داشتن که شخص متهم با تبانی با نزدیکان خود در دادگاه به نفع متهم شهادت می‌دهند , یک وکیل مجرب باید تجربه این را داشته باشد که از شهادت شهود بتواند عدله کافی برای موفیقت موکل خود بدست آورد ، در یک پرونده کیفری حتما باید توجه داشته باشید که موارد زیادی برای پیروزی موکل یا تبرئه آن وجود دارد .

ما قصد داریم تا وظایف وکیل کیفری تهران را به جزئیات برای شما شرح بدهیم .

وظیفه وکیل قتل :

وکیل مربوط قتل به دلیل داشتن تجارب ارزنده  در حوزه فعالیت ، به فن بیان و مذاکره و جلب دلسوزی و نوع دوستی در دفاع از پرونده و در مواجه با قاضی یا اولیای دم برخوردار می باشد..

وکیل مربوط قتل می تواند رضایت و یا عدم رضایت شاکی را اعلام کند و نیازی به حضور شاکی برای اعلام رضایت نخواهد بود.

مدت زمان اثبات جرم قتل با وجود وکیل قتل کم تر می شود.

نیازی به حضور شاکی در دادگاه نخواهد بود.

در صورت متواری بودن قاتل وکیل قتل می تواند سریعا او را جلب کند.

در صورت رضایت اولیای دم وکیل قتل می تواند از طرف شاکی دیه را به آن ها پرداخت نمائید.

وکیلی که به وکالت در خصوص پرونده قتل می پردازد باید هم از قوانین مربوط به قتل و هم رویه موجود در دادگاه ها و مهم تر از همه شگردهای پلیسی و جنایی لازم باخبر باشد.

وکیل قتل صرفا با استناد به قوانین نمی تواند به نحو شایسته از موکل خود دفاع نماید ، صورت اثبات قتل به نحو عمد مجازات آن قصاص می باشد. کمک گرفتن از وکیل قتل مجرب و متخصص بسیار حائزاهمیت است.

با وجود چنین مجازاتی نمی توان به هر وکیل قتل اعتماد نمود و باید  به وکلای متخصص مراجعه نمود. شما برای مشاوره در مورد قتل و مجازات های تعیین شده برای آن می توانید به سایت معتبر راهیان عدالت مراجعه نمائید و از خدمات این مجموعه بهره لازم را ببرید

چرا ملی وکیل

امروزه وکیل های زیادی در حوزه وکالت و مشاوره فعالیت می کنند و اکثرا از علم و تجربه کافی برخوردار نیستند و در قرار داد وکالت که می بندن به تعهدات عمل نمی کنند ، در این مواقع موکل شخص متضضر است زیرا هم زمان و هم مبلغی را برای گرفتن وکیل نا مجرب از دست داده است .

در پرونده های کیفری باید وکیل بتوانید به صورت کاملا موشکافانه در پرونده جستجو کند تا بتواند حتی با بی اهمیت ترین عدله ها پرونده را به نفع موکل خود به پایان برساند ، موسسه حقوقی ملی وکیل با داشتن سابقه 25 ساله و وکلای برتر در حوزه عاوی کیفری و همچنین سابقه ای درخشان می تواند در پرونده ها دعوای با شما همراه باشد .

راه های ارتباطی با وکیل کیفری تهران ( مشاوره رایگان 24  ساعته )

برای تسریع در روند پیگیری پرونده و رسیدن به بهترین نتیجه در مراجع قضایی از ما کمک بگیرید تا در تمامی مراحل همراه شما باشیم و به شما بهترین راه های حل و رفع موانع را پیشنهاد بدهیم ، شما می توانید به صورت رایگان با مشاوران ما با شماره 02191004858 به صورت شبانه روزی در ارتباط باشید .

وکیل کیفری تهران ( وکیل تخصصی امور کیفری )

این روز ها درگیری های افراد با کلاهبرداری و سرقت یا جعل اسناد بسیار زیاد شده و قطعا شما هم متوجه شدید که اکثر پرونده ها در دادگاه ها و دادسرا ها یا برای سرقت یا برای کلاهبرداری است ، وکیل کیفری یکی از امور وکالت است که باید با ریز بینی و دقت کامل به آن توجه شود .

فرهنگ سازی نشدن استفاده از وکیل کیفری در امور قضایی باعث شده تا افراد در مشکلات به سراغ وکلایی که به صورت تخصصی بر روی پرونده های کیفری کار نمی کنند بروند ، یک وکیل کیفری متخصص باید توجه داشته باشد که صرفا نباید با وجود اطلاعات در دست پرونده را پیش ببرد .

یک وکیل متخصص کیفری باید دنبال تمام سر نخ های پرونده باشد و مثل یک کارگاه در پرونده جستجو کند و نکاتی را حتی در شهادت شهود پیدا کند که بتواند پرونده را به سمت سوی موکل خود ببرد و در آخر نتیجه مطلوب را برای موکل به دست بیاورد ، وکلای تخصصی امور کیفری ملی وکیل با داشتن دست کم 25 سال سابقه وکالت حتما به شما در تسریع پرونده های کیفری می توانند کمک کنند .

انواع دادگاه های کیفری :

بهترین وکیل کیفری تهران

حتما شما هم با دردسر های مختلف دادسرا های کیفری روبرو شده اید و نتوانستید مشکلات خود را حل کنید یا زمان بسیاری از شما گرفته است تا بتوانید به نتیجه مطلوب برسید . برای کمک گرفتند از بهترین وکیل کیفری تهران موسسه حقوقی ملی وکیل یکی از بهترین کزینه ها است .

یکی از راه تسریع در پیگیری استفاده و کمک گرفتن از وکیل متخصص هستش که میتوانید از موسسه حقوقی ملی وکیل کمک بگیرید .

ما می توانیم به شما مشاوره رایگان بدهیم تا بتوانید بهترین وکیل کیفری را انتخاب کنید تا در پرونده های قضایی مطلوب ترین نتیجه را بگیرید . شما می توانید با شماره 02191004858 تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند .

دادخواهی امور کیفری همراه با وکیل کیفری تهران:

یکی از فاکتور های مهم در وکیل کیفری داشتن علم و تجربه کافی در ماده های قانونی می باشد که می تواند کمک شما کند در تمامی مراحل دعاوی کیفری ، پس با داشتن یک وکیل کیفری می توانید از رای پیروزی به نفع شما تا حد زیادی مطمئن شوید .

شما می توانید برای داشتن یک وکیل کیفری تهران و داشتن یک وکیل مجرب لا کارشناسان و مشاورا وکیل ملی ، با داشتن بیش از 10 سال سابقه وکالت یکی از موسسه های موفق حقوقی می باشد .

وکیل کیفری تهران باید بسیار مجرب باشد در دعوای کیفری کجازات حبس و مجازات مالی وجود دارد اگر از وکیل مجرب کمک نگیرید با مشکلات متعددی روبرو خواهید شد .

شما می توانید برای مشاوره و تنظیم لایحه های کیفری یا اعاده دادرسی کیفری می توانید با وکیل کیفری تهران در موسسه حقوقی ملی وکیل در ارتباط باشید .

برای ارتباط با وکیل کیفری می توانید با شماره 02191004858 تماس بگیرید یا می توانید از بخش در خواست مشاور فرم را پر کنید تا مشاوران ما در کمترین زمان ممکن باش ما تماس بگیریند .

باید توجه داشته باشید زمان در اکثر پرونده و دعوای کیفری مهمترین فاکتور می باشد و اگر زمان را از دست بدهید ممکن است مجازات سختی در انتظار شما باشید .

این موسسه با داشتن وکلای متخصص می تواند به شما در تسریع و پیروزی در پرونده کمک بسیار زیادی کند .

 

جرائم و حوضه فعالیت وکیل کیفری :

وکیل کیفری تهران می تواند برای جرائمی مانند : تهدید و توهین ، جرائم دیه ، وکیل ماده 474 ، وکیل ماده 477 ، آدم ربایی ، مزاحمت تلفنی ، قتل ، وکیل کلاهبرداری ، وکیل جرائم اقتصادی ، تجاوز به عنف و سرقت کار آمد باشد .

حتما باید توجه داشته باشید که اگر در زمان انتخاب وکیل کیفری تهران انخاب درستی نداشته باشید حتما با چالش های زیادی روبرو خواهید شد و اگر وکیل کیفری مجربی نباشد باعث می شود تا در پرونده شکست بخورید .

در قوانین تعریف شده ایران هر دو طرف یعنی شاکی و متهم می توانند یک وکیل کیفری داشته باشند و اگر توانایی گرفتن وکیل کیفری تهران را نداشته باشند دادگاه وکیل تسخیری به آنها معرفی می کنند .

ولی باید توجه داشته باشید که داشتن یک وکیل مجرب می تواند در پرونده هایی که اهمیت بسیار زیادی دارد به شما کمک کنند .

الزامات وکیل کیفری

و یا نمونه دیگری از مهارت وکیل کیفری تهران آنست در زمان ادای شهادت شهود ، بجای سوال از اصل موضوع به فرعیات توجه ویژه ای نماید به عنوان مثال ممکن است شاهد ادعا نماید موکل بعد از پیاده شدن از خودرو به سمت شاکی حرکت کرده و اورا با ضربات چاقو مجروح نموده است ، حال سوالی که باید از گواه دروغین پرسیده شود آنست که موکل از کدام درب خودرو پیاده شده و یا اینکه خودرو موکل چه بوده و چه کسی پشت فرمان قرارداشته بدیهی است شاهدین دروغین نسبت به کلیات شهادت کذب خود هماهنگی نموده اند اما در خصوص جزئیات پیش بینی های لازم را نداشته و قطعاً دچار تناقض گویی خواهند شد .

 

 ضرورت استفاده از وکیل کیفری تهران در امور حقوق کیفری نهادینه شده است و اشخاص قبل از گرفتار شدن در معضلات و مشکلات حقوق کیفری در معنای عام باید دادخواهی امور کیفری را به وکیل کیفری تهران محول نمایند زیرا وکلایی که برای رسیدگی به حقوق کیفری از طرف موکل مامور به رسیدگی و دادخواهی پرونده مطروحه می شوند.

در زمینه حقوق کیفری تخصص و تبحر کافی دارند و دادخواهی امور کیفری همراه با وکیل کیفری تهران مثمر ثمر تر خواهد بود تا اینکه دادخواهی امور کیفری را به دست وکیل حقوقی بسپارند زیرا وکیل حقوقی تهران نسبت به پیچیدگی های امور کیفری آشنایی ندارد و در صورت عدم آشنایی وکیل با امور کیفری قطعاً مشکل کیفری شما با مراجعه به فردی اشتباه دو چندان خواهد شد.

به قول شاعر:

خشت اول چون نهد معمار کج

تا ثریا می رود دیوار کج

از این رو‌ برای حل مشکل امور کیفری‌ چنانچه به این نتیجه رسیده اید که به کارگیری وکیل کیفری تهران برای شما ضروری است باید به این موضوع توجه داشته باشید که شناخت وکیل کیفری تهران از وکیل حقوقی  به مراتب مهم‌تر و بنیادی تر است، وکیل کیفری تهران در دادگاه های کیفری، نظامی و سایر مراجع قضایی و غیر قضایی، در امور کیفری که با قوانین و مقررات کیفری اعم از قانون مجازات اسلامی، قانون آیین دادرسی کیفری، قانون قاچاق مواد مخدر و سایر قواعد و مقررات مربوطه، به صورت تخصصی به پرونده های کیفری رسیدگی می کند.

دادخواهی امور حقوقی همراه با وکیل کیفری

vakil keyfary 3

1) حقوق کیفری چیست؟

حقوق کیفری مجموعه مواردی است که در اثر آن یک جرمی اتفاق می افتد و در اثر وقوع آن جرم، آبرو، حیثیت یک شخص حقیقی از بین می رود و جرمی علیه شخص یا علیه شخصیت و اموال یک فرد صورت می گیرد و عمدتا در وقوع این حوادث رضایتی وجود ندارد و فرد برای دفاع از حق و حقوق خود نیازمند وکیل کیفری می شود .

منحصرا یک وکیل کیفری تهران می تواند وی را در مراحل قانونی و روند یک پرونده کیفری یاری رساند اما وکیل حقوقی هیچگونه کمکی به او نخواهد کرد زیرا وکیل کیفری در این زمینه تخصص دارد و با مهارت فوق العاده ای به روند پرونده کمک میکند.

2) بهترین وکیل کیفری کیست؟

منظور از بهترین وکیل کیفری تهران وکیلی است که در زمینه امور کیفری تخصص دارد و نسبت به تمام قوانین و مقررات قانون مجازات اسلامی، قانون کیفری و قوانین دیگر اعم از مصوبات قدیم و جدید آگاهی لازم دارد، بهترین وکیل کیفری کسی است که عالم،عاقل و دانا در تمام حوزه های کیفری و قانونی باشد، وکیلی که امانتدار اطلاعات حقوقی اشخاص باشد به مراتب اعتماد بیشتری را نسبت به خود جلب می کند، یک وکیل خوب بهترین راه حل ها را پیش روی موکلینش قرار میدهد تا سریع تر آنان را به نتیجه مطلوب شان برساند.

3) به چه دعاوی، دعاوی کیفری گفته میشود؟

ازجمله دعاوی که عنوان دعاوی کیفری به خود می گیرند و در دادگاه های کیفری نیز نسبت به آنها اقامه دعوا می شود دعاوی اعم از وکیل کلاهبرداری ، سرقت، قتل، زنا، شرب خمر، اهانت به مقدسات مذهبی و سوء قصد به مقامات داخلی، خیانت در امانت، سب نبی، محاربه، افساد فی الارض، جرائم رایانه ای و… هستندکه برای تشکیل پرونده، اقامه دعوا و دفاع از حق، نسبت به هریک از این دعاوی بایستی از وکیل کیفری تهران که در این زمینه تخصص دارد کمک گرفت.

شما می توانید برای اعاده دادرسی خود با مشاوران ما در تماس باشید و همچنین با استفاده از علم و دانش موکلان مجرب ملی وکیل تسریع در امور قضایی را به خوبی مشاهده کنید و در راه موفقیت گام بردارید .

 

برچسب ها: وکیل کیفری تهران

پیام بگذارید

به روزنامه ما بپیوندید!

خلاصه خبرهای ماهانه ما را با آخرین اخبار ، مقالات و منابع دریافت کنید

نگران نباشید ، ما اسپم ارسال نمی کنیم

ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

تماس با ما

© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
تماس کاملا رایگان