وکیل گمرکی

وکیل گمرکی

وکیل گمرکی از جمله وُکلای بسیار حاذق؛ با تجربه و با تلاش همراه با مدرک عالی می‌باشد که می‌تواند تمام مسائل خاص در حوزه‌ی انواع کالاهای واردات و صادرات را به خوبی در چارچوب تبصره و ماده‌های متنوع قانون به خوبی شناسایی و از بروز مشکلات برای این کالاها و صاحبان آن جلوگیری به عمل آورد.

 شما عزیزان برای هر نوع بیمه که در گمرک به آن نیاز دارید و یا دچار مشکل شده اید به راحتی می توانید به وکیل گمرکی مراجعه کرده و این وکیل با سریع ترین روش‌های ممکن شما را به خواسته‌ و حق خود می‌رساند.

 عمدتاً در مورد حمل و نقل بسیاری از وسایل و کالاها بیمه خاصی در نظر گرفته می‌شود که در گمرک بسیار حائز اهمیت است، اما در این میان ممکن است آسیب‌ها و مشکلات خاصی به وجود بیاید که افراد باید بدون‌شک به وکیل گمرکی مراجعه فرمایند، تا هر چه سریع‌تر به حقوق دست پیدا کنند.

اگر به دنبال وکیل حقوقی و وکیل کیفری هستید می توانید با مشاوران ما با شماره 09121304085 در تماس باشید .

وکیل گمرکی

بیمه گمرک

 چرا که در بسیاری از قراردادهایی که بین بیمه‌گر و بیمه‌گذار تنظیم می شود تعهدات خاصی همانگونه که میدانید لحاظ می‌گردد که هر نوع سرپیچی از این تعهدات می‌تواند مشکلات و خسارت های زیادی را برای هر دو طرف به وجود آورد.

 به این طریق در برخی شرایط به پرونده دادگاه نیز منتهی می گردد و در اینجا تنها وکیل گمرکی می‌تواند وکالت فرد را برعهده گرفته و با ارائه‌ی مدرک و مستندات کامل فرد را به آنچه که میخواهد برساند، چرا که در ماهیت بیمه این نکات نهفته است که خسارات به چه شکل باید جبران شوند و چنین تعهدی در مقابل خسارت وارد شده باید پرداخت گردد و شما اگر بخواهید که به فسخ بیمه نیز فکر کنید بهتر است با یک وکیل گمرکی مشورت نموده و از شرایط خاص آن آگاه شوید.

گمرک و تمام مسائل و مواردی که مربوط به آن می شود مانند تمام موارد دیگر در جامعه با سند ها و تنظیم های خاصی در بین قراردادهای خود مواجه است که در صورت نداشتن آگاهی نمی توان تنظیم سند را به درستی انجام داد و در این بین ممکن است یک نفر با خسارت خاصی روبه‌رو گردد.

عمدتاً مقوله‌ی صادرات و واردات از اهمیت ویژه‌ای در کشور برخوردار است و هرگونه مشکل در آن شاید به سختی قابل حل باشد، پس بهتر است قبل از حادثه به فکر باشید و از وجود یک جرم خود را دور ساخته و از وجود یک وکیل گمرکی  بهره‌مند گردیدتا به تمام ضوابط و شرایط خاص گمرک آشنایی پیدا نمایید.

وکیل گمرکی

اهمیت اظهارنامه در گمرک

 چرا که بسیاری از اظهارنامه ها برای بسیاری از صاردات و واردات نقش مهم و حائز اهمیتی را ایفا می کند و اگر از مسائل حقوقی این گونه موارد به دور باشید شاید بعداً متحمل خسارت های مالی زیادی گردید و همان گونه که گفته شد اهمیت وکیل گمرکی بسیار در این زمینه زیاد است.

متاسفانه در بسیاری از شرایط به این دلیل که افراد با مسائل حقوقی آشنایی نداشته‌اند در گمرک به مشکل برخورده و حتی با کوچکترین حق خود برخورد نداشته و باعث پرداخت بیش از حد عوارض برای انواع کالای خود شده‌اند.

 که بدین سبب آن‌چنان بهره‌وری خوب و عالی را نتوانسته‌اند از نوع کالای خود داشته و این چنین حتی در طی چندین سال با همین منوال پیش رفته، چراکه از یک وکیل گمرکی و تخصص او در مورد انواع عوارض ورودی و و صدور آن در گمرک اطلاعاتی را کسب نکرده اند.

اهمیت اطلاع از قانون کشور هدف

 و در این میان شاید با قوانین خاصی که ممکن است در کشور هدف قرار داشته باشد آشنایی نداشته و حتی در آنجا با مشکلات و مسائل مالی بسیاری روبه‌رو شده‌اند و همین دلیل بهترین کار این است که از یک وکیل گمرکی برای تمام خدمات خود استفاده نمایید تا بتوانید علاوه بر کسب سود عالی برای خود، به راحتی و بی دغدغه به صادرات و واردات خود ادامه دهید.

متاسفانه در هر شغلی افراد سودجو حضور دارند که در مورد گمرک نیز این گزینه محرز شده است چراکه در برخی از شرایط اینگونه مشاهده شده است که بسیاری از اظهارنامه ها به صورت جعلی و تقلبی بوده و در این شرایط کالا با مشکلات خاصی روبه‌رو گشته و فرد را متحمل خسارت های مالی فراوان کرده است که در این بین مراجعه به وکیل گمرکی از ضرورت ها محسوب می شود تا بتواند به اثبات جعل اظهارنامه شما را نزدیک نماید و از حقوق شما در دادگاه دفاع کند.

قاچاق کالا

کالای قاچاق که در نوع جرایم اقتصادی محسوب می شود می تواند ضربه‌ی بسیار سنگین نیز به گمرک وارد آورد و صلاحیت کار افراد را زیر سوال برده و نظم آن را  بر هم بریزد، بدین جهت وکیل گمرکی را از یاد نبرده تا بتواندبا تخصصی که دارد چهارچوب ها و قوانین خاص را یادآوری کرده تا افراد بتوانند در گمرک از هرگونه قاچاق کالا جلوگیری به عمل آورند و این گونه نسبت به اصلاح درست  واردات و صادرات کالا اقدامات مثبتی را به ثبت برسانند.

    درخواست تماس

    ملی وکیل سایت مرجع در زمینه های دعوای حقوقی ، تنظیم لایحه ، 

    تماس با ما

    © تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.
    مشاوره سریع حقوقی و وام