مقالات مقالات کیفری

( وکیل کیفری تهران ) دادخواهی امور کیفری همراه با وکیل کیفری

دادخواهی امور کیفری همراه با وکیل کیفری تهران:

یکی از فاکتور های مهم در وکیل کیفری داشتن علم و تجربه کافی در ماده های قانونی می باشد که می تواند کمک شما کند در تمامی مراحل دعاوی کیفری ، پس با داشتن یک وکیل کیفری می توانید از رای پیروزی به نفع شما تا حد زیادی مطمئن شوید .

شما می توانید برای داشتن یک وکیل کیفری تهران و داشتن یک وکیل مجرب لا کارشناسان و مشاورا وکیل ملی ، با داشتن بیش از 10 سال سابقه وکالت یکی از موسسه های موفق حقوقی می باشد .

جرائمی که وکیل کیفری با آن در ارتباط است :

۱- سرقت

۲- ترک نفقه

۳- مزاحمت بانوان

۴- جرایم سیاسی

۵- جعل

۶- ارتشاء

۷- اخاذی

۸- جرایم انتخاباتی

۹- جرایم نظام صنفی

۱۰- صدور چك بلامحل

۱۱- مشروبات الكلی

۱۲- بازداشت غیر قانونی

۱۳- جرایم سایبری و رایانه ای

۱۴- جرایم مربوط به پلمپ

۱۵- صدور چک بلامحل

۱۶-سرقت و مفقودی چک

۱۷- افشای اسناد محرمانه و سری دولتی

۱۸- فریب در ازدواج  تدلیس در نکاح

۱۹- اختلاس

۲۰- سقط جنين

۲۱- افساد فی الارض

۲۲- جرایم بودجه

۲۳- اقدام علیه امنیت نظامی

۲۴- گواهی خلاف واقع

۲۵- خرید مال مسروقه

۲۶- مزاحمت و ممانعت از حق

۲۷- بی احتیاطی در رانندگی ( فوت یا صدمه )

۲۸- اخلال در نظام اقتصادی كشور

۲۹- استفاده از سند مجعول

۳۰- جرایم سیاسی

۳۱- اسید پاشی

۳۲- کلاهبرداری

۳۳- قماربازی و ربا خواری

۳۴- تصرف عدواني

۳۵- خیانت در امانت

۳۶- قتل عمد و غیر عمد

۳۷- توهین به مقدسات

۳۸- تخلفات انتظامی قضات

۳۹- ایراد صدمات بدني

۴۰- معامله به قصد فرار از دین

۴۱- جرایم حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها

۴۲- رابطه نامشروع و اعمال منافي عفت

۴۳- تجاوز

۴۴- تبانی برای بردن مال غیر

۴۵- جرایم نظامی

۴۶- جرایم پست

۴۷- جرایم نظام مهندسی

۴۸- ثبت ملك غیر

۴۹- تخریب و اتلاف اموال

۵۰- جرایم علیه اموال

۵۱- توهین و افتراء

۵۲- قسم و شهادت دروغ

۵۳- خوداری از كمك به مصدومین

۵۴- جرایم حفظ و گسترش فضای سبز

۵۵- اخلال درنظم و آرامش عمومی

۵۶- جرایم و تخلفات راهنمایی و رانندگی

۵۷- تمرد نسبت به مامور دولت

۵۸- آدم ربایی

۵۹- جرایم اطفال

۶۰- جرایم نظام پزشكی

۶۱- محاربه

۶۲- جاسوسي

۵۳- فروش مال غیر

۵۴- تصرف در اموال دولتی

۵۵- فرار زندانيان

۵۶- عضویت در گروههای مخالف نظام

۵۷- افشای سئوالات امتحانی

۵۸- غصب عناوین و مشاغل

۵۹- جرایم مربوط به تامین اجتماعی

۶۰- حدود ( قذف ، تفخیذ ، زنا ، لواط …)

۶۱- تجاوز به عنف

۶۲- تمرد نسبت به مامور دولت

۶۳- افشای اسرار

۶۴- معامله معارض

۶۵- مزاحمت تلفنی

۶۶- جرایم علیه اطفال

۶۷- جرایم علیه اشخاص

۶۸- جرایم حمل و نقل

۶۹- جرایم مربوط به اموات

۷۰- خرابکاری در صنایع و تاسيسات

۷۱- جرایم علیه امنیت کشور

۷۲- استفاده از علایم و البسه نظامی

۷۳- امتناع از تحویل یا تحصیل طفل

۷۴- جرایم مطبوعاتی

۷۵- تهدید به قتل

وکیل کیفری تهران باید بسیار مجرب باشد در دعوای کیفری کجازات حبس و مجازات مالی وجود دارد اگر از وکیل مجرب کمک نگیرید با مشکلات متعددی روبرو خواهید شد .

شما می توانید برای مشاوره و تنظیم لایحه های کیفری یا اعاده دادرسی کیفری می توانید با وکیل کیفری تهران در موسسه حقوقی ملی وکیل در ارتباط باشید .

برای ارتباط با وکیل کیفری می توانید با شماره 02122112230 تماس بگیرید یا می توانید از بخش در خواست مشاور فرم را پر کنید تا مشاوران ما در کمترین زمان ممکن باش ما تماس بگیریند .

باید توجه داشته باشید زمان در اکثر پرونده و دعوای کیفری مهمترین فاکتور می باشد و اگر زمان را از دست بدهید ممکن است مجازات سختی در انتظار شما باشید .

این موسسه با داشتن وکلای متخصص می تواند به شما در تسریع و پیروزی در پرونده کمک بسیار زیادی کند .

 

جرائم و حوضه فعالیت وکیل کیفری :

وکیل کیفری تهران می تواند برای جرائمی مانند : تهدید و توهین ، جرائم دیه ، وکیل ماده 474 ، وکیل ماده 477 ، آدم ربایی ، مزاحمت تلفنی ، قتل ، وکیل کلاهبرداری ، وکیل جرائم اقتصادی ، تجاوز به عنف و سرقت کار آمد باشد .

حتما باید توجه داشته باشید که اگر در زمان انتخاب وکیل کیفری تهران انخاب درستی نداشته باشید حتما با چالش های زیادی روبرو خواهید شد و اگر وکیل کیفری مجربی نباشد باعث می شود تا در پرونده شکست بخورید .

در قوانین تعریف شده ایران هر دو طرف یعنی شاکی و متهم می توانند یک وکیل کیفری داشته باشند و اگر توانایی گرفتن وکیل کیفری تهران را نداشته باشند دادگاه وکیل تسخیری به آنها معرفی می کنند .

ولی باید توجه داشته باشید که داشتن یک وکیل مجرب می تواند در پرونده هایی که اهمیت بسیار زیادی دارد به شما کمک کنند .

الزامات وکیل کیفری

و یا نمونه دیگری از مهارت وکیل کیفری تهران آنست در زمان ادای شهادت شهود ، بجای سوال از اصل موضوع به فرعیات توجه ویژه ای نماید به عنوان مثال ممکن است شاهد ادعا نماید موکل بعد از پیاده شدن از خودرو به سمت شاکی حرکت کرده و اورا با ضربات چاقو مجروح نموده است ، حال سوالی که باید از گواه دروغین پرسیده شود آنست که موکل از کدام درب خودرو پیاده شده و یا اینکه خودرو موکل چه بوده و چه کسی پشت فرمان قرارداشته بدیهی است شاهدین دروغین نسبت به کلیات شهادت کذب خود هماهنگی نموده اند اما در خصوص جزئیات پیش بینی های لازم را نداشته و قطعاً دچار تناقض گویی خواهند شد .

 

 ضرورت استفاده از وکیل کیفری تهران در امور حقوق کیفری نهادینه شده است و اشخاص قبل از گرفتار شدن در معضلات و مشکلات حقوق کیفری در معنای عام باید دادخواهی امور کیفری را به وکیل کیفری تهران محول نمایند زیرا وکلایی که برای رسیدگی به حقوق کیفری از طرف موکل مامور به رسیدگی و دادخواهی پرونده مطروحه می شوند.

در زمینه حقوق کیفری تخصص و تبحر کافی دارند و دادخواهی امور کیفری همراه با وکیل کیفری تهران مثمر ثمر تر خواهد بود تا اینکه دادخواهی امور کیفری را به دست وکیل حقوقی بسپارند زیرا وکیل حقوقی تهران نسبت به پیچیدگی های امور کیفری آشنایی ندارد و در صورت عدم آشنایی وکیل با امور کیفری قطعاً مشکل کیفری شما با مراجعه به فردی اشتباه دو چندان خواهد شد.

به قول شاعر:

خشت اول چون نهد معمار کج

تا ثریا می رود دیوار کج

از این رو‌ برای حل مشکل امور کیفری‌ چنانچه به این نتیجه رسیده اید که به کارگیری وکیل کیفری تهران برای شما ضروری است باید به این موضوع توجه داشته باشید که شناخت وکیل کیفری تهران از وکیل حقوقی  به مراتب مهم‌تر و بنیادی تر است، وکیل کیفری تهران در دادگاه های کیفری، نظامی و سایر مراجع قضایی و غیر قضایی، در امور کیفری که با قوانین و مقررات کیفری اعم از قانون مجازات اسلامی، قانون آیین دادرسی کیفری، قانون قاچاق مواد مخدر و سایر قواعد و مقررات مربوطه، به صورت تخصصی به پرونده های کیفری رسیدگی می کند.

دادخواهی امور حقوقی همراه با وکیل کیفری

vakil keyfary 3

1) حقوق کیفری چیست؟

حقوق کیفری مجموعه مواردی است که در اثر آن یک جرمی اتفاق می افتد و در اثر وقوع آن جرم، آبرو، حیثیت یک شخص حقیقی از بین می رود و جرمی علیه شخص یا علیه شخصیت و اموال یک فرد صورت می گیرد و عمدتا در وقوع این حوادث رضایتی وجود ندارد و فرد برای دفاع از حق و حقوق خود نیازمند وکیل کیفری می شود .

منحصرا یک وکیل کیفری تهران می تواند وی را در مراحل قانونی و روند یک پرونده کیفری یاری رساند اما وکیل حقوقی هیچگونه کمکی به او نخواهد کرد زیرا وکیل کیفری در این زمینه تخصص دارد و با مهارت فوق العاده ای به روند پرونده کمک میکند.

2) بهترین وکیل کیفری کیست؟

منظور از بهترین وکیل کیفری تهران وکیلی است که در زمینه امور کیفری تخصص دارد و نسبت به تمام قوانین و مقررات قانون مجازات اسلامی، قانون کیفری و قوانین دیگر اعم از مصوبات قدیم و جدید آگاهی لازم دارد، بهترین وکیل کیفری کسی است که عالم،عاقل و دانا در تمام حوزه های کیفری و قانونی باشد، وکیلی که امانتدار اطلاعات حقوقی اشخاص باشد به مراتب اعتماد بیشتری را نسبت به خود جلب می کند، یک وکیل خوب بهترین راه حل ها را پیش روی موکلینش قرار میدهد تا سریع تر آنان را به نتیجه مطلوب شان برساند.

3) به چه دعاوی، دعاوی کیفری گفته میشود؟

ازجمله دعاوی که عنوان دعاوی کیفری به خود می گیرند و در دادگاه های کیفری نیز نسبت به آنها اقامه دعوا می شود دعاوی اعم از وکیل کلاهبرداری ، سرقت، قتل، زنا، شرب خمر، اهانت به مقدسات مذهبی و سوء قصد به مقامات داخلی، خیانت در امانت، سب نبی، محاربه، افساد فی الارض، جرائم رایانه ای و… هستندکه برای تشکیل پرونده، اقامه دعوا و دفاع از حق، نسبت به هریک از این دعاوی بایستی از وکیل کیفری تهران که در این زمینه تخصص دارد کمک گرفت.

شما می توانید برای اعاده دادرسی خود با مشاوران ما در تماس باشید و همچنین با استفاده از علم و دانش موکلان مجرب ملی وکیل تسریع در امور قضایی را به خوبی مشاهده کنید و در راه موفقیت گام بردارید .

 

برچسب ها: وکیل کیفری تهران

پیام بگذارید

ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

تماس با ما

© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
تماس با مشاوره ( رایگان )