وکیل

وکیل دعاوی امور بین المللی

پیدا کردن یک وکیل دعاوی امور بین المللی که در واقعیت هم توانایی پیگیری پرونده‌های بین‌المللی و همچنین مدارک کاری قابل قبول در سراسر دنیا را داشته باشد تا حدودی کار سختی است. دلیل اصلی این مسئله محدودیت دریافت مدارک بین المللی وکالت در داخل کشور و همچنین فعالیت به صورت بین المللی است.

در واقع زمانی که قصد دارید با یک وکیل در سطح بین الملل همکاری کنید؛ باید حتماً نسبت به میزان مهارت و همچنین برخورد حرفه‌ای او اطمینان داشته باشید. به هر حال وکلای بین المللی با وکلای عادی که صرفاً در داخل کشور فعالیت می‌کنند؛ تفاوت دارند و دلیل این مسئله هم اهمیت همکاری با وکیلی است که در موسسات آموزشی بین المللی تحصیل کرده باشد. اما اگر قصد همکاری با یک وکیل دعاوی امور بین المللی در سطح کشور را دارید؛ ما در ادامه نحوه انجام این کار را مورد بررسی قرار خواهیم داد‌.

وکیل دعاوی امور بین المللی کیست؟

وکیل دعاوی امور بین المللی باید حتما آگاهی کاملی در زمینه قوانین بین المللی و تعارض آن‌ها و همچنین کنوانسیون‌های بین المللی و اصول کلی حقوق و سایر موارد مرتبط داشته باشد.

در واقع یک وکیل دعاوی امور بین المللی به صورت کاملاً آکادمیک به مطالعه چنین مواردی می‌پردازد و پس از اینکه از نظر بین المللی مورد تایید کارشناسان قرار بگیرد و در آزمون‌های وکالت بین المللی به موفقیت برسد؛ می‌تواند به عنوان یک وکیل دعاوی امور بین‌المللی در هر کشوری که بخواهد فعالیت کند. متاسفانه مشکلی که وجود دارد؛ عدم انجام امور مربوط به پذیرش وکلای بین‌المللی در سطح کشور ما است. در واقع آزمون‌های وکالت بین‌المللی در کشور برگزار نمی‌شوند و آکادمی خاصی برای تحصیل این وکلا وجود ندارد.

وکیل دعاوی امور بین المللی کیست؟

به همین دلیل تعداد وکلایی که در خارج از کشور به صورت بین الملل تحصیل کرده‌اند و هم اکنون در کشور فعالیت می‌کنند؛ بسیار کم است. همچنین باید توجه داشته باشید که برخی از وکلای بین‌المللی این توانایی را دارند که در کشور خود به وکالت عادی بپردازند و از این لحاظ هم هیچگونه محدودیتی وجود ندارد.

وکیل دعاوی امور بین المللی مهاجرت

اغلب وکلای بین‌المللی در زمینه امور مهاجرتی هم فعال هستند. در واقع شما هر زمان که قصد خروج از کشور و سکونت در کشور دیگری را داشته باشید؛ حتماً باید با یک وکیل دعاوی امور بین المللی حرفه‌ای در زمینه مسائل حقوقی مهاجرت صحبت کنید. همچنین توجه داشته باشید که برخی از وکلا به دلیل محدودیت مطالعات با مسائل بین‌المللی آشنا نیستند و اغلب صرفاً در سایر زمینه‌های حقوقی فعالیت می‌کنند.

وکیل دعاوی امور بین المللی مهاجرت

بنابراین یک وکیل مهاجرت حتماً نیاز نیست که صرفاً در این لاین تجربه کاری داشته باشد. از طرف دیگر همه وکلای بین‌المللی در زمینه مهاجرت فعال نیستند و برخی از آنها به امور دیگری می‌پردازند. اگر قصد همکاری با یک وکیل بین‌المللی مهاجرتی را دارید؛ می‌توانید با کارشناسان ملی وکیل تماس بگیرید.

وکیل دعاوی امور بین المللی در تهران

برخی از افراد دغدغه پیدا کردن یک وکیل بین المللی حرفه‌ای در تهران را دارند. اگر شما هم از آن دست افرادی هستید که برای پیدا کردن یک وکیل حقوقی در شهر تهران با مشکل مواجه شده‌اید؛ ملی وکیل هم اکنون آماده همکاری با شما است.

وکیل دعاوی امور بین المللی در تهران

در واقع در سامانه ملی وکیل این امکان وجود دارد که کارنامه وکلای بین‌المللی تهران را بررسی کرده و در نهایت وکیل دعاوی امور بین المللی مورد نظر خود را برای دریافت مشاوره یا همکاری بلند مدت انتخاب کنید. البته باید توجه داشته باشید که در مجموعه ملی وکیل هم شرایط خاصی برای ارتباط گرفتن با وکلا وجود ندارد و برخی از وکلای بین‌المللی هر لحظه در دسترس شما هستند.

بهترین وکیل دعاوی امور بین المللی

بهترین وکیل دعاوی امور بین المللی در سامانه ملی وکیل با توجه به سابقه کاری و همچنین نظرات مراجعه کنندگان مشخص شده‌اند. بنابراین شما به سادگی می‌توانید بهترین وکیلی را که در محدوده شما یا به صورت آنلاین فعالیت می‌کند پیدا کنید. همچنین توجه کنید که این فرصت برای شما وجود دارد که با دریافت مشاوره از وکلای مختلف در نهایت وکیلی را انتخاب کنید که از لحاظ ارائه خدمات نسبت به سایر وکلا حرفه‌ای‌تر فعالیت می‌کند.

مشاوره رایگان وکیل بین المللی

برای انجام مشاوره رایگان با وکلای بین‌المللی که در سطح کشور فعال هستند؛ باید وارد پنل کاربری خود در سامانه ملی وکیل شوید. همچنین توجه داشته باشید که پس از دریافت مشاوره اگر علاقمند به بستن قرارداد وکالت با وکیل دعاوی امور بین المللی مورد نظرتان هستید؛ هیچ محدودیتی وجود ندارد و می‌توانید به سادگی این کار را انجام بدهید. همچنین توجه داشته باشید که برخی از وکلا صرفاً در محدوده خاصی از کشور فعالیت می‌کنند و برای بررسی این موارد باید حتماً با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.


پیام بگذارید

ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

تماس با ما

© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
مشاوره سریع حقوقی و وام