وکیل

وکیل قاچاق مواد مخدر

درگیری با پرونده‌های قاچاق مواد مخدر، اهمیت حضور یک وکیل قاچاق مواد مخدر حرفه‌ای را مشخص می‌کند. در واقع زمانی که مجرمان قاچاق مواد مخدر در دام قانون بیفتند؛ رهایی از اجرای عدالت حتی در صورت پشیمانی مجرم کار سختی است.

در چنین مواقعی، تنها یک وکیل قاچاق مواد مخدر حرفه‌ای و خوب می‌تواند برای گرفتن تخفیف در مجازات یا حتی تبرئه متهم به قاچاق مواد مخدر، اقدامات مفیدی انجام بدهد. همچنین باید توجه داشت که در صورت درگیری با پرونده‌های این چنینی، امکان مشاوره با وکیل قاچاق مواد مخدر از طریق مجموعه ملی وکیل وجود دارد.

وکیل قاچاق مواد مخدر کیست؟

وکیل قاچاق مواد مخدر حقوقدانی است که توانایی و اطلاعات حقوقی کافی در زمینه پیگیری و به سرانجام رساندن پرونده‌های مواد مخدر را دارد. همچنین باید توجه کرد که نتیجه بخشی به روند دادرسی پرونده‌های مربوط به قاچاق مواد مخدر در زمره توانایی‌های هر وکیل قاچاق مواد مخدر نیست و صرفا وکلای کارآزموده و تیم همکاران حوزه مواد مخدر ملی وکیل چنین توانایی دارند.

وکیل قاچاق مواد مخدر کیست؟

هزینه وکیل برای مواد مخدر

هزینه وکیل برای مواد مخدر کاملا به مرکزی که به آن مراجعه می‌کنید و پرونده شما بستگی خواهد داشت. با این حال در مجموعه ملی وکیل امکان همکاری با وکلای مواد مخدر در چند جلسه حضوری یا غیر حضوری برای پیشبرد پرونده در دادگاه هم وجود دارد. همچنین باید توجه کنید که در صورت نیاز به همکاری با وکلای ملی وکیل و اطلاع از هزینه حق الوکاله، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه وکیل برای مواد مخدر

مشاوره رایگان با وکیل مواد مخدر

اگر قصد دریافت مشاوره از وکیل قاچاق مواد مخدر را دارید؛ این امکان در حال حاضر در مجموعه ملی وکیل برای مراجعه کنندگان فراهم شده است. شما می‌توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری از وکلای حوزه مواد مخدر مشاوره دریافت کنید و همچنین برای شرکت در جلسات بیشتر، با وکیل کیفری مورد نظرتان همکاری کنید.

جرم قاچاق مواد مخدر چیست؟

مجرمان قاچاقچی مواد مخدر در محضر قانون جای هیچ گذشتی ندارند و مجازات سختی در انتظار آن‌ها خواهد بود‌. جرائم حوزه قاچاق مواد مخدر معمولا به شکل تشکیل تیم قاچاق یا انتقال محموله‌های غیر قانونی مواد مخدر به داخل کشور صورت می‌گیرد. با این حال، تفاوتی ندارد که جرم به صورت تیمی یا تک نفره صورت گرفته باشد؛ در نهایت قانون به مجازات مجرمان خواهد پرداخت.

جرم قاچاق مواد مخدر چیست؟

ماده قانونی جرم قاچاق مواد مخدر

در ادامه به مواد قانونی قاچاق مواد مخدر و مجازات آن اشاره خواهیم کرد:

‌بر اساس ماده ۱۱ قانون مواد مخدد، مجازات اقدام به قاچاق مواد مخدر موضوع این قانون به طور مسلحانه اعداماست و حکم اعدام در صورت مصلحت در محل زندگی‌مرتکب و در ملاء عام انجام خواهد یافت. همچنین مطابق ماده ۱۲ قانون مواد مخدر، هر کس مواد را به داخل زندان یا بازداشتگاه یا اردوگاه بازپروری و نگهداری معتادان وارد نماید؛ حسب مورد به اشد مجازاتهای مذکور در‌مواد ۴ تا ۹ محکوم می‌گردد و در صورتی که مرتکب از مأموران دولت باشد به انفصال دائم از مشاغل دولتی نیز محکوم می‌شود.

نمونه لایحه وکیل قاچاق مواد مخدر

در ادامه توضیحات تکمیلی در مورد لایحه وکیل قاچاق مواد مخدر را ارائه کرده‌ایم:

ریاست معزز شعبه ۲۳ دادگاه انقلاب اسلامی

با سلام و عرض تحیات وافره

احتراما اینجانب به وکالت از آقای

نام:

نام خانوادگی:

نام پدر:

در خصوص کیفرخواست صاده از شعبه سوم بازپرسی ضمن اذعان به فرهیختگی و نوع شما عالیجنابان و نیز بازپرس محترم رسیدگی کننده و تلاش جهت گسترش آزادیهای اجتماعی و تلاش و بررسی های لازم جهت کشف حقیقت در عین صبر و بردباری ذکر چند نکته را لازم داشته و درخواست مداقه ی هر چه بیشتر را استدعا مندم.

وفق استدلالات بازپرسی محترم در کیفرخواست صاده دو بند از کیفرخواست مورد اعتراض بوده که یکی از موارد مستقیما در رسیدگی دادگاه کیفری یک و صلاحیت آن موثر می باشد. اولا وفق آزمایشات انجام شده تمامی مواد مکشوفه آزمایش گردیده لیکن مهم ترین قسمت مواد حدود ۲۶۰ گرم که در یک بسته بندی می باشد و همان ابتدا توزین گردیده و تحت عنوان شیشه در پرونده ضبط گردیده شیشه نبوده و متاسفانه تحت آزمایش نیز قرار نگرفته است.

لذا درخواست آزمایش مجدد را استدعا مندم ثانیا اقرار موکل چنانکه در صورت جلسه نیز دقیقا بیان گردیده موکل با این جمله که من هیچ شیشه ای ندارم و هیچ مخدری را ندارم تاکید کرده که مواد را به آزمایشگاه ببرید مال من است ولی مطمئنم شیشه نیست.یعنی با علم یقینی که مواد مکشوفه شیشه نیست اقرار نموده و متاسفانه هنوز هم با آزمایشات مجدد که تقریبا وزن مواد کاملا منقلب گردیده و نتیجه آزمایش منفی بوده لذا نسبت به مورد مذکور نیز آزمایش مجدد کشف حقیقت می نماید.

لذا اقرا ر در این شرایط بوده است نه چیز دیگر.ثالثا موکل فاقد سابقه ی کیفری بوده و در پرونده مورد اشاره بازپرس محترم موکل نبرده شده است و بی گناهی وی احراز گردیده است. لذا با عنایت به عدم سابقه کیفری موکل لزوم آزمایش مجدد شیشه ی ضبط شده این مواد آزمایش نشده است و نیز اقراری که مبتنی بر علم به فقدان شیشه میباشد. درخواست رسیدگی و صدور حکم شایسته را استدعا مندم.

 

 

 

 


پیام بگذارید

ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

تماس با ما

© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
مشاوره سریع حقوقی و وام